-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2019-01-16-000652-a
Торги не відбулися
241 138.25
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 205.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 205.69 UAH
Номер:
8df806e102b24c87b4c73dfd920ba6a4
Внутрішній номер закупівлі:
2943814
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-16-000652-a
Замовник:
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590004
-
Адреса:
57508, Україна, Миколаївська область, місто Очаків, вул. Лоцманська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколовська Катерина Юріївна +380515430317 ochakiv-internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
241 138.25 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 205.69 UAH
Період уточнення:
16.01.2019 15:36 - 22.01.2019 10:10
Період прийому пропозицій:
16.01.2019 15:36 - 01.02.2019 10:10
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо: курятина(тушки охолоджені)-180кг, курятина(тушки заморожені)-67кг, свинина(без кості охолоджена)-1680кг, свинина(без кості заморожена)-260кг, печінка яловича(охолоджена)-79кг, печінка яловича(заморожена)-10кг
Кількість
2276 кілограм
Період постачання
01.03.2019 - 31.12.2019