• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з технічного обслуговування та спостерігання за системами протипожежного захисту закладів та установ системи освіти Приморського району м. Одеси код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 50410000-2 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

Завершена

9 377 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 94db3ed2754440aeb114dbfd19b791ec
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-06-18-000005
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 18.06.2026 00:00
Автор: Західний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 40913619
Період моніторингу: 18.06.2026 12:12 - 10.07.2026 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Н А К А З 18.06.2026 №46-з Івано-Франківськ Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», статей 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», підпункту 2 пункту 4 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 10.12.2025 № 272 та на виконання доручення Держаудитслужби від 11.06.2026 № 003100-18/7765-2026 НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівлі відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. 3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою. Начальник Тетяна ДМИТРУК Додаток до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області від 18.06.2026 №46-з Перелік процедур закупівель для моніторингу № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 5 UA-2026-04-20-005217-a 20.04.2026 Дані автоматичних індикаторів ризиків Начальник відділу контролю у сфері закупівель Олена ПЕТРИНА
Адреса: Ukraine, Івано-Франківськ
Контактна особа: Західний офіс Держаудитслужби ( обл.), +38 (0 34) 255-64-75, v.y.baran@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання відповідності тендерної документації вимогам Закону та Особливостей встановлено порушення пункту 16 частини другої статті 22 Закону. За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відхилення тендерних пропозицій ТОВ «ФАЕТОН-2002», ТОВ «СПАС», ТОВ «Централізоване протипожежне охоронне спостереження», розгляду тендерної пропозиції ТОВ «Пожежна служба «Прайд», своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору/укладання додаткових угод, виконання рішення Комісії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2, 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області зобов’язує здійснити заходи направлені на недопущення у подальшому встановленого порушення (зокрема, шляхом проведення роз’яснювальної роботи, економічних навчань тощо) при складанні тендерної документації та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу закупівлі: 09 липня 2026 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (зі змінами) (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (в редакції станом на дату проведення торгів) (далі – Особливості), розгляду та відхилення тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору/укладання додаткових угод, виконання рішення Комісії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель комунальної установи «Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Приморського району м. Одеси (далі – Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію Замовника, затверджену рішенням уповноваженої особи від 20.04.2026 (зі змінами від 18.05.2026) (далі – ТД), реєстр отриманих тендерних пропозицій, тендерні пропозиції ТОВ «ФАЕТОН-2002», ТОВ «СПАС», ТОВ «Централізоване протипожежне охоронне спостереження» та ТОВ «Пожежна служба «Прайд», протоколи щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 27.05.2026 №27-05-26, від 27.05.2026 №27-05-26/1, від 27.05.2026 №27-05-26/2 та від 29.05.2026, повідомлення про намір укласти договір, укладений договір від 05.06.2026 №100182 на суму 9 080 000,00 з ПДВ, повідомлення про внесення змін до договору, додаткову угоду від 05.06.2026 №1, відповідь Замовника на запит про надання пояснень від 03.06.2026 року, скарга ТОВ «Пожежно-Технічний Захист» від 28.03.2026 UA-2026-04-20-005217-a.b1, рішення Комісії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 12.05.2026 №5666-р/пк-пз, виконання рішення Замовником від 18.05.2026 Моніторинг закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Комісії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, не здійснювався. За результатами аналізу питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостей встановлено наступне. Згідно вимог Закону Замовники в тендерній документації зазначають інформацію про повернення та неповернення забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає таке забезпечення надати). Додатком 4 до ТД Замовником вимагається надання забезпечення виконання договору, проте на порушення пункту 16 частини другої статті 22 Закону не зазначив інформацію про повернення та неповернення забезпечення виконання договору про закупівлю.
Період усунення порушень: 09.07.2026 16:30 - 24.07.2026 00:00
Дата публікації висновку: 09.07.2026 16:30

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: Комунальна установа «Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Приморського району м. Одеси» (код ЄДРПОУ 40703130, м. Одеса, вул. Канатна, буд. 134) (далі — Замовник) в особі уповноваженої особи, розглянувши висновок про результати моніторингу процедури закупівлі № UA-2026-04-20-005217-a, затверджений 09.07.2026 начальником управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області Дмитрук Т.В. (далі — Висновок), на виконання вимог частини десятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) (далі — Закон) повідомляє наступне. У Висновку зафіксовано, що Додатком 4 до тендерної документації, Замовником вимагається надання забезпечення виконання договору про закупівлю, проте, на порушення пункту 16 частини другої статті 22 Закону, не зазначено інформацію про повернення та неповернення забезпечення виконання договору про закупівлю. Замовник визнає викладене порушення. Водночас Замовник звертає увагу, що виявлений недолік має суто редакційний (технічний) характер, стосується виключно оформлення тендерної документації в частині одного інформаційного реквізиту та жодним чином не вплинув і не міг вплинути на визначення переможця процедури закупівлі, умови укладеного договору про закупівлю від 05.06.2026 № 100182, розмір та порядок фактичного надання/повернення забезпечення виконання договору, а також на права та законні інтереси учасників процедури закупівлі. За результатами моніторингу порушень щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації, розгляду та відхилення тендерних пропозицій, своєчасності укладення та оприлюднення договору, відповідності його умов тендерній пропозиції переможця, внесення змін до договору та виконання рішення Комісії АМКУ — не встановлено. На виконання зобов'язання, викладеного у пункті 3 констатуючої частини Висновку, Замовником вжито такі заходи: — проведено внутрішнє навчання з уповноваженою особою Замовника щодо обов'язковості зазначення в тендерній документації, зокрема у додатку, яким встановлюється забезпечення виконання договору про закупівлю, інформації про випадки повернення та неповернення такого забезпечення відповідно до вимог пункту 16 частини другої статті 22 Закону. — уповноважену особу ознайомлено з вимогами пункту 16 частини другої статті 22 Закону та зобов'язано надалі при складанні тендерної документації включати до відповідного додатка інформацію про повернення/неповернення забезпечення виконання договору про закупівлю. — з метою запобігання повторенню аналогічного порушення в подальшому запроваджено практику перевірки проєктів тендерної документації на відповідність вимогам статті 22 Закону перед їх затвердженням.
Дата публікації звіту: 15.07.2026 19:20

Запити/Пояснення