-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями ПРУ ДНЗ «Берізка» за адресою: Україна, Київська обл., Фастівський р-н, м. Боярка, Боярська територіальна громада, вул. Київська, 17» (коригування); Код ДК 021:2015 45210000-2 — Будівництво будівель
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-004156-a
Торги не відбулися
127 260 147.00
UAH з ПДВ
Номер:
99583f5be8094a2aa21d1ee72925958c
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-07-10-000001
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
10.07.2026 00:00
Період моніторингу:
10.07.2026 12:17 - 01.08.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
10.07.2026 № 248
Київ
Про початок моніторингу процедур закупівель/ закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
3. У разі виникнення обставин непереборної сили, зумовлених воєнними діями, розпочатий моніторинг процедур закупівель/закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу, підлягає зупиненню до усунення/зникнення таких обставин.
Заступник начальника Віталій ЗУБЧЕНКО
Додаток до наказу Північного офісу Держаудитслужби «Про початок моніторингу процедур закупівель/закупівель»
Витяг з переліку процедур закупівель/закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі/закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
1 UA-2026-04-16-004156-a 16.04.2026 дані автоматичних індикаторів ризиків
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону № 922-VIII з урахуванням Особливостей № 1178, розгляду тендерних пропозицій ТОВ «СМАРТ УНІВЕРСАЛ ГРУП», КОНСОРЦІУМУ «РЕНЕСАНС УКРАЇНА» та ТОВ «УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (щодо питань, які не були предметом розгляду органу оскарження), стану виконання рішення органу оскарження - порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 07 серпня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон № 922-VIII) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, у редакції чинній на дату оголошення торгів (далі – Особливості № 1178), розгляду тендерних пропозицій, стан виконання рішень Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Комісія АМКУ).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівлі на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію затверджену рішенням уповноваженої особи від 16.04.2026 № 1, зі змінами (далі – ТД), реєстр отриманих тендерних пропозицій від 04.05.2026, тендерні пропозиції ТОВ «СМАРТ УНІВЕРСАЛ ГРУП», КОНСОРЦІУМУ «РЕНЕСАНС УКРАЇНА» та ТОВ «УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ», протокольне рішення уповноваженої особи Замовника щодо відхилення тендерної пропозиції ТОВ «СМАРТ УНІВЕРСАЛ ГРУП» від 11.05.2026 № 1/2, рішення Комісії АМКУ 02.06.2026 № 6647-р/пк-пз, протокольне рішення уповноваженої особи Замовника щодо відхилення тендерної пропозиції КОНСОРЦІУМУ «РЕНЕСАНС УКРАЇНА» від 09.06.2026 № 1/3, повідомлення про продовження строку розгляду тендерної пропозиції ТОВ «УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ» від 15.06.2026, вимогу про усунення невідповідностей у документах тендерної пропозиції ТОВ «УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ», протокольне рішення уповноваженої особи Замовника щодо визначення переможцем процедури закупівлі ТОВ «УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ» від 07.07.2026 № 1/6, рішення Комісії АМКУ 21.07.2026 № 8872-р/пк-пз, протокольне рішення уповноваженої особи Замовника щодо скасування рішення про визначення переможцем процедури закупівлі ТОВ «УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ» та відхилення його тендерної пропозиції від 31.07.2026 № 1/9, пояснення та документи надані Замовником від 13.07.2026 на запит органу державного фінансового контролю.
Відповідно до частини 12 статті 8 Закон № 922-VIII моніторинг закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, не здійснювався.
Період усунення порушень:
10.08.2026 17:14 - 14.08.2026 00:00
Дата публікації висновку:
10.08.2026 17:14
Запити/Пояснення
Номер:
7cd78c767912482f84d4d18a2957b9e5
Назва:
Запит про надання інформації
Дата опублікування:
13.07.2026 11:01
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
17.07.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі, предметом якої є нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями ПРУ ДНЗ «Берізка» за адресою: Україна, Київська обл., Фастівський р-н, м. Боярка, Боярська територіальна громада, вул. Київська, 17, замовником якої є Управління капітального будівництва Боярської міської ради (далі – Замовник), (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2026-04-16-004156-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон № 922-VIII), з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, у редакції чинній на дату оголошення торгів (далі - Особливості № 1178) підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Північний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02.06.2016 № 23, постала потреба у отриманні пояснень/ інформації/ документів.
1. Надати інформацію та відповідні документи на підставі яких здійснено обґрунтування розміру бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надати посилання на сторінку власного вебсайту (або офіційного вебсайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.
3. Надати інформацію стосовно джерел фінансування закупівлі з підтвердними документами (рішення, розпорядження, листування тощо), у тому числі із зазначенням відповідного КПКВ (за наявності).
4. Надати інформацію та її документальне підтвердження щодо обсягів фінансування даної закупівлі на виконання заходів Плану України, відповідно до інструменту Ukraine Facility (у разі якщо таке фінансування передбачене).
5. Надати пояснення щодо причин та підстав включення до умов тендерної документації наступні вимоги, зокрема:
«….Учасники повинні забезпечити використання обладнання та матеріалів, що походять з країн, які входять до переліку прийнятих/допустимих держав відповідно до чинного законодавства (перелік доступний за посиланням: https://me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=99515de8-4512-4941-afaa-ca5887a9b4f4&title=PerelikPriiniatnikhKrain)....».
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію Замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідома неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
51e819287d3448dbb2d1f08dbc9790b0
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
13.07.2026 16:32
Опис:
Управління капітального будівництва Боярської міської ради опрацювало Наказ про початок моніторингу процедур закупівель від 10.07.2026 № 248 щодо закупівлі публікованої в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2026-04-16-004156-a, та на виконання запиту про надання пояснень від 13.07.2026 11:01, в межах своєї компетенції повідомляємо наступне:
1. Проєктна документація по об’єкту: «Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями ПРУ ДНЗ «Берізка» за адресою: Україна, Київська обл., Фастівський р-н, м. Боярка, Боярська територіальна громада, вул. Київська, 17» (коригування); Код ДК 021:2015 45210000-2 — Будівництво будівель» розроблена ТОВ "ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ "АРКОН" (код ЄДРПОУ 41780588). Загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 08 січня 2026 року складає
135016.635 тис. грн., у тому числі: будівельні роботи – 97592.734 тис. грн.; устаткування, меблі, інвентар – 6917.36 тис. грн., інші витрати – 30506.541 тис. грн. Із загальної кошторисної вартості виконано 1197.627 тис. грн., у тому числі: будівельні роботи – 0.0 тис. грн.; устаткування, меблі, інвентар – 0.0 тис. грн, інші витрати – 1197.627 тис. грн.. Кошторисна документація затверджена Рішенням виконавчого комітету Боярської міської ради від 15 січня 2026 р. № 5/27.
2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетних призначень, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) розміщене за посиланням
(https://drive.google.com/file/d/1KKb-VxMTrxYgg9Z0Xt86QEr4XMjBpd-3/view)
(https://sites.google.com/view/ukb-gr/%D0%BE%D0%B1%D2%91%D1%80%D1%83%D0%BD%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BE%D0%B1%D1%81%D1%8F%D0%B3%D1%96%D0%B2-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%96%D0%B2%D0%BB%D1%96)
3. Джерела фінансування закупівлі підтверджуються: Рішенням Боярської міської ради від 23.12.2025 № 79/4321 «Про бюджет Боярської міської територіальної громади на 2026 рік від 23 грудня 2025 року», яким передбачено видатки за ТПКВКМБ 1300 «Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти».
Таким чином, закупівля здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету (КАТОТТГ UA32140030000074165 Боярська), що підтверджується наведеним документом.
4. Закупівля не здійснюється в рамках Плану України відповідно до інструменту Ukraine Facility, і відповідне фінансування не передбачене. Закупівля здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету Боярської міської територіальної громади.
Вимога щодо використання обладнання та матеріалів, що походять з країн, включених до переліку прийнятих держав, була включена до тендерної документації з метою забезпечення відповідності чинному законодавству та міжнародним зобов’язанням України.
Зазначена вимога:
- ґрунтується на постанові Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 та переліку прийнятих країн, затвердженому Міністерством економіки України;
- не є дискримінаційною, оскільки застосовується до всіх учасників однаково;
- спрямована на забезпечення правомірності використання бюджетних коштів та створення передумов для можливості подальшої участі у програмах фінансування, зокрема у рамках інструменту Ukraine Facility.
Додатки :
- Експертний звіт –14 арк.
- Рішення виконавчого комітету Боярської міської ради від 15 січня 2026 р.
№ 5/27-1 арк.
- Рішенням Боярської міської ради від 23.12.2025 № 79/4321 «Про бюджет Боярської міської територіальної громади на 2026 рік від 23 грудня 2025 року» - https://doc.boiarka-rada.gov.ua/rishennya-%e2%84%9679-4321-pro-byudzhet-boyarskoyi-miskoyi-terytorialnoyi-gromady-na-2026-rik-vid-23-grudnya-2025-roku-2/
Номер:
c64fc24c74dd4604aee0a8e337032d9a
Назва:
Про зупинення рішення про початок моніторингу процедур закупівель/ закупівель
Дата опублікування:
15.07.2026 16:15
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
21.07.2026 00:00
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
15.07.2026 № 254
Київ
Про зупинення рішення
про початок моніторингу процедур закупівель/ закупівель
Відповідно до частини тринадцятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII, з огляду на розміщення суб’єктом оскарження скарги за номером UA-2026-04-16-004156-a.a2 в електронній системі закупівель,
НАКАЗУЮ:
Зупинити рішення про початок моніторингу процедури закупівлі за номером ID: UA-2026-04-16-004156-a, що був розпочатий згідно з наказом Північного офісу Держаудитслужби від 10 липня 2026 року № 248 «Про початок моніторингу процедур закупівель/закупівель», до моменту опублікування рішення органу оскарження.
Заступник начальника Віталій ЗУБЧЕНКО
Номер:
2f784e14ad9f473083d843655b6923cf
Назва:
Замовником прийнято до уваги наказ Північного офісу Держаудитслужби від 15.07.2026 № 254
Дата опублікування:
16.07.2026 15:04
Опис:
Замовником прийнято до уваги наказ Північного офісу Держаудитслужби від 15.07.2026 № 254. Відповідно до ч.13 ст.8 Закону України «Про публічні закупівлі» та у зв’язку з поданням скарги за номером UA-2026-04-16-004156-a.a2, рішення про початок моніторингу процедури закупівлі ID: UA-2026-04-16-004156-a призупинено до моменту оприлюднення рішення органу оскарження.