• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання) (Послуги з підтримання експлуатаційної придатності систем протипожежного захисту на об’єктах Комунальне некомерційне підприємство «Одеська обласна клінічна лікарня» Одеської обласної ради» м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26)

Завершена

1 533 294.00 UAH з ПДВ
Номер: de11be44956646238a9501653abe0cc5
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-06-08-000048
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 08.06.2026 00:00
Автор: ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 40477150
Період моніторингу: 08.06.2026 17:56 - 30.06.2026 00:00
Статус: Завершено
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ Н А К А З 08.06.2026 м. Одеса № 136 Про початок моніторингу процедур закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 23 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами), пункту 9 Положення про Південний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02.06.2016 № 23, НАКАЗУЮ: 1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у додатку до цього наказу. 3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Південного офісу Держаудитслужби Тетяну Миколаївну СВІРГОЦЬКУ. Начальник Олександр СТАВНІЙЧУК Додаток до наказу Південного офісу Держаудитслужби від 08.06.2026 № 136 Витяг з переліку процедур закупівель щодо яких здійснюється моніторинг процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу процедур закупівель унікальний номер дата оприлюднення 6 UA-2026-03-26-005120-a 26.03.2026 Дані автоматичних індикаторів ризиків В. о. начальника відділу контролю у сфері закупівель Ельвіра ЛУЗАН
Адреса: Ukraine, Одеса
Контактна особа: ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ ( обл.), +38 (0 98) 215-72-07, l.a.pokrovska@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей, стану виконання рішення Комісії як органу оскарження, внесення змін до тендерної документації, розгляду тендерних пропозицій, відповідності повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, вимогам Особливостей, своєчасності його розміщення Замовником та виконання учасником, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі, надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі– порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу процедури закупівлі: 26 червня 2026 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами) (далі – Особливості), стану виконання рішення комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Комісія) як органу оскарження, внесення змін до тендерної документації, розгляду тендерних пропозицій, відповідності повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, вимогам Особливостей, своєчасності його розміщення Замовником та виконання учасником, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі, надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунальної установи «Одеська обласна база спеціального медичного постачання» (далі – Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи Замовника від 26.03.2026, тендерну документацію зі змінами, які затверджені рішеннями уповноваженої особи Замовника від 23.04.2026 та від 27.04.2026, переліки змін до тендерної документації, оприлюднені в електронній системі закупівель 23.04.2026 та 27.04.2026, скаргу до процедури закупівлі за номером ID: UA-2026-03-26-005120-a.c1, оприлюднену в електронній системі закупівель 30.03.2026, рішення Комісії від 09.04.2026 № 4216-р/пк-пз, реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій, тендерні пропозиції учасників товариства з обмеженою відповідальністю «СПАС», товариства з обмеженою відповідальністю «АНТИКІЛЕР», товариства з обмеженою відповідальністю «ФАЕТОН-2002» (далі – ТОВ «ФАЕТОН-2002»), товариства з обмеженою відповідальністю «Централізоване протипожежне охоронне спостереження», товариства з обмеженою відповідальністю «ДОК «ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАХИСТ» та товариства з обмеженою відповідальністю «ПОЖЕЖНА СЛУЖБА «ПРАЙД», повідомлення з вимогами про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником ТОВ «ФАЕТОН-2002» у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, виправлення учасником ТОВ «ФАЕТОН-2002» виявлених Замовником невідповідностей, протоколи щодо прийняття рішень уповноваженою особою Замовника від 07.05.2026, від 11.05.2026, від 13.05.2026, від 14.05.2026 та від 15.05.2026, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, оприлюднене в електронній системі закупівель 15.05.2026, договір про закупівлю від 28.05.2026 № 100170, пояснення Замовника, надані 15.06.2026 на запит Південного офісу Держаудитслужби через електронну систему закупівель. Моніторинг процедури закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Комісії, не здійснювався.
Період усунення порушень: 26.06.2026 16:04 - 02.07.2026 00:00
Дата публікації висновку: 26.06.2026 16:04

Запити/Пояснення