• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Виготовлення проєктної документації на об’єкт: «Нове будівництво хірургічного корпусу КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» по вул. Чернігівська, 7 у м. Львові» (Код ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування)

Завершена

16 000 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7e914fb80c4d43ffb59bc0a604fc926a
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-06-19-000028
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 19.06.2026 00:00
Автор: Західний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 40479801
Період моніторингу: 19.06.2026 14:46 - 11.07.2026 00:00
Статус: Порушення не виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ НАКАЗ 19.06.2026 №159 Львів Про початок моніторингу процедур закупівель/закупівель Відповідно до статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», з врахуванням пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 НАКАЗУЮ: 1. Розпочати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, зазначених у додатку до цього наказу. В.о. начальника Володимир ВОЇНСЬКИЙ Додаток до наказу Західного офісу Держаудитслужби від 19.06.2026 №159. Витяг з переліку процедур закупівель/закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі/закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі/закупівлі, унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: UA-2026-03-25-000294-a, 25.03.2026. Дані автоматичних індикаторів ризиків. Начальник відділу контролю у сфері закупівель Надія ЯРЕМА
Адреса: Ukraine, Львів
Контактна особа: Західний офіс Держаудитслужби ( обл.), +38 (0 32) 297-02-35, i.h.yaropud@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону та Особливостей №1178; виконання Замовником рішення Органу оскарження; правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерних пропозицій; надання переможцем тендеру документів – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 10 липня 2026 року. Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Особливості №1178); правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; виконання замовником рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Орган оскарження); розгляду тендерних пропозицій; надання переможцем тендеру документів. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального підприємства Львівської обласної ради «Технічний нагляд» (далі – Замовник) на 2026 рік (UA-P-2026-03-25-000127-a); оголошення про проведення відкритих торгів; заповнену інформацію в електронних полях в електронній системі закупівель щодо досліджуваної процедури закупівлі; оприлюднені звернення за роз’ясненнями щодо процедури закупівлі та відповіді Замовника на такі звернення; тендерну документацію Замовника та зміни до неї; опубліковану в електронній системі закупівель інформацію щодо оскарження окремих умов тендерної документації (скарга UA-2026-03-25-000294-a.a1) та прийняття Органом оскарження рішення за результатами розгляду скарги (рішення №4475-р/пк-пз від 15.04.2026); реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерних пропозицій; електронні протоколи та протокольні рішення уповноваженої особи Замовника від 06.05.2026, від 03.06.2026 та від 11.06.2026 щодо прийнятих рішень за результатами розгляду тендерних пропозицій; електронні протоколи від 13.05.2026 та від 10.6.2026 щодо продовження строку розгляду тендерних пропозицій; тендерну пропозицію фізичної особи - підприємця Волошина Сергія Олександровича (далі – ФОП Волошин С.О.), електронний протокол від 04.05.2026 щодо виявлення невідповідностей та розміщення повідомлення з вимогою про їх усунення та оприлюднене Замовником повідомлення з вимогами про усунення невідповідностей у тендерній пропозиції ФОП Волошина С.О. (щодо правомірності відхилення Замовником тендерної пропозиції ФОП Волошина С.О.); тендерну пропозицію Державного підприємства «Науково-дослідний і проєктний інститут містобудування» (далі – ДП «НДПІ містобудування»), електронний протокол від 04.05.2026 щодо виявлення невідповідностей та розміщення повідомлення з вимогою про їх усунення та оприлюднене Замовником повідомлення з вимогами про усунення невідповідностей у тендерній пропозиції ДП «НДПІ містобудування», а також дозавантажені цим учасником документи на усунення виявлених невідповідностей (щодо правомірності відхилення Замовником тендерної пропозиції ДП «НДПІ містобудування»); тендерну пропозицію ТОВ «СТОА»; опубліковані ТОВ «СТОА» як переможцем тендеру документи; опубліковані під час моніторингу Замовником пояснення та документи на запити органу державного фінансового контролю. З врахуванням розгляду скарги UA-2026-03-25-000294-a.a1 та прийняття Органом оскарження відповідного рішення за результатами розгляду цієї скарги, моніторинг щодо питань, порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Органом оскарження, не проводився.
Період усунення порушень: 10.07.2026 15:22 - 16.07.2026 00:00
Дата публікації висновку: 10.07.2026 15:22

Запити/Пояснення