• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Проведення технічного обслуговування та поточного ремонту інженерних споруд №2,3 (резервуарів чистої води), розташованих на території насосної станції другого підйому за адресою: вул. Степова, 6, с. Донець Харківської області

Торги не відбулися

900 002.87 UAH з ПДВ
Номер: ef5ca75da8f347e69dc3b722f3a17cfa
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-07-10-000052
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 10.07.2026 00:00
Автор: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 40478572
Період моніторингу: 10.07.2026 16:58 - 01.08.2026 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ НАКАЗ 10.07.2026 № 169 (дата) м. Харків Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Північно-східного офісу Держаудитслужби Аляб`євої О.М. від 09.07.2026 року. Начальник Станіслав КОСІНОВ Додаток до наказу Північно-східного офісу Держаудитслужби від 10.07.2026 № 169 Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу 12 UA-2026-03-20-010630-a 20.03.2026 дані автоматичних індикаторів ризиків Начальник відділу контролю у сфері закупівель Ольга Аляб’єва
Адреса: Ukraine, Харків
Контактна особа: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ ( обл.), +38 (0 50) 635-24-18, m.h.lepilin@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання дотримання законодавства у сфері публічних закупівель щодо розгляду тендерної пропозиції учасника ІК Енергозберігаючі технології 2010 установлено порушення вимог абзацу другого пункту 2 частини першої 31 Закону, абзацу другого підпункту 2 пункту 44 Особливостей, з урахуванням норм пункту 3-7 розділу X Прикінцевих положень Закону. За результатами аналізу визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей; внесення змін до тендерної документації; надання роз’яснень щодо тендерної документації; стану виконання рішень Антимонопольного комітету України, як органу оскарження; відповідності повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей вимогам Закону та Особливостям; своєчасності його розміщення та виконання учасником, надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Північно-східний офіс Держаудитслужби зобов’язує скасувати рішення про визначення переможця та відхилити пропозицію ІК Енергозберігаючі технології 2010 протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: 1. Дата закінчення моніторингу: 31 липня 2026 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (в редакції станом на дату початку проведення торгів) (далі – Особливості); внесення змін до тендерної документації; надання роз’яснень щодо тендерної документації; правомірності відхилення тендерної пропозиції учасника; розгляду тендерної пропозиції учасника; стану виконання рішень Антимонопольного комітету України, як органу оскарження; відповідності повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей вимогам Закону та Особливостям; своєчасності його розміщення та виконання учасником. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ", (далі - Замовник) на 2026 рік (ідентифікатор плану закупівлі: UA-P-2026-03-20-012185-a), оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від 26 березня 2026 року № 1-26/03, зміни до тендерної документації, затверджені рішенням уповноваженої особи від 26 березня 2026 року № 1-26/03, звернення за роз’ясненнями щодо тендерної документації від 25.03. 2026р. та відповідь Замовника від 26.03.2026р., реєстр отриманих тендерних пропозицій від 01.04.2026р., тендерну пропозицію ІК Енергозберігаючі технології 2010 (далі – ІК Енергозберігаючі технології 2010), вимога про усунення невідповідностей до 04.04.2026р., рішення постійно діючі адміністративної колегії Антимонопольного Комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 20.04.2026 № 4656-р/пк-пз, протокол розкриття тендерних пропозицій від 18.05.2026р., повідомлення про намір укласти договір від 18.05.2026р., пояснення Замовника (далі – Пояснення), отримане через електронну систему закупівель 20.07.2026 та 23.07.2026. Моніторинг щодо тих питань, порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Органом оскарження, не здійснювався. Пунктом 3-7 розділу X Прикінцевих положень Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз та з дотриманням вимог, встановлених пунктом 3-8 цього розділу. Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, Кабінет Міністрів України затвердив постановою від 12 жовтня 2022 року № 1178. Відповідно до пункту 3 Особливостей замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом. Моніторингом дотримання законодавства у сфері закупівель в частині розгляду тендерної пропозиції учасника ІК Енергозберігаючі технології 2010 встановлено наступне. Пунктом 7 Додатку 4 до тендерної документації «Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції» (далі – Додаток 4) передбачено надання документів згідно Додатку 2 до тендерної документації. Одночасно, вимогами пункту 1.3 Додатку 2 до тендерної документації «ІНФОРМАЦІЯ про технічні, якісні, кількісні та інші характеристики (вимоги) до предмета закупівлі» (далі – Додаток 2) передбачено, що Виконавець розраховує ціну своєї пропозиції у вигляді договірної ціни. Також, умовами проекту договору, що містить в Додатку 3 до тендерної документації визначено, що Виконавець повинен надати передбачені цим Договором Послуги, якість яких відповідає державним будівельним нормам, державним стандартам України, Кошторисним нормам України. Поряд з цим, Настанова з визначення вартості в будівництві, затверджена наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» (далі – Настанова) визначає основні правила застосування кошторисних норм та нормативів з ціноутворення у будівництві для визначення вартості нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту будинків, будівель і споруд будь-якого призначення, їх комплексів та частин, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури (крім автомобільних доріг загального користування), а також реставрації пам’яток архітектури та містобудування. Пунктом 1.1 Настанови визначено, що вона є обов’язковою для визначення вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії (далі – державні кошти). Моніторингом встановлено, що згідно оприлюдненого плану закупівель UA-P-2026-03-20-012185-a закупівля здійснена за кошти від господарської діяльності комунального підприємства. Тобто, враховуючи вищевикладене, під час проведення закупівлі Замовник мав дотримуватися вимог Настанови. Відповідно до пункту 5.3 Настанови заробітна плата в складі прямих витрат розраховується учасником процедури закупівлі (підрядником) на підставі нормативних трудовитрат на певний обсяг робіт і вартості людино-години середнього нормативного розряду цих робіт для ланки робітників-будівельників і монтажників та середнього нормативного розряду ланки робітників, зайнятих на керуванні та обслуговуванні будівельних машин і механізмів. Вартість людино-години, яка відповідає середньому нормативному розрядові робіт або за видами робіт, або по об’єкту будівництва в цілому, визначається виходячи з середньомісячної заробітної плати на одного працівника в режимі повної зайнятості, яку учасник процедури закупівлі (підрядник) планує отримувати на об’єкті замовлення, з урахуванням показника середньомісячної норми тривалості робочого часу, встановленого центральним органом виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної політики у сфері праці, зайнятості населення, трудової міграції, трудових відносин, соціального захисту, соціального діалогу і розраховується за відповідною формулою. Слід відмітити, що у період дії воєнного стану в Україні не застосовуються норми законодавства про працю у частині відносин, врегульованих Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136 (далі – Закон № 2136), яким визначено особливості трудових відносин у період дії воєнного стану, введеного відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389. На період дії воєнного стану норми передбачені Законом № 2136 мають пріоритет над Кодексом законів про працю України. Згідно із положеннями частини шостої статті 6 Закону № 2136 на період дії воєнного стану не застосовуються норми статті 53 (тривалість роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів), частин третьої – п’ятої статті 67 (перенесення вихідного дня, що збігається зі святковим чи неробочим днем), статей 71 - 73 (святкові і неробочі дні) КЗпПУ. Отже, з урахуванням Указу Президента України від 12.01.2026 № 40/2026 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 14.01.2026 № 4757-ІХ, яким продовжено строк дії воєнного стану в Україні з 05 години 30 хвилин 3 лютого 2026 року строком на 90 діб (тобто до 3 травня 2026 року), з 28.01.2026 показник середньомісячної норми тривалості робочого часу на 2026 рік складає 168,92 люд. год. Однак, за результатами моніторингу установлено, учасник надав Договірну ціну, визначену згідно з КНУ (файл «кошторис.pdf»). Також, відповідно до Пояснювальної записки, поданої у складі тендерної пропозиції 27 березня 2026, (файл «кошторис.pdf»), учасником застосовано показник середньомісячної норми тривалості робочого часу в режимі повної занятості 174 люд. год., що є порушенням пункту 5.3 Настанови та як наслідок не відповідає вимогам Додатку 2. Абзацом другим пункту 2 частини першої статті 31 Закону визначено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо тендерна пропозиція учасника не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. Відповідно до вимог абзацу другого підпункту 2 пункту 44 Особливостей замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/ або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих особливостей. Таким чином, Замовник на порушення абзацу другого пункту 2 частини першої 31 Закону, абзацу другого підпункту 2 пункту 44 Особливостей, з урахуванням норм пункту 3-7 розділу X Прикінцевих положень Закону, Замовник не відхилив тендерну пропозицію ІК Енергозберігаючі технології 2010, а визначив переможцем процедури закупівлі.
Період усунення порушень: 04.08.2026 16:41 - 19.08.2026 00:00
Дата публікації висновку: 04.08.2026 16:41

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: На виконання вимог Висновку від 04.08.2026 року за результатами моніторингу UA-M-2026-07-10-000052 щодо процедури закупівлі «Проведення технічного обслуговування та поточного ремонту інженерних споруд №2,3 (резервуарів чистої води), розташованих на території насосної станції другого підйому за адресою: вул. Степова, 6, с. Донець Харківської області» (код ДК 021:2015: 45330000-9 — Водопровідні та санітарно-технічні роботи), що здійснювалася КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" повідомляємо наступне: уповноваженою особою було скасовано рішення про визначення переможцем торгів ІК Енергозберігаючі технології 2010 та пропозицію вказаного учасника відхилено, що підтверджується протоколом уповноваженої особи №1-11/08 від 11.08.2026 р.
Дата публікації звіту: 12.08.2026 11:17

Запити/Пояснення