• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

СУМКИ МЕДИЧНІ (ДК 021:2015 18920000-4 Сумки)

Завершена

1 614 900.00 UAH з ПДВ
Номер: 5e9f50270d3c4afa96c7553dacb54e37
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-06-02-000012
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 02.06.2026 00:00
Автор: Західний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 40479801
Період моніторингу: 02.06.2026 16:14 - 24.06.2026 00:00
Статус: Завершено
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ НАКАЗ 02.06.2026 №143 Львів Про початок моніторингу процедур закупівель/закупівель Відповідно до статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», з врахуванням пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 НАКАЗУЮ: 1. Розпочати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, згідно з додатком, що додається. В.о. начальника Володимир ВОЇНСЬКИЙ Додаток до наказу Західного офісу Держаудитслужби від 02.06.2026 №143. Витяг з переліку процедур закупівель/закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі/закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі/закупівлі, унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: UA-2026-03-12-002461-a, 12.03.2026. Дані автоматичних індикаторів ризиків. Начальник відділу контролю у сфері закупівель Надія ЯРЕМА
Адреса: Ukraine, Львів
Контактна особа: Західний офіс Держаудитслужби ( обл.), +38 (0 32) 297-02-35, i.h.yaropud@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону та Особливостей №1178; правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерних пропозицій; виконання Замовником рішення Органу оскарження; надання переможцем тендеру документів; своєчасності укладення договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов укладеного договору вимогам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця тендеру– порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 09 червня 2026 року. Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Особливості №1178); правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерних пропозицій; виконання замовником рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Орган оскарження); надання переможцем тендеру документів; своєчасності укладення договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов укладеного договору вимогам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця тендеру. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (далі – Замовник) на 2026 рік (UA-P-2026-03-12-001758-a); оголошення про проведення відкритих торгів; звіт про результати проведення процедури закупівлі; наявну в заповнених електронних полях в електронній системі закупівель інформацію щодо досліджуваної процедури закупівлі; тендерну документацію Замовника; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерних пропозицій; протокольні рішення уповноваженої особи Замовника від 26.03.2026, від 02.04.2026, від 05.05.2026, від 07.05.2026; електронні протоколи щодо прийнятих Замовником рішень від 26.03.2026, 05.05.2026, 07.05.2026; оприлюднене повідомлення щодо необхідності обґрунтування аномально низької ціни тендерної пропозиції ФОП Назаренко Вікторії Володимирівни (далі – ФОП Назаренко В.В.) та оприлюднене вказаною учасницею обґрунтування аномально низької ціни її тендерної пропозиції; тендерну пропозицію ФОП Махлая Руслана Миколайовича (щодо правомірності її відхилення Замовником); опубліковану інформацію щодо оскарження рішення Замовника про визначення переможцем тендеру ФОП Назаренко В.В. (скарга UA-2026-03-12-002461-a.c1) та прийняття Органом оскарження рішення за результатами розгляду такої скарги (рішення №4524-р/пк-пз від 16.04.2026); оприлюднену Замовником інформацію щодо виконання рішення Органу оскарження; тендерну пропозицію ФОП Мирошника Родіона Андрійовича (далі – ФОП Мирошник Р.А.), оприлюднене Замовником повідомлення з вимогами про усунення невідповідностей у тендерній пропозиції ФОП Мирошника Р.А. та оприлюднені цим учасником документи на усунення невідповідностей; повідомлення про намір укласти договір; опубліковані ФОП Мирошником Р.А. як переможцем тендеру документи; опублікований договір від 21.05.2026 №137/2026; опублікований Замовником разом з договором лист-пояснення щодо правових підстав відсутності інформації про кінцевих бенефіціарних власників у фізичної особи — підприємця; опубліковані під час моніторингу Замовником пояснення та документи на запит органу державного фінансового контролю. З врахуванням розгляду Органом оскарження вищевказаної скарги та прийняття відповідного рішення за результатами її розгляду, моніторинг щодо питань, порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Органом оскарження, не проводився.
Період усунення порушень: 10.06.2026 15:40 - 16.06.2026 00:00
Дата публікації висновку: 10.06.2026 15:40

Запити/Пояснення