-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тренувальні мішені
Тендер Prozorro UA-2026-03-02-011257-a
Завершена
1 500 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
62c93ebede6c4eaca679826d741c0034
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-06-18-000002
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
18.06.2026 00:00
Період моніторингу:
18.06.2026 12:07 - 10.07.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
18.06.2026 №46-з
Івано-Франківськ
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», статей 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», підпункту 2 пункту 4 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 10.12.2025 № 272 та на виконання доручення Держаудитслужби від 11.06.2026 № 003100-18/7765-2026
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівлі відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Начальник Тетяна ДМИТРУК
Додаток
до наказу Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Івано-Франківській
області від 18.06.2026 №46-з
Перелік процедур закупівель для моніторингу
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
2 UA-2026-03-02-011257-a 02.03.2026 Дані автоматичних індикаторів ризиків
Начальник відділу
контролю у сфері закупівель Олена ПЕТРИНА
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності тендерної документації вимогам законодавства, відхилення тендерних пропозицій ТОВ «МеталТехноСервіс» та ТОВ «Велмет», розгляду тендерної пропозиції ТОВ «Група Сателіт», своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, виконання рішення Комісії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель – порушень з урахуванням пояснень Замовника не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу закупівлі: 07 липня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (зі змінами) (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (в редакції станом на дату проведення торгів) (далі – Особливості), розгляду та відхилення тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, виконання рішення Комісії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель військової частини 4150 (далі – Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію Замовника, затверджену рішенням уповноваженої особи від 06.03.2026 б/н (зі змінами) (далі – ТД), реєстр отриманих тендерних пропозицій, тендерні пропозиції ТОВ «МеталТехноСервіс», ТОВ «Велмет» та ТОВ «Група Сателіт», вимоги про усунення невідповідностей до 21.03.2026 та до 16.04.2026, протоколи щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 17.03.2026, від 18.03.2026 від 23.03.2026 та від 17.04.2026, повідомлення про намір укласти договір, укладений договір про поставку товару від 27.04.2026 №55 на суму 1 240 800,00 з ПДВ, відповідь Замовника на запит про надання пояснень від 22.06.2026 року, скарга ТОВ «Велмет» від 28.03.2026 UA-2026-03-02-011257-a.с1, рішення Комісії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 08.04.2026 №4148-р/пк-пз, виконання рішення Замовником від 14.04.2026
Моніторинг закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Комісії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, не здійснювався.
Період усунення порушень:
07.07.2026 17:09 - 11.07.2026 00:00
Дата публікації висновку:
07.07.2026 17:09
Запити/Пояснення
Номер:
a5da77aff2b948a89e68a5d8fedb9506
Назва:
Запит замовнику про надання пояснення
Дата опублікування:
22.06.2026 15:51
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
26.06.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі предмету «Тренувальні мішені» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2026-03-02-011257-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року №43, постала потреба в отриманні пояснення (інформації, документів) із наступного питання:
1. Яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість (надати інформацію та відповідні документи: аналіз ринку щодо цін, листування з учасниками ринку тощо)?
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначене питання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому, до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351¹ Кримінального кодексу України.
Номер:
f2b06c699ffb4d51a3f1bbefe7822472
Назва:
На виконання запиту про надання інформації та документів, на підставі яких здійснено обґрунтування розміру бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість, повідомляємо наступне.
Дата опублікування:
24.06.2026 15:45
Опис:
Замовником закупівлі є військова частина А 4150. Закупівля Тренувальних мішеней (Код за ДК 021:2015: 35210000-9 – Тренувальні мішені) UA-2026-03-02-011257-a, передбачена Планом утримання та розвитком Збройних Сил України на 2026 рік, а також згідно виділених кошторисних призначень за загальним фондом за програмою КПКВ-2101020/6.
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовано виходячи з фактичної потреби військової частини в мішенях, які забезпечать проведення занять зі стрілецької зброї з особовим складом підрозділів та частин ЗС України. Беручи до уваги попередній досвід використання аналогічних мішеней у військовій частині, аналізуючи якість та технічні характеристики попередньо закуплених мішеней-гонгів, а також беручи до уваги специфіку потреб частини щодо забезпечення проведення підготовки особового складу підрозділів та частини ЗС України до відсічі збройної агресії проти України, пріоритетним завданням є закупівля якісного товару, який за своїми технічними характеристиками забезпечить виконання покладених на військову частину завдань в повному обсязі та технічні характеристики якого забезпечать максимально допустимий для даного товару термін експлуатації. Відповідно технічні та якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати (або бути кращими) за вимоги наведені у Технічних вимогах до предмету закупівлі у додатку 3 до тендерної документації.
Очікувана вартість предмету закупівлі сформована на основі проведеного аналізу ринку шляхом отримання інформації через відкриті джерела зокрема мережу Інтернет та наявних бюджетних призначень Замовника. Результати аналізу відображені в моніторинговій таблиці.
Додатки:
1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.
2. Скан-копія кошторису на 2026 рік та повідомлення.
3. Скан-копія моніторингу визначення середньої ринкової ціни на зазначені товари.