-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплекти обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області з поділом на лоти: Лот №1 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Цибулеве) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»); Лот №2 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (місто Знам’янка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»))
Тендер Prozorro UA-2025-07-08-011930-a
Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.Закупівля здійснюється з урахуванням вимог постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами). Закупівля за рахунок коштів виділених у вигляді субвенції з місцевих бюджетів, а саме: Дмитрівська с/р (довідка №116/05/28-2025 від 17.02.2025); Знам'янська м/р (довідка №190/05/28-2025 від 14.03.2025).
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 2 000.00 UAH
Нічого не знайдено.