• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплекти обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області з поділом на лоти: Лот №1 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Цибулеве) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»); Лот №2 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (місто Знам’янка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»))

Оголошено тендер

600 000.00 UAH
Номер: 754f9ea722f74be9aaa93af907391165
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-08-014407-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» (Комплекти обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області з поділом на лоти: Лот №1 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (село Цибулеве) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»); Лот №2 - 35120000-1 – «Системи та пристрої нагляду та охорони» Комплект обладнання для розширення інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Кіровоградської області (місто Знам’янка) (відповідний код 35125000-6 – «Системи стеження»))
Примітки: Категорія замовника: орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Місцезнаходження замовника - 25006, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вул. В. Чміленка,41 Закупівля здійснюється з урахуванням вимог пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами).Закупівля за рахунок коштів виділених у вигляді субвенції з місцевих бюджетів, а саме: Дмитрівська с/р (довідка №116/05/28-2025 від 17.02.2025); Знам'янська м/р (довідка №190/05/28-2025 від 14.03.2025).
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 08.07.2025 19:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума600 000.00 UAH