-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Крани, вентилі, затвори, засувки чавунні та подібні пристрої
Тендер Prozorro UA-2025-05-22-002456-a
Завершена
132 455 103.96
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 324 551.04 UAH
мін. крок: 1% або 1 324 551.04 UAH
Номер:
0c0c6dba24d040ac97e93371f19ece68
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2025-06-20-000004
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
20.06.2025 00:00
Період моніторингу:
20.06.2025 15:57 - 12.07.2025 00:00
Статус:
Завершено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
20.06.2025 Київ № 174
Про початок моніторингу
процедур закупівель / закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, з урахуванням наказу Держаудитслужби від 02 червня 2025 року № 136-в «Про відпустку Басалаєвої А.В. та виплату грошової допомоги»,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Заступник Голови Юлія СОЛЯНІК
Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України «Про початок моніторингу процедур
закупівель / закупівель»
Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
11 UA-2025-05-22-002456-a 22.05.2025 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Заступник директора Департаменту
моніторингу та перевірок закупівель Лілія КРИВОНОС
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостей, розгляду тендерної пропозиції ТОВ «ЕТНА-ІНДАСТРІ», своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця - порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 07 липня 2025 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (в редакції станом на дату проведення торгів) (далі – Особливості), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» (далі – Замовник) на 2025 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію, затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи Замовника від 22 травня 2025 року №340/2025; реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій, тендерну пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «ЕТНА-ІНДАСТРІ» (далі – ТОВ «ЕТНА-ІНДАСТРІ»); вимогу про усунення невідповідностей до 06 червня 2025 року, протокол від 06 червня 2025 року №261/2025, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, договір поставки товарів від 20 червня 2025 року № 4919/ДЗЗ-25, пояснення та документи, надані Замовником на запити Держаудитслужби через електронну систему закупівель 26 червня 2025 року, 02 липня 2025 року та 04 липня 2025 року.
Період усунення порушень:
08.07.2025 17:23 - 12.07.2025 00:00
Дата публікації висновку:
08.07.2025 17:23
Запити/Пояснення
Номер:
2da2216972b4417eb29cfbfe9c1c6b04
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
24.06.2025 16:59
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
28.06.2025 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі товару Крани, вентилі, затвори, засувки чавунні та подібні пристрої (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером UA-2025-05-22-002456-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні інформації та відповідних документів, на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість (комерційні пропозиції від потенційних учасників, посилання на сайти, на яких здійснювався попередній моніторинг цін на товар, що є предметом даної закупівлі тощо).
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та / або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначене запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати відповідно до пункту 5 статті 8 Закону через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня
оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
e62c10c4e26947588b29b71ef95605aa
Назва:
Пояснення, інформація та документи у межах проведення моніторингу закупівлі товару "Крани, вентилі, затвори, засувки чавунні та подібні пристрої " оголошення № UA-2025-05-22-002456-a
Дата опублікування:
26.06.2025 11:57
Опис:
Відповідно до запиту замовнику на пояснення під час здійснення моніторингу № UA-M-2025-06-20-000004 від 20.06.2025 процедури закупівлі за предметом згідно з ДК 021:2015: «42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Крани, вентилі, затвори, засувки чавунні та подібні пристрої)» оголошення № UA-2025-05-22-002456-a, повідомляємо наступне:
1. Керуючись положеннями Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №275 від 12.02.2020 року, нами як Замовником було здійснено розрахунок очікуваної вартості на основі запиту цінових пропозицій. У зв’язку з чим очікувана вартість предмета закупівлі визначалась виходячи з отриманих цінових пропозицій на підтвердження чого надаємо таблицю розрахунків (Додаток 1) та цінові пропозиції (Додаток 2).
2. Відповідно до частини другої статті 22 Закону Замовник самостійно визначає необхідні технічні та якісні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб Замовника з урахуванням вимог законодавства, та керуючись чинними нормативно-правовими актами та технічною документацією в даній сфері, а саме:
• Технічний регламент обладнання, що працює під тиском, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 р. №27.
• ДБН В.2.5-39:2008 ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ
• НПАОП 0.00-1.81-18 Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском
• ДСТУ EN 558 Арматура трубопровідна промислова. Будівельні розміри металевої арматури для фланцевих трубопровідних систем.
• ДСТУ EN 12266:2009 Арматура трубопровідна промислова. Випробовування арматури.
• ДСТУ EN 12570 Арматура трубопровідна промислова. Метод визначання розмірів робочих елементів.
• ДСТУ ГОСТ 5761:2018 Клапаны на номинальное давление не более PN 250.Общие технические условия.
• ДСТУ ГОСТ 12.2.085:2007 КЛАПАНИ ЗАПОБІЖНІ.
• ДСТУ ГОСТ 5762:2004 ЗАСУВКИ НА НОМІНАЛЬНИЙ ТИСК НЕ БІЛЬШИЙ PN 250
• ДСТУ EN 19:2017 Арматура трубопроводная промышленная. Маркировка металлической арматуры.
• ДСТУ ISO 7005:2005 «Металлические фланцы».
• ДСТУ EN 1092 Фланці та їхні з’єднання. Круглі фланці для труб, арматури, фітингів і допоміжних пристроїв із маркованням тиску.
• ДСТУ ISO 404:2014 Сталь та вироби зі сталі. Загальні технічні вимоги до поставки.
• ДСТУ EN ISO 15761:2009 Сталеві клинові та дискові засувки і перекривні клапани розміром DN 100 і менше
• ДСТУ ISO 5996:2008 Трубопровідна арматура. Засувки чавунні. Загальні технічні вимоги та методи випробування
• ДСТУ EN 593:2007 Трубопроводная арматура. Затворы дисковые металлические. Общие технические требования.
• ДСТУ ISO 10631:2007 Трубопроводная арматура. Затворы дисковые металлические общего назначения. Общие технические требования.
• ДСТУ EN 593:2018 Трубопроводная арматура. Затворы дисковые металлические общего пользования.
• ДСТУ ISO 7121:2010 Трубопровідна арматура. Крани сферичні сталеві загальнопромислової призначеності. Технічні вимоги.
• ДСТУ EN 1983:2015 Промислові клапани. Крани кульові сталеві
• ДСТУ EN 12266:2015 Арматура трубопровідна промислова. Випробування металевих клапанів.
• ГОСТ 3706-93 Засувки. Будівельні довжини
• ГКД 34.20.661-2003 (у редакції від 15.,03.2019) Правила організації технічного обслуговування та ремонту обладнання, будівель і споруд електростанцій та мереж
• РД 34.15.027-89 Сварка, термообработка и контроль трубных систем котлов и трубопроводов при монтаже и ремонте оборудования электростанции.
• Типові вимоги до обладнання та матеріалів при будівництві, реконструкції та ремонті енергооб’єктів структурних підрозділів КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО». Технічна політика.
Номер:
edeb871dfdd34ef594a75b2a8ea9ce4a
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
30.06.2025 15:52
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
04.07.2025 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі товару Крани, вентилі, затвори, засувки чавунні та подібні пристрої (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером UA-2025-05-22-002456-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні інформації та відповідних документів: згідно з інформацією, оприлюдненої в електронній системі закупівель, комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» розірвало договір з ТОВ «ЕТНА-ІНДАСТРІ» від 17.09.2024 №4607/ДЗЗ+24 (далі – Договір).
З врахуванням розділу VII Договору надати пояснення з підтвердними документами, чи вживав Замовник дії щодо притягнення до відповідальності ТОВ «ЕТНА-ІНДАСТРІ».
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та / або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначене запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати відповідно до пункту 5 статті 8 Закону через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня
оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
b4e7e99036384fe78303c084f06c8fca
Назва:
На ваш запит від UA-M-2025-06-20-000004 від 20.06.2025 щодо надання інформації, повідомляємо наступне.
Дата опублікування:
02.07.2025 16:51
Опис:
Порядок моніторингу публічних закупівель врегульовано ст. 8 Закону України «Про публічні закупівлі».
Згідно з абз. 2 ч. 1 ст. 8 Закону України «Про публічні закупівлі», моніторинг процедури закупівлі здійснюється протягом проведення процедури закупівлі, укладення договору про закупівлю та його дії.
Згідно з ч. 5 ст. 8 Закону України «Про публічні закупівлі», посадова особа Державної аудиторської служби України (Держаудитслужби) має право через електронну систему закупівель запитувати у замовника пояснення (інформацію, документи) щодо прийнятих рішень та/або вчинених дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі.
Зважаючи на вищенаведене і на те, що рішення про початок моніторингу процедури закупівлі, прийняте 20.06.2025 (UA-M-2025-06-20-000004), прийняте саме стосовно процедури закупівлі за оголошенням № UA-2025-05-22-002456-a, то і запит про надання відповідних пояснень може стосуватись саме процедури закупівлі за оголошенням № UA-2025-05-22-002456-a.
Тим не менш, в межах моніторингу процедури закупівлі за оголошенням № UA-2025-05-22-002456-a, Держаудитслужбою поставлено питання щодо виконання договору від 17.09.2024 № 4607/ДЗЗ-24, укладенням якого завершилась зовсім інша процедура закупівель за оголошенням № UA-2024-08-15-001551-a.
Згідно зі ст. 19 Конституції України, правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Поряд з цим повідомляємо, що під час дії договору від 17.09.2024 № 4607/ДЗЗ-24, не відбувалось жодних порушень його умов з боку будь-якої зі сторін.
Номер:
7c434a2f377349eba259ab02223c5810
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
01.07.2025 17:08
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
05.07.2025 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі товару Крани, вентилі, затвори, засувки чавунні та подібні пристрої (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером UA-2025-05-22-002456-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснення та відповідних документів:
У складі тендерної пропозиції учасника ТОВ «ЕТНА-ІНДАСТРІ» на вимоги пункту 2.2.1 та 2.2.2 Додатку 1 до тендерної документації завантажено сертифікат експертизи типу з додатком № UA.TR.131.В.1800-24, сертифікат експертизи типу з додатком № UA.TR.131.0714-24 та декларацію про відповідність з додатком № UA.131.D.3057-24.
Просимо зазначити назви позицій в додатках до вказаних сертифікатів та декларації, які підтверджують відповідність технічним вимогам позиції 40 Затвор (клапан) зворотний поворотний сталевий фланцевий DN400 та 41 Затвор (клапан) зворотний поворотний сталевий фланцевий DN300 (технічна пропозиція від 29.05.2025 Вих. №863-ЕІ)
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та / або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначене запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати відповідно до пункту 5 статті 8 Закону через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня
оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
33664f60ba2f42c6aefa6b7d1de80ea9
Назва:
Пояснення, інформація та документи у межах проведення моніторингу закупівлі товару "Крани, вентилі, затвори, засувки чавунні та подібні пристрої " оголошення № UA-2025-05-22-002456-a
Дата опублікування:
04.07.2025 11:04
Опис:
Відповідно до запиту замовнику на пояснення під час здійснення моніторингу № UA-M-2025-06-20-000004 від 20.06.2025 процедури закупівлі за предметом згідно з ДК 021:2015: «42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Крани, вентилі, затвори, засувки чавунні та подібні пристрої)» оголошення № UA-2025-05-22-002456-a, повідомляємо наступне: