-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Крани, вентилі, затвори, засувки чавунні та подібні пристрої
Тендер Prozorro UA-2025-05-22-002456-a
Завершена
132 455 103.96
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 324 551.04 UAH
мін. крок: 1% або 1 324 551.04 UAH
Номер:
85726998b50f475d96b8caeb6a7169e9
Внутрішній номер закупівлі:
25377322
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-22-002456-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
132 455 103.96 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2025 10:21 - 27.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2025 10:21 - 30.05.2025 10:00
Період кваліфікації:
30.05.2025 10:00 - 06.06.2025 10:45
Період завантаження договору:
12.06.2025 00:00 - 22.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴132 455 103.96 Крани, вентилі, затвори, засувки чавунні та подібні пристрої