-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати: 1. НК 024:2023 - 15115 Центрифуга для банку крові - Центрифуга рефрижераторна з ротором, 2. НК 024:2023 - 36465 Настільна універсальна центрифуга - Центрифуга укомплектована фіксованим кутовим ротором на 16 пробірок на 15 мл.
Тендер Prozorro UA-2025-04-03-013498-a
Завершена
2 585 248.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 926.24 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 926.24 UAH
Номер:
f1fd5dbef2e64999920bc967604270c7
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2025-04-21-000040
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
21.04.2025 00:00
Період моніторингу:
21.04.2025 13:51 - 13.05.2025 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
21.04.2025 № 23-з
Ужгород
Про початок моніторингу
процедур закупівель / закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 № 114,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
В. о. начальника Світлана МИГОЛИНЕЦЬ
Додаток
до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області
від 21.04.2025 №23-з
Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель для моніторингу
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
4 UA-2025-04-03-013498-a 03.04.2025 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів з особливостями, дотримання вимог Постанови № 710, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону № 922-VIII та Особливостям, розгляду тендерної пропозиції на відповідність умовам тендерної документації та вимогам законодавства, надання документів переможцем з урахуванням Особливостей, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом № 922-VIII, – порушень не установлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 01 травня 2025 року.
Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів з особливостями, оприлюднення інформації про закупівлю, дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (далі - Постанова № 710) в частині оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон № 922-VIII) та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (в редакції від 01.04.2025, що діяла станом на період проведення процедури закупівлі, далі – Особливості), розгляду тендерної пропозиції на відповідність умовам тендерної документації та вимогам законодавства, надання документів переможцем з урахуванням Особливостей; своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом № 922-VIII.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель комунального некомерційного підприємства "Закарпатська обласна станція переливання крові" Закарпатської обласної ради (далі – Замовник); оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями; тендерну документацію, затверджену протоколом уповноваженої особи від 03.04.2025 року №8; тендерну пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХІМЕК» (далі – ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХІМЕК»); протокольне рішення уповноваженої особи про визначення переможця та про намір укласти договір з ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХІМЕК» від 18.04.2025 №11; повідомлення про намір укласти договір від 18.04.2025; пояснення Замовника, надані через електронну систему закупівель на запити Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області від 21 та 25 квітня 2025 року.
Період усунення порушень:
01.05.2025 16:21 - 07.05.2025 00:00
Дата публікації висновку:
01.05.2025 16:21
Запити/Пояснення
Номер:
9b85da4e62a740d1a2e3cebce46a952b
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
21.04.2025 13:55
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
25.04.2025 00:00
Опис:
У межах проведення Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області моніторингу закупівлі «Код ДК 021-2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати: 1. НК 024:2023 - 15115 Центрифуга для банку крові - Центрифуга рефрижераторна з ротором, 2. НК 024:2023 - 36465 Настільна універсальна центрифуга - Центрифуга укомплектована фіксованим кутовим ротором на 16 пробірок на 15 мл.» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2025-04-03-013498-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 № 114, постала потреба в отриманні інформації (пояснення) із питань:
1. Поясніть, яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обґрунтування технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат та визначено його очікувану вартість?
2. Надати інформацію щодо оприлюднення на власному вебсайті чи офіційному вебсайті головного розпорядника бюджетних коштів обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. У разі оприлюднення, надати посилання на сторінку, яка буде доступна для перегляду.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до вимог статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання
службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
42359a5f1f0e47a0bc3a2dda20310dd0
Назва:
Відповідь на запит
Дата опублікування:
24.04.2025 12:23
Опис:
На запит Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області від 21.04.2025 щодо закупівлі за предметом «Код ДК 021-2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати: НК 024:2023 - 15115 Центрифуга для банку крові - Центрифуга рефрижераторна з ротором; НК 024:2023 - 36465 Настільна універсальна центрифуга - Центрифуга укомплектована фіксованим кутовим ротором на 16 пробірок на 15 мл (ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-03-013498-a), надаю наступні пояснення:
1. Обґрунтування технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат та визначення його очікуваної вартості визначені КНП «ЗОСПК» ЗОР відповідно до пункту 3 розділу ІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, яким визначено наступне: “На цьому етапі (аналізу ринку) доцільно використовувати як загальнодоступну інформацію щодо цін та асортименту товарів, робіт і послуг, яка міститься у відкритих джерелах (у тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках, дані спеціалізованих інформаційно-аналітичних видань, офіційних статистичних видань, в тому числі іноземних, тощо), так і інформацію, отриману шляхом проведення ринкових консультацій. Використання такого інструменту, як ринкові консультації, дозволяє визначити структуру ринку, ступінь конкуренції та можливі варіанти предмету закупівлі з урахуванням інновацій та нових технічних рішень”. Для визначення обґрунтованої очікуваної вартості предмета закупівлі КНП «ЗОСПК» ЗОР була опрацьована інформація з відкритих джерел, що міститься в електронній системі закупівель "Prozorro".
Мною було сформовано довідку маркетингового дослідження ринку, в якій міститься інформація щодо вартості медичних центрифуг, їх постачальників та джерел інформації (посилання на відповідні закупівлі в системі "Prozorro"). З урахуванням отриманої інформації щодо цін на ринку медичних центрифуг, а також зважаючи на важку економічну ситуацію в державі, що спричинена наслідками збройної агресії російської федерації проти України, очікувана вартість предмету закупівлі була визначена по нижній межі зазначених результатів маркетингового дослідження:
1. НК 024:2023 - 15115 Центрифуга для банку крові - Центрифуга рефрижераторна з ротором, UA-2025-04-03-013498-a) в розмірі 2 499 948,00 грн.;
2. НК 024:2023 - 36465 Настільна універсальна центрифуга - Центрифуга укомплектована фіксованим кутовим ротором на 16 пробірок на 15 мл (ідентифікатор закупівлі UA-2025-04-03-013498-a) в розмірі 85300,00грн.
Загальна сума 2 585 248,00грн.
Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі сформовано на підставі подання завідуючої відділом заготівлі крові її компонентів та карантинізації плазми з врахуванням особливостей технологічного процесу заготівлі, переробки донорської крові та її компонентів для забезпечення населення області донорською кров’ю та якісними компонентами, що є необхідним для проведення багатьох медичних та хірургічних операцій.
2. Інформації щодо оприлюднення на власному вебсайті чи офіційному вебсайті головного розпорядника бюджетних коштів обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі було розміщено на веб- сайті КНП «ЗОСПК» ЗОР за посиланням - https://zospk.itmed.org/ .
Номер:
302c26f075994339b5731929f05582e9
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
25.04.2025 12:25
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
01.05.2025 00:00
Опис:
У межах проведення Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області моніторингу закупівлі «Код ДК 021-2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати: 1. НК 024:2023 - 15115 Центрифуга для банку крові - Центрифуга рефрижераторна з ротором, 2. НК 024:2023 - 36465 Настільна універсальна центрифуга - Центрифуга укомплектована фіксованим кутовим ротором на 16 пробірок на 15 мл.» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2025-04-03-013498-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 № 114, постала потреба в отриманні інформації (пояснення) із питань:
1. Яким чином Уповноваженою особою комунального некомерційного підприємства "Закарпатська обласна станція переливання крові" Закарпатської обласної ради (далі – Замовник) здійснювався розгляд тендерної пропозиції учасника ТОВ «ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХІМЕК» та визначено його переможцем, якщо:
Замовником в пункті 1 Розділу «Документи, які підтверджують відповідність тендерних пропозицій учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі» Додатку 1 тендерної документації встановлено наступну вимогу: «Товар повинен бути належним чином зареєстрований в Україні або дозволеним для введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) відповідно до законодавства. Ця вимога засвідчується наданням у складі тендерної пропозиції копій декларацій або копій документів, що підтверджують можливість введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) товару за результатами проходження процедури оцінки відповідності згідно до вимог Технічного регламенту затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2013 р. № 753 або Технічного регламенту затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2013 р. № 754».
В ході проведення моніторингу встановлено, що учасником ТОВ «ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХІМЕК» на підтвердження технічних, якісних характеристик предмета закупівлі подано Декларацію про відповідність медичних виробів №MEDTR.753.16481527-HANIL-01 версія 2, невід’ємною частиною якої є Додаток 1 з переліком продукції. Однак при розгляді тендерної документації встановлено, що даний Додаток до декларації відсутній у складі тендерної пропозиції учасника. Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
За перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
12a65f28465f425e8e83603cd19930e6
Назва:
Відповідь на запит
Дата опублікування:
29.04.2025 14:52
Опис:
На запит Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області від 21.04.2025 щодо закупівлі за предметом «Код ДК 021-2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати: 1. НК 024:2023 - 15115 Центрифуга для банку крові - Центрифуга рефрижераторна з ротором, 2. НК 024:2023 - 36465 Настільна універсальна центрифуга - Центрифуга укомплектована фіксованим кутовим ротором на 16 пробірок на 15 мл (ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-03-013498-a), надаю наступні пояснення.
Під час розгляду тендерної пропозиції було встановлено, що ТОВ "НВП "ХІМЕК" є єдиним учасником, а також уповноваженим представником виробника запропонованої Центрифуги лабораторної рефрижераторної Hanil Component 12R - Hanil Scientific Inc., Корея.
ТОВ "НВП "ХІМЕК" у складі тендерної пропозиції надав копію Декларації про відповідність медичних виробів №MEDTR.753.16481527-HANIL-01 версія 2, на одній сторінці (файл «Технічна частина.pdf», стор. 14). Надана Декларація містить такі назви задекларованих медичних виробів «Центрифуга лабораторна рефрижераторна Hanil Component R, Центрифуга лабораторна рефрижераторна Hanil Component 12R / Refrigerated laboratory centrifuge Hanil Component R, Refrigerated laboratory centrifuge Hanil Component 12R». У той же час в Декларації стор.1 була наявна інформація: «Невід'ємною частиною даної декларації є Додаток №1 з переліком продукції», але тендерна пропозиція не містила вказаного Додатку №1 до Декларації.
Враховуючи те, що в «документах, які підтверджують відповідність тендерних пропозицій учасника технічним, якісним, кількісним та інших вимогам до предмета закупівлі», однією з вимог було надання у складі технічної документації копій Декларацій або копій документів що підтверджують можливість введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) товару за результатами проходження процедури оцінки відповідності згідно до вимог Технічного регламенту затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2013р. №753 або Технічного регламенту затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2013 р. №754, замовник її виконав.
В Декларації про відповідність медичних виробів №MEDTR.753.16481527-HANIL-01 вказана фраза «Невід’ємною частиною даної декларації є Додаток №1 з переліком продукції», але інформація щодо переліку продукції вже наявна в самій Декларації про відповідність (сторінка 1), а саме: «НАЗВА МЕДИЧНОГО ВИРОБУ»: Центрифуга лабораторна рефрижераторна Hanil Component R, Центрифуга лабораторна рефрижераторна Hanil Component 12R / Refrigerated laboratory centrifuge Hanil Component R, Refrigerated laboratory centrifuge Hanil Component 12R
Мною, був проведений моніторинг сайту Державної служби України з лікарських засобів чим встановлено, що «Центрифуга лабораторна рефрижераторна Hanil Component R, Центрифуга лабораторна рефрижераторна Hanil Component 12R / Refrigerated laboratory centrifuge Hanil Component R, Refrigerated laboratory centrifuge Hanil Component 12R» зареєстрована та дозволена до використання в Україні, https://mpr.dls.gov.ua/?device=e7edb909-0938-4f18-9e26-e516b71238f4, що дало підставу про визнання переможця.