-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021-2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати (НК 024:2023 - 15115 Центрифуга для банку крові - Центрифуга рефрижераторна з ротором, НК 024:2023 - 36465 Настільна універсальна центрифуга - Центрифуга укомплектована фіксованим кутовим ротором на 16 пробірок на 15 мл )
Оголошено тендер
2 585 248.00
UAH
Номер:
05da5bee52284410af2ef95f8e428cb5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-03-014019-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Закарпатська обласна станція переливання крові" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992179
-
Адреса:
88018, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Івана Чендея, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Закарпатська обласна станція переливання крові" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992179
-
Адреса:
88018, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Івана Чендея, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 585 248.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021-2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати (НК 024:2023 - 15115 Центрифуга для банку крові - Центрифуга рефрижераторна з ротором, НК 024:2023 - 36465 Настільна універсальна центрифуга - Центрифуга укомплектована фіксованим кутовим ротором на 16 пробірок на 15 мл )
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.04.2025 15:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 585 248.00 UAH