-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (ЛОТ № 1: Повітряний фільтр до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (039705) / (або еквівалент) Масляний фільтр до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (36918) / еквівалент (Н13W01) Фільтр паливний для SUZUKI (15412-92J00)/ (або еквівалент) Фільтр-сепаратор MERCURY (35-807172 / 802893Q01) / еквівалент (Р550677) Фільтр-сепаратор паливний (S3227/ 8М0146206) / еквівалент (HONDA/MERCURY/SUZUKI фільтрація 10um) Фільтр масляний до Sole Diesel G-25M-3 та G-25M-3 (13124051) / еквівалент (H97W05) Фільтр масляний до Sole Diesel 35GT (17424051)/ еквівалент (H35W)) (ЛОТ №2: Фільтр (вставка) водо сепаратор Volvo Penta (861014)/ (або еквівалент) Фільтр очищення палива Volvo Penta D6 (21718912)/ еквівалент (18-8125) Фільтр очищення мастила Volvo Penta D6 (22030852) / (або еквівалент) Фільтр очищення мастила Volvo Penta D6 (22030848) / еквівалент (LF17498) Фільтр очищення повітря Volvo Penta D6 (21702999)/ (або еквівалент) Фільтр картерних газів Volvo Penta D6 (3584145)/ (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2025-03-12-013226-a
ПДВ 0%, відповідно до ПКМУ від 2 березня 2022 р. № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану» Фільтри та фільтруючі елементи призначені для корабельно-катерного складу в/ч 1560 (спецпризначення)
Завершена
435 780.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 737.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 1 737.00 UAH
Нічого не знайдено.