-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (ЛОТ № 1: Повітряний фільтр до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (039705) / (або еквівалент) Масляний фільтр до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (36918) / еквівалент (Н13W01) Фільтр паливний для SUZUKI (15412-92J00)/ (або еквівалент) Фільтр-сепаратор MERCURY (35-807172 / 802893Q01) / еквівалент (Р550677) Фільтр-сепаратор паливний (S3227/ 8М0146206) / еквівалент (HONDA/MERCURY/SUZUKI фільтрація 10um) Фільтр масляний до Sole Diesel G-25M-3 та G-25M-3 (13124051) / еквівалент (H97W05) Фільтр масляний до Sole Diesel 35GT (17424051)/ еквівалент (H35W)) (ЛОТ №2: Фільтр (вставка) водо сепаратор Volvo Penta (861014)/ (або еквівалент) Фільтр очищення палива Volvo Penta D6 (21718912)/ еквівалент (18-8125) Фільтр очищення мастила Volvo Penta D6 (22030852) / (або еквівалент) Фільтр очищення мастила Volvo Penta D6 (22030848) / еквівалент (LF17498) Фільтр очищення повітря Volvo Penta D6 (21702999)/ (або еквівалент) Фільтр картерних газів Volvo Penta D6 (3584145)/ (або еквівалент))
Оголошено тендер
435 780.00
UAH
Номер:
84482c83e30b43e8821fdb233712f7c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-12-012469-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
435 780.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (ЛОТ № 1: Повітряний фільтр до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (039705) / (або еквівалент)
Масляний фільтр до дизель-генератора Westerbeke 7,5 EGTD (36918) / еквівалент (Н13W01)
Фільтр паливний для SUZUKI (15412-92J00)/ (або еквівалент)
Фільтр-сепаратор MERCURY (35-807172 / 802893Q01) / еквівалент (Р550677)
Фільтр-сепаратор паливний (S3227/ 8М0146206) / еквівалент (HONDA/MERCURY/SUZUKI фільтрація 10um)
Фільтр масляний до Sole Diesel G-25M-3 та G-25M-3 (13124051) / еквівалент (H97W05)
Фільтр масляний до Sole Diesel 35GT (17424051)/ еквівалент (H35W))
(ЛОТ №2: Фільтр (вставка) водо сепаратор Volvo Penta (861014)/ (або еквівалент)
Фільтр очищення палива Volvo Penta D6 (21718912)/ еквівалент (18-8125)
Фільтр очищення мастила Volvo Penta D6 (22030852) / (або еквівалент)
Фільтр очищення мастила Volvo Penta D6 (22030848) / еквівалент (LF17498)
Фільтр очищення повітря Volvo Penta D6 (21702999)/ (або еквівалент)
Фільтр картерних газів Volvo Penta D6 (3584145)/ (або еквівалент))
Примітки:
ПДВ 0%, відповідно до ПКМУ від 2 березня 2022 р. № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
КПКВ:
1002030 Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
12.03.2025 15:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума435 780.00 UAH