Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності тендерної документації вимогам Закону та Особливостей №1178 встановлено порушення пунктів 3 та 28 Особливостей №1178.
За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції ПОГ «Спортсервіс» НАІУ, визначення його переможцем тендеру та укладення з ним договору встановлено порушення вимог підпункту 3 пункту 44 та, відповідно, пункту 3 Особливостей №1178.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; надання переможцем тендеру документів при укладанні договору про закупівлю; відповідності умов укладеного договору вимогам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця тендеру – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтею 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Західний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень у встановленому законом порядку, а саме на усунення порушення вимог підпункту 3 пункту 44, а також пункту 3 Особливостей №1178 – шляхом припинення зобов’язань за укладеним за результатами тендеру договору з дотриманням норм Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України.
Крім того, вжити заходи (зокрема, шляхом проведення роз’яснювальної роботи, економічних навчань, тощо) щодо недопущення у подальшому порушень вимог пунктів 3 та 28 Особливостей №1178 при складанні тендерної документації.
Протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 25 лютого 2025 року.
Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Особливості №1178); правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерної пропозиції; надання переможцем тендеру документів під час укладання договору про закупівлю; своєчасності укладення договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов укладеного договору вимогам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця тендеру.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Підприємства «Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України (далі – Замовник) на 2025 рік (UA-P-2024-12-26-008398-a); оголошення про проведення відкритих торгів; протокольне рішення уповноваженої особи Замовника від 26.12.2024 №1; наказ Замовника від 26.12.2024 №17/1-з з додатком; тендерну документацію Замовника; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерної пропозиції; тендерну пропозицію Підприємства об'єднання громадян «Спортсервіс» Національної асамблеї людей з інвалідністю України (далі – ПОГ «Спортсервіс» НАІУ); опубліковане Замовником повідомлення з вимогами про усунення невідповідностей у тендерній пропозиції ПОГ «Спортсервіс» НАІУ та опублікований вказаним учасником документ (інформацію) на усунення таких невідповідностей; протокольне рішення уповноваженої особи Замовника від 09.01.2025 №4; повідомлення про намір укласти договір про закупівлю; лист Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції від 09.01.2025 №126/112-25; договір від 15.01.2025 №01-1; опубліковані під час моніторингу Замовником пояснення та документи на запит органу державного фінансового контролю.
Відповідно до норм частини 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону постановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
Так, постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 затверджено Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування.
За нормою пункту 3 Особливостей №1178 замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.
Відповідно до пункту 28 Особливостей №1178 тендерна документація формується відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей.
Також, за нормами пункту 28 Особливостей №1178 тендерна документація повинна містити перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції, та перелік документів та/або інформації, які подаються переможцем процедури закупівлі.
При цьому, за вимогами пункту 28 Особливостей №1178 визначено, що такі переліки оформляються як окремі додатки до тендерної документації.
Водночас, моніторингом встановлено, що тендерна документація за досліджуваною процедурою закупівлі не містить переліку документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції, та переліку документів та/або інформації, які подаються переможцем процедури закупівлі, як окремих додатків.
Відповідно до норм пункту 47 Особливостей №1178 переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 цього пункту.
У таблиці Додатку №2 до тендерної документації (Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі) до тендерної документації Замовником визначено перелік документів на підтвердження відсутності підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 та 12 Особливостей №1178, які повинен надати переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель, а саме: документ, виданий уповноваженим органом, який підтверджує, що керівника учасника процедури закупівлі або фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією, а також повний витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» про те, що керівник учасника процедури закупівлі або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, до кримінальної відповідальності не притягується, незнятої чи непогашеної судимості не має та в розшуку не перебуває.
Проте, моніторингом встановлено, що переможцем досліджуваної процедури закупівлі ПОГ «Спортсервіс» НАІУ не надано Замовнику жодних шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів щодо підтвердження відсутності підстав, зазначених у підпунктах 3, 6 та 12 Особливостей №1178.
У наданому під час моніторингу поясненні Замовником зазначено, зокрема, що повідомлення про намір укласти договір було оприлюднено 09.01.2025, тобто переможець тендеру ПОГ «Спортсервіс» НАІУ фактично для отримання та завантаження довідок МВС та НАЗК мав повний один робочий день – понеділок, 13.01.2025, в який був обмежений доступ до сайту МВС та відбувались технічні роботи на електронному майданчику, тому для надання підтвердження відсутності підстав за підпунктами 3, 6 та 12 пункту 47 Особливостей №1178 переможець не мав технічної можливості отримати відповідні документи та завантажити їх в порядку, передбаченому абзацом п’ятнадцятим пунктом 47 Особливостей №1178.
Також, у наданому поясненні Замовник вказав, що довідка НАЗК з’явилась в електронній системі закупівель відразу після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, та електронною системою закупівель.
Враховуючи вищевикладене, як зазначено Замовником у поясненні, згідно з наданим переможцем ПОГ «Спортсервіс» НАІУ листом від 13.01.2025 №13/01 відповідними довідками Замовником було отримано інформацію про відсутність підстав, визначених підпунктами 3, 6 та 12 пункту 47 Особливостей №1178.
До моніторингу Замовником також надано лист ПОГ «Спортсервіс» НАІУ від 13.01.2025 №13/01, у якому підприємство зазначає, що для отримання та завантаження довідок МВС та НАЗК переможець мав повний 1 робочий день – понеділок, 13.01.2025, а також про обмеження доступу до сайту МВС та технічні роботи на електронному майданчику, у зв’язку з чим переможець тендеру не мав технічної можливості отримати відповідні документи та завантажити їх в порядку абзацу п’ятнадцятого пункту 47 Особливостей №1178.
Крім того, у листі від 13.01.2025 №13/01 ПОГ «Спортсервіс» НАІУ зазначає, що надає сканкопії відповідних документів, які надавались ним щодо участі у процедурі закупівлі UA-2023-12-26-013197-a, та гарантує актуальність інформації, зазначеної в наданих довідках МВС та НАЗК станом на дату цього листа.
До вищевказаного листа ПОГ «Спортсервіс» НАІУ додано скан-копію повного витягу №ВР-001941378 з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості», виданого про не притягнення Гончарука С.Г. (керівник ПОГ «Спортсервіс» НАІУ) станом на 27.12.2023 до кримінальної відповідальності, відсутність у нього незнятої чи непогашеної судимості та не перебування його у розшуку.
Також, до листа ПОГ «Спортсервіс» НАІУ додано інформаційну довідку від 28.12.2023 з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією порушення, про відсутність відомостей щодо Гончарука С.Г. у вказаному реєстрі.
Водночас, моніторингом встановлено, що Замовником розгляд тендерної пропозиції ПОГ «Спортсервіс» НАІУ, який був єдиним учасником процедури закупівлі, здійснювався 08-09.01.2025, рішення про визначення переможцем вказаного учасника (протокол №4) уповноваженою особою Замовника прийнято та опубліковано 09.01.2025 (четвер), повідомлення про намір укласти договір про закупівлю опубліковано 09.01.2025.
Слід зазначити, що відповідно до норм статті 29 Закону строк розгляду тендерної пропозиції не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції, такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів.
Отже, Замовник при розгляді тендерної пропозиції ПОГ «Спортсервіс» НАІУ міг врахувати вищевказані строки та можливість прийняття рішення про визначення переможця таким чином, щоб період для отримання переможцем тендеру відповідних документів на підтвердження відсутності підстав за пунктом 47 Особливостей №1178 не припадав на вихідні дні.
Крім того, враховуючи оприлюднення повідомлення про намір укласти договір 09.01.2025 (четвер), переможець мав технічну можливість отримати та подати вищевказані документи у термін до чотирьох днів (два робочі дні) до 13.01.2025, а також міг звернутися щодо отримання таких документів до відповідних органів (держателів відповідних реєстрів) до моменту визначення його переможцем тендеру.
Зокрема, наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.03.2022 №207 «Деякі питання ведення обліку відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості», що зареєстрований в Міністерстві юстиції України за №№ 425/37761, 426/37762 від 15.04.2022, затверджено Положення про інформаційно-аналітичну систему «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» та Порядок доступу до відомостей інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» (далі – Порядок).
Порядком встановлено, що відомості про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України, надаються у формі витягів з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» (далі – ІАС).
Витяг – це документ у паперовій або електронній формі, що сформовано засобами програмного забезпеченням ІАС, який місить відомості актуальні на дату та час його формування. Кожному Витягу присвоюється унікальний електронний ідентифікатор (QR-код), який забезпечує перехід за посиланням на відповідний підтвердний запис в електронних ресурсах ІАС.
Запит у паперовій формі подається особисто заявником або уповноваженою ним у встановленому порядку особою до служби ЄІС МВС, територіального сервісного центру МВС або відокремленого пункту реєстрації кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг акредитованого центру сертифікації ключів МВС (ВПР АЦСК МВС), працівники якого за рішенням керівника юридичної особи, яка забезпечує функціонування такого ВПР АЦСК МВС, є користувачами робочого місця віддаленого доступу до ІАС, незалежно від адреси задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) заявника. Відповіді на запити, подані в паперовій формі, надаються у строк до 10 робочих днів.
Слід також зазначити що, сформована в електронній системі закупівель довідка НАЗК містить відомості про відсутність корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушення у юридичної особи, яка є учасником процедури закупівлі (підпункт 2 пункту 47 Особливостей №1178), а не керівника учасника процедури закупівлі (підпункт 3 пункту 47 Особливостей №1178).
Окрім того, надані Замовнику ПОГ «Спортсервіс» НАІУ листом від 13.01.2025 №13/01 документи про відсутність підстав, визначених підпунктами 3, 6 та 12 пункту 47 Особливостей №1178 відсутні в електронній системі закупівель.
Водночас, згідно з нормами частини восьмої статті 12 Закону подання інформації під час проведення процедури закупівлі здійснюється в електронному вигляді через електронну систему закупівель.
Також, за імперативною вимогою пункту 47 Особливостей №1178 та вимогою Додатку №2 до тендерної документації Замовника переможець процедури закупівлі повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 цього пункту, саме шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель.
Проте, переможцем тендеру ПОГ «Спортсервіс» НАІУ в електронній системі закупівель не оприлюднено жодних документів про відсутність підстав, визначених підпунктами 3, 6 та 12 пункту 47 Особливостей №1178 (в тому числі листа від 13.01.2025 №13/01 з відповідними додатками), чим недотримано вимог пункту 47 Особливостей №1178 та Додатку №2 до тендерної документації (у якому визначено спосіб надання переможцем відповідних документів).
Також Замовником під час моніторингу документально не доведено наявність у ПОГ «Спортсервіс» НАІУ технічних робіт на електронному майданчику, що унеможливило завантажити вказаним переможцем документів в порядку абзацу п’ятнадцятого пункту 47 Особливостей №1178.
Слід зазначити, що відповідно до пункту 6 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 №1082, у разі технічного збою під час унесення та/або заповнення інформації через автоматизоване робоче місце, що призводить до того, що інформація не розміщується або не оприлюднюється на веб-порталі чи в електронній системі закупівель, учасник отримує технічну підтримку на авторизованому електронному майданчику, на якому здійснюється внесення та заповнення інформації документів, у разі потреби учасник здійснює свої дії повторно відповідно до вимог та в межах строків, установлених Законом.
Таким чином, надані Замовником пояснення не спростовують не оприлюднення переможцем в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених підпунктами 3, 6 та 12 пункту 47 Особливостей №1178 шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель.
Відповідно до вимог підпункту 3 пункту 44 Особливостей №1178 замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі, коли переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 цих особливостей.
Проте, з врахуванням вищевикладеного, на порушення вимог підпункту 3 пункту 44 та, відповідно, пункту 3 Особливостей №1178, Замовником не відхилено тендерну пропозицію переможця ПОГ «Спортсервіс» НАІУ, а укладено з ним договір від 15.01.2025 №01-1.
Період усунення порушень:
25.02.2025 17:20 - 12.03.2025 00:00
Дата публікації висновку:
25.02.2025 17:20