• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплексна послуга з обслуговування спортивних споруд, будівель та прилеглої території (Код ДК 021:2015 92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладів)

Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. Всі інші документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською або російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений на іншій мові, ніж українська або російська, учасник повинен надати переклад на українську мову, завірений підписом перекладача та печаткою бюро перекладів. При цьому, власні назви, торгові марки, марки, моделі, назва виробника/ дилера, дистриб’ютора, найменування адміністративних одиниць, адреси, абревіатури, топоніми, фірмові бланки, які викладені іншою мовою ніж українська, в документах, що входять до складу тендерної пропозиції, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений підписом перекладача та печаткою бюро перекладів переклад українською або російською мовами. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному або російськомовному тексту.

Завершена

1 930 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 650.00 UAH
Номер: fd2d37b0a3a34b61b39ddf062ed83d87
Внутрішній номер закупівлі: 23876981
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-26-007601-a   
Замовник: Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
Контактна особа: Марина Зубрицька +380684753459 zrsc_tender2022@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 930 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.12.2024 13:17 - 31.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 26.12.2024 13:17 - 03.01.2025 10:00
Період кваліфікації: 03.01.2025 10:00 - 09.01.2025 15:42
Період завантаження договору: 15.01.2025 00:00 - 25.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 930 000.00 Комплексна послуга з обслуговування спортивних споруд, будівель та прилеглої території (Код ДК 021:2015 92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладів)