-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво системи водовідведення по вул. Калинова с. Балівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області. Коригування. 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2024-10-07-003853-a
Завершена
8 791 634.18
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43 958.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 43 958.17 UAH
Номер:
e00070f99fda43c98d589577fbe2e460
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2024-11-06-000023
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
11.11.2024 00:00
Період моніторингу:
12.11.2024 14:06 - 04.12.2024 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
11.11.2024 № 160
Дніпро
Про початок здійснення
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 із змінами та доручення Держаудитслужби від 24.10.2024 №003100-18/13263-2024,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель Східного офісу Держаудитслужби забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник Валентин ДОВГИЙ
Додаток
до наказу Східного офісу
Держаудитслужби
від 11.11.2024 № 160
Витяг з переліку процедур закупівель, щодо яких здійснюється моніторинг
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу назва замовника
12 UA-2024-10-07-003853-a 07.10.2024 ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТРАНСПОРТУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Заступник начальника відділу
контролю у сфері закупівель Любов ОПОЛОНИК
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції ТОВ "БУДКОМ-НІКО" встановлено порушення підпункту 2 пункту 44 Особливостей.
За результатами аналізу питання обрання процедури закупівлі, визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостям своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» від 26.01.1993 № 2939-XII, статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII Східний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявленого порушення шляхом зменшення суми договору від 04.11.2024 №75 на вартість коштів на покриття ризиків та коштів на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 25 листопада 2024 року.
Предметом аналізу були питання: обрання процедури закупівлі, визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, повноти та своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостям здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (в редакції станом на дату проведення торгів) (далі – Особливості), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТРАНСПОРТУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, (далі – Замовник) UA-P-2024-10-07-004811-a, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи Замовника від 11.10.2024, реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття, тендерні пропозиції ТОВ "Афінацентр" (в частині відхилення), ТОВ "БУДКОМ-НІКО", повідомлення про намір укласти договір від 28.10.2024, договір про виконання робіт від 04.11.2024 №75 на суму 8 698 250,32 грн з ПДВ, пояснення (інформація та документи) Замовника надані 15.11.2024 та 21.11.2024 через електронну систему закупівель на запити Східного офісу Держаудитслужби від 13.11.2024 та 18.11.2024.
Відповідно до експертного звіту (позитивного) № 04-0133/01-24 від 03 жовтня 2024 тривалість будівництва – 4 місяці. Договір укладено 04.11.2024, термін виконання робіт, до 26.12.2024, що складає менше 2-х місяців.
Разом з цим, переможцем торгів ТОВ "БУДКОМ-НІКО" до договірної ціни включено кошти на покриття ризиків та кошти на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами на загальну суму 337,5 тис.гривень .
Відповідно до пункту 5.33 Настанови з визначення вартості будівництва, затвердженої Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 №281 (далі – Настанова №281), кошти на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами розраховуються, зокрема, виходячи зі строків будівництва та на підставі прогнозних індексів цін виробників промислової продукції на наступні періоди, що встановлюються КМУ, а в разі відсутності, під час дії воєнного стану – на підставі прогнозних індексів цін виробників промислової продукції на наступні періоди згідно даних прогнозу основних макроекономічних показників економічного і соціального розвитку України, Центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі.
У ході здійснення моніторингу Замовником надане пояснення та розрахунок Коштів на покриття додаткових витрат, пов'язаних з iнфляцiйними процесами, який включає прогнозний рівень інфляції першого та другого календарного року будівництва, коли згідно умов тендерної документації та укладеного договору строк виконання робіт складає менше 2-х місяців.
Окрім того, відповідно до пункту 5.31 Настанови №281, у ціні пропозиції учасника процедури закупівлі (договірній ціні) можуть враховуватися кошти на покриття ризиків, пов’язаних з виконанням робіт, що пропонуються, розмір яких залежить від сукупності цілого ряду факторів, у тому числі, зокрема, стадії проектування, технічної та технологічної складності, тривалості будівництва.
Як пояснив Замовник у поясненні від 21.11.2024, відповідно до п. 5.31 Настанови №281 у ціні пропозиції учасника процедури закупівлі (договірній ціні) враховуються кошти на покриття ризиків, пов’язаних з виконанням робіт, що пропонуються, розмір яких залежить від сукупності цілого ряду факторів, у тому числі: 1) стадії проектування; 2) виду будівництва; 3) технічної та технологічної складності об’єкта будівництва, складності виконання будівельних робіт; 4) тривалості будівництва; 5) способів фінансування будівництва; 6) виду договірної ціни, що пропонується за умовами конкурсних торгів. На включення до розрахунку коштів на покриття ризику вплинули технічна та технологічна складність об’єкта будівництва, складність виконання будівельних робіт та вид договірної ціни.
Тобто, Настановою №281 передбачена можливість врахування зазначених коштів, а не обов’язок. Проте, учасником ТОВ "БУДКОМ-НІКО" включено кошти на покриття ризиків, пов’язаних з виконанням робіт, у повному розмірі, при тривалості будівництва менше 2-х місяців.
Окрім того, Замовник пояснив, що «Додаткові витрати, пов’язані із збільшенням вартості матеріальних ресурсів зверх вартості, передбаченою договірною ціною та додаткових обсягів робіт, буде здійснюватися за рахунок коштів на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, та коштів на покриття ризику всіх учасників будівництва. У випадку вичерпання ліміту коштів передбачених на покриття ризиків, кошторисна документація коригується з подальшим перезатвердженням проектної документації у встановленому порядку.»
Проте, згідно з пунктом 2.1 Договору від 04.11.2024 №75, договірна ціна є твердою.
Згідно з Настановою №281 кошторис, що підлягає уточненню у разі змінення поточних цін на ресурси, що враховані у договірній ціні, стосується динамічної договірної ціни.
З огляду на викладене, учасником ТОВ "БУДКОМ-НІКО" завищено вартість тендерної пропозиції.
Період усунення порушень:
26.11.2024 12:05 - 11.12.2024 00:00
Дата публікації висновку:
26.11.2024 12:05
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
На виконання висновку Східного офісу Держаудитслужби від 26.11.2024 про результати моніторингу закупівлі №UA-2024-10-07-003853-a, яким зобов’язано усунути порушення шляхом зменшення суми договору від 04.11.2024 №75 на вартість коштів на покриття ризиків та коштів на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами Відділ з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та транспорту Слобожанської селищної ради опублікована Додаткова угода від 29.11.2024 № 1.
Дата публікації звіту:
03.12.2024 09:59
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- other: Так
Опис:
Додатковою угодою від 29.11.2024 № 1 сторонами зменшено суму договору на 337502,70 гривень шляхом виключення з договірної ціни коштів на покриття ризиків та коштів на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами
Дата публікації:
04.12.2024 14:03
Запити/Пояснення
Номер:
075d66d460e246689d4e8aab7c025799
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
13.11.2024 11:05
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
19.11.2024 00:00
Опис:
Питання у файлі
Номер:
f34505b651a84a12b55a5d2b2901af3f
Назва:
Пояснення (інформація, документи) на Запит
Дата опублікування:
15.11.2024 15:49
Опис:
На виконання частини 5 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», надаємо відповідь на запит органу державного фінансового контролю наступного змісту.
Відділ з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та транспорту Слобожанської селищної ради (далі – Замовник) розглянув запит про надання пояснень Східного офісу Держаудитслужби, який надійшов у процесі проведення моніторингу закупівлі робіт «Нового будівництва системи водовідведення по вул. Калинова с. Балівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області» (інформація оприлюднена в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2024-10-07-003853-a.
Проаналізувавши інформацію, наведену у запиті, Замовник надає наступні пояснення.
1. Предмет закупівлі визначався замовником відповідно до п. 4 Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Україна від 15.04.2020 № 708 з дотриманням кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01 листопада 2021 року № 281.
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені на підставі Робочого проекту «Нове будівництво системи водовідведення по вул. Калинова с. Балівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області. Коригування» та визначенні в технічній специфікації (Додаток 4 до тендерної документації).
Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням положень кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01 листопада 2021 року № 281, та затвердженого Експертного звіту (номер експертного звіту № 04-0133/01-24 від 03 жовтня 2024 року , реєстраційний номер EX01:8527-0826-8900-4981, код проектної документації PD01:5533-3265-0318-3836 (видало Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «МЕГА - БУД»)) щодо проектної документації за робочим проектом «Нове будівництво системи водовідведення по вул. Калинова с. Балівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області. Коригування». Експертиза проведена Філією ДП "Укрдержбудекспертиза" у Дніпропетровській області.
Розрахунок розміру бюджетних призначень:
Найменування Загальна вартість, грн.
Зведений кошторисний розрахунок (з урахуванням ПДВ) (додається) 25 659278,40 грн.
За виключенням наступних складових:
Вартість проєктно-вишукувальних робіт 145 670,00.
Кошти на здійснення авторського нагляду 21 360,00.
Кошти на утримання служби замовника (включаючи витрати на
технічний нагляд) (1,5 %) (з урахуванням ПДВ) 208 572,00.
Очікувана вартість предмета закупівлі 8 791 634,18.
2. Оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення, здійснено у відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 року №710 «Про ефективне використання державних коштів» та Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформаційних матеріалів про діяльність Слобожанської селищної ради її виконавчих органів, закладів та підприємств у новій редакції, затверджене розпорядженням селищного голови Слобожанської селищної ради від 01.05.2024 року № 129/р/п (додається) шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Слобожанської селищної ради, яка здійснює функції з управління Замовником за посиланням: https://slobozhanska-gromada.gov.ua/upload/content/262/%D0%9E%D0%B1%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BD%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20UA-2024-10-07-003853-a.pdf Обґрунтування UA-2024-10-07-003853-a за Постановою КМУ № 710.
3. Відповідно до п. 5.31 та п.5.33 Настанови з визначення вартості будівництва (зі змінами), у ціні пропозиції учасника процедури закупівлі можуть враховуватись, як кошти на покриття ризиків, так і кошти на покриття витрат, пов’язаних з інфляційними процесами. У разі якщо ці кошти передбачені проектною документацією, замовник може враховувати їх в очікуваній вартості та встановлювати вимоги щодо обов’язковості їх передбачення у складі договірної ціни. Порядок використання таких коштів має бути передбачений в проекті договору про закупівлю.
Враховуючи вищенаведене, в абзаці 7 Додатку 4 до тендерної документації замовником було внесено вимогу: «Ціна пропозиції учасника процедури закупівлі (договірна ціна) формується на підставі вартості робіт, до складу якої вносяться прямі, загальновиробничі та інші витрати, прибуток, кошти на покриття адміністративних витрат підрядних організацій, кошти на покриття ризиків всіх учасників будівництва, кошти на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, кошти на сплату податків, зборів, обов’язкових платежів.».
А також в розділ 2 проекту договору про закупівлю замовником внесено
п. 2.4. наступного змісту: «Додаткові витрати, пов’язані із збільшенням вартості матеріальних ресурсів зверх вартості, передбаченою договірною ціною та додаткових обсягів робіт, буде здійснюватися за рахунок коштів на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, та коштів на покриття ризику всіх учасників будівництва. У випадку вичерпання ліміту коштів передбачених на покриття ризиків, кошторисна документація коригується з подальшим перезатвердженням проектної документації у встановленому порядку.»
Тобто, в умовах тендерної документації та в проекті договору зазначено про обов’язковість врахування коштів на покриття ризиків та витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, Учасник закупівлі виконав умови замовника.
Принагідно зазначаємо, що відповідно до п. 2.5. Настанови з визначення вартості будівництва, вартість будівництва визначається, зокрема, на етапі проектування – у складі інвесторської кошторисної документації.
Тож, під час перевірки цінової пропозиції учасника замовник орієнтується на зведений кошторисний розрахунок (інвесторська кошторисна документація), який є складовою проектно-кошторисної документації замовника.
Кошти на покриття ризику всiх учасникiв будiвництва у зведеному кошторисному розрахунку встановлений на рівні 150 794 грн (учасник в своїй пропозиції зазначив «104 271 грн 25 коп.»).
Кошти на покриття додаткових витрат, пов'язаних з iнфляцiйними процесами у зведеному кошторисному розрахунку встановлений на рівні
207 310 грн (учасник в своїй пропозиції зазначив «176 981 грн»).
Враховуючи вищенаведене, тендерну пропозицію ТОВ "БУДКОМ-НІКО" не відхилено через завищення вартості тендерної пропозиції, бо вартість тендерної пропозиції не перевищує меж, визначених проектно-кошторисною документацією.
Номер:
7a817db798884639877e76eb1fabadef
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
18.11.2024 10:16
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
22.11.2024 00:00
Опис:
Питання 2 у файлі
Номер:
291f5c8f03d84c63865efff009079492
Назва:
Надання пояснень на запит
Дата опублікування:
21.11.2024 13:56
Опис:
На виконання частини 5 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», надаємо відповідь на запит органу державного фінансового контролю наступного змісту.
Відділ з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та транспорту Слобожанської селищної ради (надалі - Замовник) розглянув запит про надання пояснень Східного офісу Держаудитслужби, який надійшов у процесі проведення моніторингу закупівлі робіт «Нового будівництва системи водовідведення по вул. Калинова с. Балівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області» (інформація оприлюднена в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2024-10-07-003853-a).
Проаналізувавши інформацію, наведену у запиті, Замовник надає наступні пояснення.
1. Відповідно до пункту 5.33 Настанови з визначення вартості будівництва, затвердженої Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 №281 (далі – Настанова №281), кошти на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами розраховуються, зокрема, виходячи зі строків будівництва та на підставі прогнозних індексів цін виробників промислової продукції на наступні періоди, що встановлюються КМУ, а в разі відсутності, під час дії воєнного стану – на підставі прогнозних індексів цін виробників промислової продукції на наступні періоди згідно даних прогнозу основних макроекономічних показників економічного і соціального розвитку України, Центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі.
Надаємо розрахунок коштів на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами виходячи зі строку будівництва та прогнозних індексів цін виробників промислової продукції на наступні періоди:
Розрахунок коштів на покриття додаткових витрат, пов'язаних з iнфляцiйними процесами, тис. грн.
Кошти на покриття додаткових витрат, пов'язаних з iнфляцiйними процесами 176,981;
у т.ч. будiвельнi роботи = 10,251;
устаткування = 166,73;
iншi роботи = 0.
Детальна інформація наведена у файлі «Кошти на покриття додаткових витрат».
2. Відповідно до п. 5.31 Настанови №281 у ціні пропозиції учасника процедури закупівлі (договірній ціні) враховуються кошти на покриття ризиків, пов’язаних з виконанням робіт, що пропонуються, розмір яких залежить від сукупності цілого ряду факторів, у тому числі: 1) стадії проектування; 2) виду будівництва; 3) технічної та технологічної складності об’єкта будівництва, складності виконання будівельних робіт; 4) тривалості будівництва; 5) способів фінансування будівництва; 6) виду договірної ціни, що пропонується за умовами конкурсних торгів. Зазначені кошти враховуються у розмірі, визначеному на підставі обґрунтовувальних розрахунків підрядника, виходячи з перелічених факторів. При цьому: а) за твердої договірної ціни —в розмірі до 1,5%; б) за динамічної договірної ціни —не враховується. Розмір цих коштів залежить від повноти інформації про об’єкт замовлення та способи виконання робіт, що зменшує небезпеку непередбачених ситуацій на будівельному майданчику при виконанні робіт.
На включення до розрахунку коштів на покриття ризику вплинули наступні фактори: технічна та технологічна складність об’єкта будівництва, складність виконання будівельних робіт та вид договірної ціни, що пропонується за умовами конкурсних торгів. У відповідності до умов закупівлі та Додатку №1 до Договору №75 від 04.11.2024 вид Договірної ціни – тверда.
Надаємо розрахунки коштів на покриття ризику:
Сума коштiв на покриття ризику, в тис.грн.:104,27125;
у т.ч. будiвельнi роботи = 5,98331;
устаткування = 97,31335;
iншi роботи = 0,97459.
Детальна інформація наведена у файлі «Розрахунки коштів на покриття ризику».