-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво системи водовідведення по вул. Калинова с. Балівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області. Коригування. 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2024-10-07-003853-a
Завершена
8 791 634.18
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43 958.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 43 958.17 UAH
Номер:
2e33971f2b0a4bc087bdd07a319b4de3
Внутрішній номер закупівлі:
22804491
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-07-003853-a
Замовник:
ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТРАНСПОРТУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44432290
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, Слобожанське, вул. Будівельників, 18 приміщення 172
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Інна Голопьорова 380567199150 gkh@slobozhanska-gromada.gov.ua http://slobozhanska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
8 791 634.18 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.10.2024 11:32 - 19.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2024 11:32 - 22.10.2024 00:00
Аукціон:
22.10.2024 15:40 - 22.10.2024 16:03
Період кваліфікації:
22.10.2024 16:03 - 28.10.2024 11:35
Період завантаження договору:
03.11.2024 00:00 - 13.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 791 634.18 Нове будівництво системи водовідведення по вул. Калинова с. Балівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області. Коригування.