-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Абонентські системи відеоконференцзв’язку)
Тендер Prozorro UA-2024-08-20-011582-a
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2024-08-06-013148-a, згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Критерій оцінки – ціна 100%.
Завершена
1 178 207.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 11 782.08 UAH
мін. крок: 1% або 11 782.08 UAH
Нічого не знайдено.