-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Абонентські системи відеоконференцзв’язку)
Тендер Prozorro UA-2024-08-20-011582-a
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2024-08-06-013148-a, згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Критерій оцінки – ціна 100%.
Завершена
1 178 207.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 11 782.08 UAH
мін. крок: 1% або 11 782.08 UAH
Номер:
3feb90a2e4ca4b5a828e4a6c2c648f55
Внутрішній номер закупівлі:
22364562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-20-011582-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
03065, Україна, Київська область, Київ, проспект Гузара Любомира, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Філоненко Сергій Леонідович 380442397759 FILONENKO-SL@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 178 207.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.08.2024 17:07 - 30.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2024 17:07 - 02.09.2024 15:00
Період кваліфікації:
02.09.2024 15:00 - 09.09.2024 11:58
Період завантаження договору:
15.09.2024 00:00 - 25.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 178 207.50 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (Абонентські системи відеоконференцзв’язку)