-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
перевезення зерна сої (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
Тендер Prozorro UA-2024-08-12-008596-a
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178
Торги не відбулися
111 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 110.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 110.00 UAH
Нічого не знайдено.