• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

перевезення зерна сої (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)

дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178

Торги не відбулися

111 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 110.00 UAH
Номер: 82d65685d12842c58d8091151368e422
Внутрішній номер закупівлі: 22291081
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-12-008596-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Микола Миколайович Калембет +380660787260 hadiach-agro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 111 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.08.2024 15:41 - 17.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2024 15:41 - 20.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴111 000.00 перевезення зерна сої (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)