-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво швидкоспоруджувальної захисної споруди цивільного захисту розташованої на території ліцею №6 Подільської міської ради Подільського району, Одеської області за адресою: бульвар Бірзульський, 48-А, м. Подільськ, Подільського району, Одеської області
Тендер Prozorro UA-2024-04-23-007323-a
Завершена
17 178 027.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 85 890.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 85 890.14 UAH
Номер:
0df3db6d5bf84407b0e2d3a9cdbbc0ab
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2024-06-05-000005
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
04.06.2024 00:00
Період моніторингу:
05.06.2024 09:27 - 27.06.2024 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
04.06.2024 № 14-З
Сєвєродонецьк
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 14 пункту 10 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу Держаудитслужби від 25 серпня 2016 року № 2 зі змінами, внесеними наказом від 17 грудня 2018 року № 255
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Управління
Північно-східного офісу
Держаудитслужби в Луганській області Тетяна ЖИХАР
Додаток
до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області
Від 04.06.2024 № 14-З
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу
Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер
дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
3 UA-2024-04-23-007323-a 23.04.2024 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Заступник начальника Управління - начальник відділу контролю
у сфері закупівель Управління Північно-східного офісу
Держаудитслужби в Луганській області Ірина БУГЕРА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері закупівель щодо визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації щодо закупівлі; відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей; розгляду тендерної пропозиції; своєчасності укладання договору про закупівлю; відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця; дотримання вимог Постанови №710; надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу закупівлі – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 13 червня 2024 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (в редакції станом на дату початку проведення торгів) (далі – Особливості); розгляду тендерної пропозиції учасника; своєчасності укладання договору про закупівлю; відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця; дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) (далі – Постанова № 710); надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу закупівлі.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області(далі - Замовник) на 2024 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію затверджену рішенням уповноваженої особи згідно з протоколом від 23.04.2024, опубліковану 23 квітня 2024 року, тендерну пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю «Березівкаагрошляхбуд» (далі – ТОВ «Березівкаагрошляхбуд»); протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 13.05.2024 №48, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю від 13.05.2024, Договір підряду від 20.05.2024 № 56 на суму 17 170 404,00 грн, укладений між Замовником та ТОВ «Березівкаагрошляхбуд»(далі – Договір), пояснення на запит органу державного фінансового контролю (із долученими документами) Замовника від 10.06.2024, отримане через електронну систему закупівель.
Період усунення порушень:
13.06.2024 12:51 - 19.06.2024 00:00
Дата публікації висновку:
13.06.2024 12:51
Запити/Пояснення
Номер:
53be7d265e034b37a7cfa77d44cd578d
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
07.06.2024 11:47
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
13.06.2024 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури публічної закупівлі «Нове будівництво швидкоспоруджувальної захисної споруди цивільного захисту розташованої на території ліцею №6 Подільської міської ради Подільського району, Одеської області за адресою: бульвар Бірзульський, 48-А, м. Подільськ, Подільського району, Одеської області» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером UA-2024-04-23-007323-a ) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі»(далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
1. Надати інформацію та відповідні документи (проєктно-кошторисну документацію, технічне завдання, дефектні акти, експертні звіти тощо), на підставі яких вами здійснено обґрунтування бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надати посилання на сторінку власного веб-сайту(або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів), на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами), та яка буде доступна для перегляду.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема, за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
4debec1fb80f4f5c81d9bfd55cd01ed5
Назва:
Відповідь на запит
Дата опублікування:
10.06.2024 16:21
Опис:
07.06.2024 о 11:47, в рамках проведення моніторингу процедури закупівлі № UA-2024-04-23-007323-a, посадовою особою органу державного фінансового контролю, відповідальною за проведення моніторингу процедури закупівлі № UA-2024-04-23-007323-a в електронній системі закупівель оприлюднено запит замовнику про надання інформації від 07.06.2024 наступного змісту:
«У межах проведення моніторингу процедури публічної закупівлі «Нове будівництво швидкоспоруджувальної захисної споруди цивільного захисту розташованої на території ліцею №6 Подільської міської ради Подільського району, Одеської області за адресою: бульвар Бірзульський, 48-А, м. Подільськ, Подільського району, Одеської області» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером UA-2024-04-23-007323-a ) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі»(далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів): 1. Надати інформацію та відповідні документи (проєктно-кошторисну документацію, технічне завдання, дефектні акти, експертні звіти тощо), на підставі яких вами здійснено обґрунтування бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість. 2. Надати посилання на сторінку власного веб-сайту(або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів), на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами), та яка буде доступна для перегляду. Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема, за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.».
На виконання частини 5 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» уповноважена особа Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області надає наступні пояснення.
Щодо запитання № 1
На період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів) товарів, робіт і послуг. Запланована закупівля, незалежно від її вартості, включається до річного плану закупівель замовника відповідно до статті 4 Закону Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. (зі змінами та доповненнями), (далі- Закон). Законодавство у сфері закупівель регламентує принципи, відповідно яких здійснюються закупівлі. Один з них — принцип максимальної економії, ефективності та пропорційності.
Публічна закупівля (ідентифікатор UA-2024-04-23-007323-a) проводилася відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами та доповненнями), з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель зокрема максимальної економії, ефективності та пропорційності, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблені:
• відповідно до наявної потреби;
• з дотриманням будівельних норм, правил та стандартів, встановлених для виконання такого виду робіт, передбачених законодавством України;
• відповідно до проектної документації;
• з дотриманням технологічних процесів будівництва.
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені у відповідному додатку (а саме у Додатку 2) до тендерної документації.
Для виконання робіт згідно об’єкту будівництва генеральним проектувальником розроблено проектну документацію на будівництво, та відносно вказаної документації виконано державну експертизу та отримано за її результатами позитивний експертний звіт щодо розгляду проектної документації на будівництво за № ЕК-5393/11-23 від 06 грудня 2023р. (копія додається), та згідно якого визначено загальну кошторисну вартість будівництва у поточних цінах станом на момент виконання експертизи.
Очікувана вартість предмета закупівлі визначена з урахуванням очікуваного обсягу проведення робіт:
Нове будівництво швидкоспоруджувальної захисної споруди цивільного захисту розташованої на території ліцею №6 Подільської міської ради Подільського району, Одеської області за адресою: бульвар Бірзульський, 48-А, м. Подільськ, Подільського району, Одеської області та у відповідності до кошторисної частини проектної документації за робочим проектом (копія додається) розробленої відповідно до кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» затвердженої Наказом Міністерство розвитку громад та територій України від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві».
Вартість робіт визначено з урахуванням кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01 листопада 2021 року № 281. Таким чином, Замовником забезпечено виконання вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі». Закупівля проведена в межах бюджетних призначень, згідно плану використання бюджетних коштів та фінансового плану на 2024 рік.
Щодо запитання № 2.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до Постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 р. розміщено на сайті Подільської міської територіальної громади, за посиланням; https://podilska-gromada.gov.ua/news/1713940637/.
Додатки:
Додаток № 1 – Експертний звіт;
Додаток № 2 – Зведений кошторисний розрахунок;
Додаток № 3 - Креслення;
Додаток № 4 – Містобудівні умови;
Додаток № 5 – Рішення;
Додаток № 6 – Робочий проект 89-11 23-РП-ІТЗЦЗ;
Додаток № 7 – Робочий проект 89-11 23-РП-РЕ;
Додаток № 8 – Робочий проект 89-11 23-РП-СПС-СКЕ-СПТС;
Додаток № 9 – Робочий проект 396-АР;
Додаток № 10 – Робочий проект 396-ВК;
Додаток № 11 – Робочий проект 396-ГП;
Додаток № 12 – Робочий проект 396-ЗВК;
Додаток № 13 – Робочий проект 396-КБ;
Додаток № 14 – Робочий проект 396-ОВ.