-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво швидкоспоруджувальної захисної споруди цивільного захисту розташованої на території ліцею №6 Подільської міської ради Подільського району, Одеської області за адресою: бульвар Бірзульський, 48-А, м. Подільськ, Подільського району, Одеської області
Тендер Prozorro UA-2024-04-23-007323-a
Завершена
17 178 027.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 85 890.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 85 890.14 UAH
Номер:
d2a8040412724783b1d787aa99131d46
Внутрішній номер закупівлі:
21377661
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-23-007323-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944456
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, місто Подільськ, пр. Шевченка, будинок 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальова Олександра Юріївна +380486223596 alekovanna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
17 178 027.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2024 13:46 - 05.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2024 13:46 - 08.05.2024 00:00
Період кваліфікації:
08.05.2024 00:00 - 13.05.2024 08:22
Період завантаження договору:
19.05.2024 00:00 - 29.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 178 027.80 Нове будівництво швидкоспоруджувальної захисної споруди цивільного захисту розташованої на території ліцею №6 Подільської міської ради Подільського району, Одеської області за адресою: бульвар Бірзульський, 48-А, м. Подільськ, Подільського району, Одеської області