• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Фарби для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки

Завершена

28 369 577.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 283 695.77 UAH
Номер: 6ff9b5a4d4be46f5a78f04645707fb12
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2024-07-15-000071
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 15.07.2024 00:00
Автор: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 40478572
Період моніторингу: 15.07.2024 18:35 - 06.08.2024 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ НАКАЗ 15.07.2024 № 112 (дата) м. Харків Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. Підстава: доповідна записка заступника начальника відділу контролю у сфері закупівель Північно-східного офісу Держаудитслужби Аляб`євої О.М від 15.07.2024 року В.о. начальника Артур ЄГІОЗАР’ЯН Додаток до наказу Північно-східного офісу Держаудитслужби від 15.07.2024 № 112 Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу 12 UA-2024-04-05-008187-a 05.04.2024 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель оприлюдненій в електронній системі закупівель Заступник начальника відділу контролю у сфері закупівель Ольга АЛЯБ`ЄВА
Адреса: Ukraine, Харків
Контактна особа: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ ( обл.), +38 (0 97) 292-78-60, ot_pohta@ukr.net
Етапи закупівельного процесу:
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Ненадання інформації, документів у випадках, передбачених законом
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі встановлено порушення частини п’ятої статті 8 Закону. За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей; внесення змін до тендерної документації, надання роз’яснень щодо тендерної документації; розгляду тендерної пропозиції учасника ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СМАРТБУД ДЕВЕЛОП"; своєчасності укладання договору про закупівлю; відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця; внесення змін до умов договору та їх оприлюднення– порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Північно – східний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи направлені на недопущення встановлених порушень у подальшому, зокрема шляхом притягнення до відповідальності осіб, якими допущені порушення та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 26 липня 2024 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (в редакції станом на дату початку проведення торгів) (далі – Особливості); внесення змін до тендерної документації, надання роз’яснень щодо тендерної документації; розгляду тендерної пропозиції учасника; своєчасності укладання договору про закупівлю; відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця; внесення змін до умов договору та їх оприлюднення; надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель КОМУНАЛЬНОГО ПІДРЯДНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ АВТОШЛЯХІВ М. ХАРКОВА "ШЛЯХРЕМБУД" (далі – Замовник) на 2024 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від «05» квітня 2024 року – Протокол № 66-ВТ, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від «08» квітня 2024 року – Протокол № 69-ВТ, Перелік внесених змін до Тендерної документації від 08.04.2024, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від «11» квітня 2024 року – Протокол № 72-ВТ, Перелік внесених змін до Тендерної документації від 11.04.2024, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від «13» квітня 2024 року – Протокол №77-ВТ, Перелік внесених змін до Тендерної документації від 13.04.2024, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від «17» квітня 2024 року – Протокол №84-ВТ, Перелік внесених змін до Тендерної документації від 17.04.2024, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від «22» квітня 2024 року – Протокол №87-ВТ, Перелік внесених змін до Тендерної документації від 22.04.2024, звернення за роз’ясненнями від 12 квітня 2024 року та відповідь Замовника від 13 квітня 2024 року, реєстр отриманих тендерних пропозицій, тендерну пропозицію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СМАРТБУД ДЕВЕЛОП" (далі – ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СМАРТБУД ДЕВЕЛОП"), протокол розкриття тендерних пропозицій від 27 квітня 2024 року, протокол від 30.04.2024 року № 89-ВТ «ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ» про продовження строку розгляду тендерної пропозиції учасника – ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СМАРТБУД ДЕВЕЛОП" до 20 (двадцяти) робочих днів, протокол від 09.05.2024 року № 97-ВТ «ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ» про визначення ТОВ ««БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «СМАРТБУД ДЕВЕЛОП» переможцем процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір від 09 травня 2024 року, договір про закупівлю від 17 травня 2024 року 104 (далі – Договір), додаткова угода від 17 травня 2024 року № 1 до Договору, пояснення Замовника, отримане через електронну систему закупівель 20.07.2024 року (далі – Пояснення). За результатами аналізу питання надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі, встановлено, що керуючись частиною п’ятою статті 8 Закону, під час здійснення моніторингу процедури закупівлі, Північно-східним офісом Держаудитслужби, через електронну систему закупівель направлено Замовнику запит про надання пояснень від 16.07.2024 року. Замовник оприлюднив відповідні пояснення (інформацію, документи) через електронну систему закупівель 20.07.2024 року, на четвертий робочий день з дня оприлюднення запиту (16.07.2024), чим недотримав строків, визначених частиною п’ятою статті 8 Закону, а саме - три робочих дні з дня оприлюднення запиту. Згідно з інформацією, оприлюдненою в інформаційно-телекомукаційній системі Prozorro під час проведення моніторингу процедури закупівлі - 16 липня 2024 року, оприлюднено Звіт про виконання договору про закупівлю, сума оплати за договором 8 663 859,00 UAH (в тому числі ПДВ 1 443 976,50 UAH).
Період усунення порушень: 26.07.2024 21:29 - 10.08.2024 00:00
Дата публікації висновку: 26.07.2024 21:29

Оскарження висновку в суді

Опис: Замовником подано позовну заяву до суду з оскарженням висновку моніторингу
Дата публікації: 09.08.2024 13:29
Дата відкриття провадження: 15.08.2024 00:00
Номер відкриття провадження: 520/22397/24

Запити/Пояснення