-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Фарби для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки
Тендер Prozorro UA-2024-04-05-008187-a
Завершена
28 369 577.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 283 695.77 UAH
мін. крок: 1% або 283 695.77 UAH
Номер:
b7df725bbd9e4b4aab5f2a0397de1bb8
Внутрішній номер закупівлі:
21222174
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-05-008187-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ АВТОШЛЯХІВ М. ХАРКОВА "ШЛЯХРЕМБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359182
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Москалівська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Олександрович Дьомочкін +380933778912 demochkin.dor@ukr.net http://drs.kh.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
28 369 577.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.04.2024 14:34 - 24.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.04.2024 14:34 - 27.04.2024 09:00
Період кваліфікації:
27.04.2024 09:02 - 09.05.2024 10:37
Період завантаження договору:
15.05.2024 00:00 - 25.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 369 577.20 Фарби для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки