-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Тендер Prozorro UA-2024-03-27-008507-a
Завершена
1 815 703.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 10 000.00 UAH
Номер:
b00dc8f62f794835a7210191c815c8b6
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2024-05-20-000093
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
20.05.2024 00:00
Період моніторингу:
20.05.2024 17:33 - 11.06.2024 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
20.05.2024 № 37
м. Рівне
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 № 116,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до Додатку 1, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у Додатку 1 до цього наказу.
3. Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою.
Начальник Управління
Західного офісу Держаудитслужби в
Рівненській області Олександр МУРАВСЬКИЙ
Додаток 1 до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області від 20.05.2024 № 37.
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі Унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
2 UA-2024-03-27-008507-a 27.03.2024 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу контролю у сфері
закупівель Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Рівненській області Віктор ГРИГОРУК
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, повноти відображення інформації про закупівлю, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостей, розгляду тендерних пропозицій та визначення переможця торгів, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця - порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 29 травня 2024 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, повноти відображення інформації про закупівлю, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (далі – Особливості), розгляду тендерних пропозицій та визначення переможця торгів, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення (змін до нього), відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» (далі - Замовник) на 2024 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи (протокол від 27.03.2024 № 39), реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій, тендерну пропозицію переможця торгів ТОВ «НКП Дніпро», протоколи щодо прийняття рішення уповноваженою особою: від 29.03.2024 № 41, від11.04.2024 № 47, від 12.04.2024 № 48, від 30.04.2024 № 66, від 30.04.2024 № 67, рішення Органу оскарження від 24.04.2024 № 7329-р/пк-пз, повідомлення про намір укласти договір, договір від 09.05.2024 № 207, пояснення Замовника отримане через електронну систему закупівель 23.05.2024.
З врахуванням розгляду Органом оскарження скарги ТОВ «НКП Дніпро» та прийняття відповідного рішення за результатами такого розгляду, моніторинг щодо питань, порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Органом оскарження, не проводився.
За результатами розгляду тендерної пропозиції учасника ТОВ «НКП Дніпро» Замовником прийнято рішення про намір укласти договір з даним учасником. Між Замовником та переможцем торгів – ТОВ «НКП Дніпро» укладений договір про закупівлю від 09.05.2024 № 207 на загальну суму 1569297,54 гривень.
Період усунення порушень:
30.05.2024 09:30 - 05.06.2024 00:00
Дата публікації висновку:
30.05.2024 09:30
Запити/Пояснення
Номер:
4428e88786934509b2062be28722dd3c
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
20.05.2024 17:42
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
24.05.2024 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі товару «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2024-03-27-008507-a ) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 р. № 43, постала потреба в отриманні наступних пояснень.
Надати інформацію та відповідні документи на підставі яких вами здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та на підставі яких розрахунків (підтвердити документально) визначено його очікувану вартість.
Також просимо надати посилання на сторінку веб-сайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому, до пояснень просимо долучити їх документальне підтвердження.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, в частині невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
22f09662ce584b28bc565ea075351050
Назва:
Відповідь на звернення
Дата опублікування:
23.05.2024 11:56
Опис:
1. Закупівля за ідентифікатором: № UA-2024-03-27-008507-a проводилася у зв’язку з тим, що попередня аналогічна закупівля (№ UA-2024-03-04-006899-a, Лот 3) не відбулася, а потреба у придбанні арматури трубопровідної в асортименті залишилася незакритою. Звіт про результати проведення процедури закупівлі № UA-2024-03-04-006899-a підтверджує даний факт.
Технічні та якісні характеристики даного предмета закупівлі (Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої), а також очікувана вартість, були визначені ще в перших відкритих торгах (№ UA-2024-03-04-006899-a, Лот 3), які не відбулися, тому і в даних торгах залишилися незмінними. Визначення технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, а також очікувана вартість здійснювалась замовником на основі витягу з протоколу засідання технічної ради РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» № 11 від 28.02.2024, аналізу комерційної пропозицій № 2902 від 29.02.2024, комерційної пропозиції № 207.1 від 01.03.2024 та вивчення ринку аналогічних товарів з урахуванням попереднього досвіду проведених закупівель.
2. Відповідно до вимоги пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) розповсюджуються на головних розпорядників бюджетних коштів (розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня).
Головні розпорядники бюджетних коштів - бюджетні установи в особі їх керівників, які відповідно до статті 22 Бюджетного Кодексу отримують повноваження шляхом встановлення бюджетних призначень.
Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня - це бюджетні установи і організації, які у своїй діяльності підпорядковані відповідному вищестоящому розпоряднику, діяльність яких координується через нього.
Згідно з пунктом 12 статті 2 Бюджетного Кодексу України бюджетні установи — органи державної влади, органи місцевого самоврядування, а також організації, створені ними у встановленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідно державного бюджету чи місцевого бюджету. Бюджетні установи є неприбутковими.
За своїм правовим статусом Замовник РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» є комунальним комерційним підприємством та не являється головним розпорядником бюджетних коштів (розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня).
Джерелом фінансування даної процедури закупівлі є власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), про що й зазначено у річному плані закупівель на 2024 рік (UA-P-2024-03-27-009617-a).
У зв’язку з вищенаведеним РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» не зобов’язане здійснювати розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) на власному веб-сайті.