-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перевезення вантажу
Тендер Prozorro UA-2024-02-15-002520-a
Завершена
14 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 70 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 70 000.00 UAH
Номер:
56155c8c514f4135b7cf638db92400fa
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2024-03-20-000017
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
19.03.2024 00:00
Період моніторингу:
20.03.2024 15:20 - 11.04.2024 01:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
19.03.2024 № 67
Київ
Про початок моніторингу процедур закупівель
Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
3. У разі виникнення обставин непереборної сили, зумовлених воєнними діями, розпочатий моніторинг процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу, підлягає зупиненню до усунення/зникнення таких обставин.
Перший заступник начальника Олександр СОМИК
Додаток до наказу Північного офісу Держаудитслужби «Про початок моніторингу процедур закупівель»
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
1 UA-2024-02-15-002520-a 15.02.2024 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображенні закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону № 922-VIII з урахуванням Особливостей № 1178, розгляду тендерних пропозицій, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення - порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 10 квітня 2024 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон № 922-VIII) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, у редакції від 13.02.2024 (далі – Особливості № 1178), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2024 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію затверджену рішенням уповноваженої особи від 15.02.2024 № 15021 (далі – ТД), реєстр отриманих тендерних пропозицій від 26.02.2024, протокол розкриття від 26.02.2024, тендерні пропозиції ТОВ «ТРАНС АВІОН», ТОВ «УКРАВТО.ТРЕЙД» та ТОВ «УКРВУГЛЕПОСТАВКА» (далі – Переможець), вимогу про усунення невідповідностей у документах тендерної пропозиції ТОВ «ТРАНС АВІОН» протокол відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ТРАНС АВІОН» від 29.02.2024 № 29028, вимогу про усунення невідповідностей у документах тендерної пропозиції ТОВ «УКРАВТО.ТРЕЙД», протокол відхилення тендерної пропозиції ТОВ «УКРАВТО.ТРЕЙД» від 04.03.2024 № 04031, протокол про прийняття уповноваженою особою рішення щодо визначення переможця та намір укласти договір про закупівлю від 04.03.2024 № 04032, договір від 11.03.2024 № 219/24, відповіді Замовника на запити органу державного фінансового контролю від 26.03.2024 та від 10.04.2024.
Моніторингом установлено, що на участь у відкритих торгах подано пропозиції 3 (трьох) учасників, а саме: ТОВ «ТРАНС АВІОН», з остаточною пропозицією 9 800 000,00 гривень, ТОВ «УКРАВТО.ТРЕЙД», з остаточною пропозицією 11 200 000,00 гривень та ТОВ «УКРВУГЛЕПОСТАВКА», з остаточною пропозицією 14 000 000,00 гривень.
Моніторингом установлено, що найбільш економічно вигідною визначено пропозицію учасника ТОВ «ТРАНС АВІОН», з ціною пропозиції 9 800 000,00 гривень.
Разом з тим, протоколом від 29.02.2024 № 29028, Замовником прийнято рішення щодо відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ТРАНС АВІОН», у зв’язку з тим, що учасником процедури закупівлі не виправлені виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у складі своєї тендерної пропозиції.
Перевіркою підстав відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ТРАНС АВІОН» порушень не установлено.
Наступною найбільш економічно вигідною визначено пропозицію учасника ТОВ «УКРАВТО.ТРЕЙД», з ціною пропозиції 11 200 000,00 гривень.
Разом з тим, протоколом від 04.03.2024 № 04031, Замовником прийнято рішення щодо відхилення тендерної пропозиції ТОВ «УКРАВТО.ТРЕЙД», у зв’язку з тим, що учасником процедури закупівлі не виправлені виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у складі своєї тендерної пропозиції.
Перевіркою підстав відхилення тендерної пропозиції ТОВ «УКРАВТО.ТРЕЙД» порушень не установлено.
Так, протоколом про прийняття уповноваженою особою рішення щодо визначення переможця та намір укласти договір про закупівлю від 04.03.2024 № 04032, Замовником переможцем торгів визначено ТОВ «УКРВУГЛЕПОСТАВКА», з остаточною пропозицією 14 000 000,00 гривень.
Період усунення порушень:
12.04.2024 16:16 - 18.04.2024 00:00
Дата публікації висновку:
12.04.2024 16:16
Запити/Пояснення
Номер:
2c545146dead45a59eda6146911226ef
Назва:
Запит про надання інформації
Дата опублікування:
21.03.2024 17:43
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
27.03.2024 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі, предметом якої є перевезення вантажу, замовником якої є Державне підприємство «Добропіллявугілля-видобуток» (далі – Замовник), (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2024-02-15-002520-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон № 922-VIII), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 р. № 43, постала потреба у отриманні пояснень/ інформації/ документів.
1. Яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат та визначено його очікувану вартість?
2. Також надати посилання на сторінку власного вебсайту (або офіційного вебсайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якій розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію Замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема, за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
8816ecb66cdb4639bfe73c57bd328dc8
Назва:
Відповідь на запит
Дата опублікування:
26.03.2024 13:06
Опис:
Надаємо відповідь на запит про надання пояснення до моніторингу (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2024-02-15-002520-a:
1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)) код ДК 021:2015 – код ДК 021:2015 – 60180000-3 «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів» – Перевезення вантажу (ідентифікатор закупівлі UA-2024-02-15-002520-a). Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника з урахуванням вимог ДСТУ та норм стандартизації. Очікувана вартість закупівлі складає 16 800 000,00 грн. Розрахунок очікуваної вартості здійснено на підставі Наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі". Джерело фінансування закупівлі - власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).
2. Надаємо посилання на сторінку власного на якій розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Закупівля: UA-2024-02-15-002520-a - ДП Добропіллявугілля-видобуток (dobropillyavuhillya.com.ua).
Номер:
6fcc94f4cb804f48a238acf159b2e281
Назва:
Запит про надання інформації
Дата опублікування:
05.04.2024 10:57
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
11.04.2024 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі, постала потреба у отриманні додаткових пояснень/ інформації/ документів.
1. Прошу конкретизувати, яким чином Замовником застосовано норми Наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» при здійсненні розрахунку очікуваної вартості предмета даної закупівлі, із наданням документального підтвердження.
2. Прошу Замовника конкретизувати вимогу пункту 3.1. Додатку № 2 до тендерної документації, в частині наявності в учасника досвіду виконання аналогічних договорів не менше одного року (із наведенням прикладу), а також надати вичерпні пояснення, яким чином визначено відповідність наданих у складі тендерної пропозиції ТОВ «Укрвуглепоставка» аналогічних договорів даній вимозі Замовника.
3. Прошу надати вичерпні пояснення щодо того, яким чином Замовником установлено відповідність трудових книжок, наданих у складі тендерної пропозиції ТОВ «Укрвуглепоставка», вимогам пункту 7 Розділу 1 тендерної документації.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію Замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема, за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
54250b15334d47ca9a5e56f37e94903c
Назва:
Відповідь на запит
Дата опублікування:
10.04.2024 13:25
Опис:
Відповідь на запит про надання пояснення до моніторингу (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2024-02-15-002520-a надається у файлі.