• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Перевезення вантажу

Завершена

14 000 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 70 000.00 UAH
Номер: 74f71650ebee48b6b11c74e16b080aeb
Внутрішній номер закупівлі: 20752281
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-15-002520-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
Контактна особа: Тендерний відділ 380627744144,380994968750 dpdvv_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 14 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.02.2024 10:40 - 20.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 15.02.2024 10:40 - 23.02.2024 18:00
Аукціон: 26.02.2024 15:52 - 26.02.2024 16:21
Період кваліфікації: 26.02.2024 16:21 - 04.03.2024 14:39
Період завантаження договору: 10.03.2024 00:00 - 20.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 000 000.00 Перевезення вантажу ДП «Добропіллявугілля-видобуток»