-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лічильники холодної води
Тендер Prozorro UA-2024-01-23-003091-a
Завершена
285 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 850.00 UAH
Номер:
869f4b21d8e4491d9482123dd041a6e9
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2024-05-08-000038
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
08.05.2024 00:00
Період моніторингу:
08.05.2024 15:48 - 30.05.2024 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
08.05.2024 № 96
Львів
Про початок моніторингу
процедур закупівель/закупівель
Відповідно до статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», з врахуванням пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23.
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Західного офісу Держаудитслужби Володимира ВОЇНСЬКОГО.
Начальник Роман КРОЛЯК
Додаток до наказу Західного офісу Держаудитслужби від 08.05.2024 № 96.
Витяг з переліку процедур
закупівель/закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі/закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі/закупівлі, унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: 9. UA-2024-01-23-003091-a, 23.01.2024. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Начальник
відділу контролю у сфері закупівель Надія ЯРЕМА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу відповідності тендерної документації вимогам Закону та Особливостей №1178 встановлено порушення вимог пунктів 3 та 28 Особливостей №1178.
За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції ТОВ «АНТАП УКРАЇНА», визначення його переможцем тендеру встановлено порушення вимог підпункту 3 пункту 44 та, відповідно, пункту 3 Особливостей №1178.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; надання учасником-переможцем документів при укладанні договору про закупівлю; своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов договору умовам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтею 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Західний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень у встановленому законодавством порядку, а саме на усунення порушення підпункту 3 пункту 44 та пункту 3 Особливостей №1178 вжити заходи щодо припинення зобов’язань за укладеним за результатами процедури закупівлі договору з дотриманням норм Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України, зокрема, але не виключно, шляхом письмового звернення до ТОВ «АНТАП УКРАЇНА» щодо розірвання договору.
Крім того, вжити заходи (зокрема, шляхом притягнення до відповідальності осіб, якими допущено порушення, проведення роз’яснювальної роботи, економічних навчань, тощо) щодо недопущення в подальшому порушення вимог пунктів 3 та 28 Особливостей №1178 при складанні тендерної документації.
Протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 29 травня 2024 року.
Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Особливості №1178); правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерної пропозиції; надання учасником-переможцем документів при укладанні договору про закупівлю; своєчасності укладення договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов укладеного договору вимогам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця тендеру.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального підприємства «Стрийводоканал» (далі – Замовник) на 2024 рік (UA-P-2024-01-23-000779-a); оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію Замовника та внесені до неї зміни; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерної пропозиції; протокольне рішення уповноваженої особи Замовника від 01.02.2024 №3/01/24; тендерну пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю «АНТАП УКРАЇНА» (далі – ТОВ «АНТАП Україна»); повідомлення про намір укласти договір; договір про закупівлю від 07.02.2024 №07/02-1; опубліковані Замовником під час моніторингу пояснення та документи на запит органу державного фінансового контролю.
Відповідно до норм частини 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
Так, постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 затверджено Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування.
За нормою пункту 3 Особливостей №1178 замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.
Відповідно до пункту 28 Особливостей №1178 тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей.
Моніторингом встановлено, що у Додатку №1 «Специфікація» до проєкту договору, що міститься у Додатку №3 до тендерної документації, зазначено, що: «Зазначені в цьому проекті договору умови, не є остаточними і вичерпними, можуть бути доповнені і скориговані Замовником до укладання договору з учасником-переможцем в залежності від специфіки, предмету договору, результатів тендеру, інших особливостей конкретного договору».
Водночас, згідно з нормами пункту 18 Особливостей №1178 умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами електронного аукціону переможця процедури закупівлі, крім випадків: визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті; перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі; перерахунку ціни та обсягів товарів за результатами електронного аукціону в бік зменшення за умови необхідності приведення обсягів товарів до кратності упаковки.
Також, відповідно до пункту 49 Особливостей №1178 замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем процедури закупівлі, відповідно до вимог тендерної документації та тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі.
Отже, Замовником включено до тендерної документації умови, що суперечать нормам пунктів 18 та 49 Особливостей №1178, чим порушено норми пунктів 3 та 28 Особливостей №1178.
Також, відповідно до пункту 28 Особливостей №1178 у тендерній документації відомості, наведені у пункті 2 частини другої статті 22 Закону, визначаються відповідно до вимог, зазначених в абзацах шостому - восьмому цього пункту.
Згідно з абзацом восьмим пункту 28 Особливостей №1178 у тендерній документації зазначаються підстави для відмови в участі у відкритих торгах, встановлені пунктом 47 цих особливостей, та інформація про спосіб підтвердження відсутності підстав для відхилення.
У підпункті 11 пункту 47 Особливостей №1178 вказано, що замовник приймає рішення про відмову учаснику процедури закупівлі в участі у відкритих торгах та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, коли учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України «Про санкції», крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА.
Водночас, моніторингом встановлено, що у пункті 5 «Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, згідно з пунктом 28 та пунктом 47 Особливостей» розділу ІІІ тендерної документації зазначено пдстави для відмови в участі у відкритих торгах, визначені пунктом 47 Особливостей №1178, серед яких: учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи – учасника процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення нею публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України «Про санкції» (тобто без зазначення про випадок, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА).
Також у пункті 5 «Дії замовника при відмові переможця торгів підписати договір про закупівлю» розділу VI тендерної документації Замовника зазначено, зокрема, що у разі ненадання переможцем процедури закупівлі документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону №922-VIІІ, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника, тоді як перелік відповідних підстав для підхилення тендерної пропозиції наведено у пункті 47 Особливостей №1178 та відповідно до підпункту 3 пункту 44 Особливостей №1178 замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі, коли переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 цих особливостей.
Отже, при складанні тендерної документації Замовником не враховано чинні норми Особливостей №1178, чим порушено норми пунктів 3 та 28 Особливостей №1178.
Відповідно до пункту 47 Особливостей №1178 переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 та в абзаці чотирнадцятому цього пункту. Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель, крім випадків, коли доступ до такої інформації є обмеженим на момент оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів.
Аналогічна вимога міститься у розділі 2 Додатку №1 до тендерної документації Замовника.
Також, у вищевказаному розділі 2 Додатку №1 до тендерної документації наведено спосіб (перелік документів та інформації) підтвердження переможцем процедури закупівлі відсутності підстав, визначених підпунктами 5, 6 і 12 та в абзаці чотирнадцятому пункту 47 Особливостей №1178.
Моніторингом встановлено, що ТОВ «АНТАП УКРАЇНА», як переможцем тендеру, якому Замовник повідомив про намір укласти договір про закупівлю, не надано Замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель жодних документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених підпунктами 3, 5, 6 і 12 та в абзаці чотирнадцятому пункту 47 Особливостей №1178.
У наданому під час моніторингу поясненні на запит Західного офісу Держаудитслужби про те, яким чином переможцем тендеру виконано вимоги пункту 47 Особливостей №1178 та розділу 2 Додатку №1 до тендерної документації, Замовником зазначено, що документи, які підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 та в абзаці чотирнадцятому пункту 47 Особливостей №1178, надані ТОВ «АНТАП УКРАЇНА» без порушення строку їх подання, однак, всупереч даній вимозі, такі документи були надіслані Замовнику шляхом поштового зв’язку.
Однак, в абзаці п’ятнадцятому пункту 47 Особливостей №1178 визначено імперативну норму, за якою переможець процедури закупівлі повинен надати замовнику шляхом саме оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 та в абзаці чотирнадцятому цього пункту.
Окрім того, Замовник у наданому поясненні підтвердив, що надання таких документів за допомогою поштового зв’язку є порушенням вимоги пункту 47 Особливостей №1178.
Відповідно до вимог підпункту 3 пункту 44 Особливостей №1178 замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі, коли переможець не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 та в абзаці чотирнадцятому пункту 47 цих особливостей.
Проте, на порушення вимог підпункту 3 пункту 44 та, відповідно, пункту 3 Особливостей №1178, Замовником не відхилено тендерну пропозицію ТОВ «АНТАП УКРАЇНА», а укладено з ним договір про закупівлю від 07.02.2024 №07/02-1 на суму 281 224,80 гривень.
Період усунення порушень:
29.05.2024 15:28 - 13.06.2024 00:00
Дата публікації висновку:
29.05.2024 15:28
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
На виконання вимог, зазначених у Висновку Західного офісу Держаудитслужби, повідомляємо про усунення порушення у сфері з публічних закупівель, зокрема, шляхом укладення додаткової угоди про розірвання договору № 07/02-2 від 07.02.2024р.
Дата публікації звіту:
05.06.2024 10:03
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- corruptionBiddingDocuments: Так
- corruptionAwarded: Так
Опис:
Договір розірвано
Дата публікації:
14.06.2024 09:14
Запити/Пояснення
Номер:
1686463fcee44f08b901566e9fc14bf5
Назва:
Запит про надання пояснення Замовнику – Комунальному підприємству «Стрийводоканал»
Дата опублікування:
13.05.2024 16:21
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
17.05.2024 00:00
Опис:
Відповідно до статті 19 Конституції України, абзацу 2 статті 2, статті 5 Закону України від 26.01.1993 №2939-ХІІ «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та частини 5 статті 8 Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), в межах здійснення Західним офісом Держаудитслужби моніторингу закупівлі за ІD: UA-2024-01-23-003091-a, яка проводилась Комунальним підприємством «Стрийводоканал» (далі – Замовник), виникла необхідність в отриманні пояснень.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступного питання:
1. Надати інформацію, яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування розміру очікуваної вартості, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.
Відповідно до норм пункту 17 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі – Особливості №1178) переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати відповідну інформацію про право підписання договору про закупівлю.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступного питання:
2. Надати інформацію (з обов’язковим долученням підтверджуючих документів) щодо виконання переможцем тендеру вимоги пункту 17 Особливостей №1178.
Відповідно до норм пункту 47 Особливостей №1178 переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 та в абзаці чотирнадцятому цього пункту. Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель, крім випадків, коли доступ до такої інформації є обмеженим на момент оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів.
Аналогічна вимога міститься у розділі 2 Додатку №1 до тендерної документації Замовника.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступного питання:
3. Яким чином переможцем тендеру підтверджено вимоги пункту 47 Особливостей №1178 та Додатку №4 до тендерної документації Замовника.
Пояснення необхідно надати через інформаційно–телекомунікаційну систему закупівель «ProZorro» протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
aba0305e9c7b47c9b680632f49c6c363
Назва:
Надання пояснення Замовником - КП "Стрийводоканал"
Дата опублікування:
16.05.2024 17:30
Опис:
23.01.2023р. розпочалася процедура закупівлі за ID: UA-2024-01-23-003091-a, за предметом «Лічильники холодної води», код ДК 38420000-3 за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Західним офісом Держаудитслужби проведено моніторинг вказаної закупівлі, та зобов’язано КП «Стрийводоканал» надати пояснення.
З цією метою надаємо наступну інформацію:
У відповідь на 1 питання повідомляємо, що комунальне підприємство «Стрийводоканал ( надалі – Замовник), є об’єктом критичної інфраструктури 2 категорії критичності, відповідно до Секторального переліку об’єктів критичної інфраструктури, затвердженого Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 07.09.2022р. № 167, за типом основної послуги – централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.
З метою оптимізації витрат на абонентську плату, КП «Стрийвододоканал» запроваджено серед своїх споживачів систему дистанційного зчитування даних із лічильників води. Внаслідок цього було придбано інкасаторський набір із приймачем APT-VERTI-1 UA (за досвідом подібних водоканалів), який дозволяє за допомогою накладних модулів передачі даних по радіоканалу здійснювати зчитування даних. Задля забезпечення функціонування такої системи лічильники води повинні мати певні технічні і якісні характеристиками, які були зазначені нами у Додатку 2 до тендерної документації.
Технічні та якісні характеристики були визначені на підставі наявних потреб Замовника, відповідно до особливостей комерційного обліку, та з урахуванням функцій, які безпосередньо виконують такі лічильники.
Щодо очікуваної вартості закупівлі, то така визначалася з урахуванням:
- вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі»;
- висновків проведеного моніторингу цін на товари, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах Постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель «Прозоро»;
- Закупівельних цін на зазначений Товар у попередньому 2023 році.
Повідомляємо, що обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі було затверджено Протоколом уповноваженої особи КП «Стрийводоканал», № 1/01/24 від 22.01.2024р. ( додаток 1 до Протоколу № 1/01/24 від 22.01.2023р.), скан-копія якого додається.
Щодо другого питання:
відповідно до п. 47 Особливостей переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 та в абзаці чотирнадцятому цього пункту.
Документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 та в абзаці чотирнадцятому пункту 47, надані переможцем процедури закупівлі – Товариством з обмеженою відповідальністю «АНТАП», без порушення строку їх подання, однак, всупереч даній вимозі, такі документи були надіслані Замовнику шляхом поштового зв’язку ( скан-копії таких додаються).
Уповноваженою особою перевірено документи, надані на виконання вимог тендерної документації та п. 47 Особливостей, а саме:
• перевірено витяг/довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (п.п. 3);
• перевірено витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» (п.п. 5, 6, 12);
• перевірено довідку від переможця, надану на підтвердження відсутності підстав для відмови в участі згідно абзацу 14 пункту 47 Особливостей.
Тобто, підтвердження відповідності Учасника вимогам пункту 47 Особливостей здійснилось таким самим чином (вказаним вище), зокрема, шляхом надсилання підтверджуючих документів засобами поштового зв’язку.
Щодо питання надання переможцем процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю відповідної інформації про право підписання договору про закупівлю:
Після опублікування повідомлення про намір підписати договір ( рішення уповноваженої особи), Учасник-переможець підписав 2 примірники договору про закупівлю, та надіслав їх засобами поштового зв’язку. Окрім договорів, ТОВ «АНТАП Україна» було надано пакет документів, що підтверджує право підписання, зокрема Довідка (вих. № 20.1 від 02.02.2024р.), Копія Наказу № 5-к від 29.06.2003р., Протокол № 34 ( скан-копії додаються).
Підписуючи договір КП «Стрийводоканал» упевнилось у тому, що зі сторони Учасника-Переможця договір підписує особа, яка має на це право.
Беручи до уваги нагальну потребу у здійсненні закупівлі, та те, що була подана лише одна тендерна пропозиція, а також беручи до уваги те, що документи учасника- ТОВ «АНТАП Україна», були в порядку та відповідали нормам чинного законодавства України, Замовником було прийнято рішення про обрання переможцем процедури закупівлі ТОВ «АНТАП Україна».
Також, звертаємо Вашу увагу на те, що на даний час договір чинний, поставка лічильників згідно умов договору станом на зараз здійснена частково.
Розірвання договору, на разі, спричинить значні несприятливі наслідки як для підприємства, так і для абонентів, яким надаються послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
Додатки:
1. Протокол № 1/01/24 від 22.01.2024р.
2. Службова записка заст. директора по збуту від 19.01.2024р.
3. Підтвердження підписання договору.
4. Інформаційна довідка з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.
5. Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»