-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лічильники холодної води
Тендер Prozorro UA-2024-01-23-003091-a
Завершена
285 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 850.00 UAH
Номер:
41976a43d8534e84bce51baed4fd1ef8
Внутрішній номер закупівлі:
20480879
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-23-003091-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТРИЙВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432968
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Нижанківського, буд. 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Гаврильців +380636448608 roshkotanya2309@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38421100-3 Лічильники водиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
285 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.01.2024 13:34 - 28.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2024 13:34 - 31.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
31.01.2024 00:00 - 01.02.2024 15:20
Період завантаження договору:
07.02.2024 00:00 - 17.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴285 000.00 Лічильники холодної води