-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування» код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи»
Тендер Prozorro UA-2023-12-26-005138-a
Завершена
3 927 313.09
UAH з ПДВ
Номер:
cb391b43558e4c83b0ff884387a58b4e
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2024-02-19-000062
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
19.02.2024 00:00
Період моніторингу:
19.02.2024 16:50 - 12.03.2024 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
19.02.2024 № 8-з
Луцьк
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 12 пункту 4 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 №113.
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедури закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник Анатолій ОМЕЛЬЧУК
Додаток №1
до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області
від 19.02.2024 № 8-з
Перелік процедур закупівель для моніторингу Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області.
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, унікальний номер та дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: UA-2023-12-26-005138-a від 26.12.2023. Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі - виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, оприлюднення інформації про закупівлю, відображення закупівлі у річному плані, наявності підстав для укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 28 лютого 2024 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, наявність підстав для укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2023 рік Комунального підприємства «Криворізький онкологічний диспансер» Дніпропетровської обласної ради (далі – Замовник); звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель UA-2023-12-26-005138-a; договір підряду від 26.12.2023 №177-2023 на суму 3 927 313,09 гривень укладений з Товариством з обмеженою відповідальністю «ХЕРСОНСЬКИЙ АЛЬЯНС БУДІВНИЦТВА»; пояснення та документи Замовника надані 23.02.2024 на запит органу державного фінансового контролю, оприлюднені в електронній системі закупівель.
Період усунення порушень:
28.02.2024 13:07 - 05.03.2024 00:00
Дата публікації висновку:
28.02.2024 13:07
Запити/Пояснення
Номер:
f803a78d11dd4fa5b737cbde69de6e71
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
20.02.2024 17:10
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
24.02.2024 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі робіт «Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування» код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером UA-2023-12-26-005138-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (далі – Особливості), частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 №113, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
1. Надати інформацію та відповідні документи, на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість. Зокрема, надати інформацію та відповідні документи, зазначені в обґрунтуванні: проектно-кошторисну документацію, технічне завдання, дефектні акти, експертні звіти, рішення, накази тощо.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
c4c691b53e044307b6a858eddb007732
Назва:
Відповідь
Дата опублікування:
23.02.2024 10:14
Опис:
«На виконання норми частини 5 статті 8 Закону України "Про публічні закупівлі", надаємо відповідь на запит органу державного фінансового контролю такого змісту:
05 лютого 2021 року було оголошено закупівлю на роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41» за кодом ДК 021:2015: 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» грн. (UA-2021-02-05-010495-a)
За результатами торгів лоту Учасником була єдина організація - ТОВ "ПБ АРХІНВЕСТ". 25 лютого 2021 року з ТОВ "ПБ АРХІНВЕСТ" було укладено договір на суму 618 163,00 грн. (з терміном виконання робіт до 6 квітня 2021 року), 06 квітня укладено додаткову угоду №1 про продовження виконання робіт до 05 травня 2021 року.
17 травня 2021 року укладено додаткову угоду №2 про зменшення суми договору на 1151,00 грн. (у зв’язку з перерахунком фактичної вартості експертизи ПКД).
Вищезазначене підприємство уклало договір з нашим підприємством на розробку проекту з отриманням позитивного Експертного звіту, який і був розроблений у квітні 2021 р та був отриманий позитивний Експертний звіт 30.04.2021р за номером №30/1090-04/21/А.
Реалізації проекту капітального ремонту харчоблока була відкладена у зв’язку з початком військових дій росії проти України.
05.04.2023 року створеною на підприємстві комісією з контролю за здійсненням капітального будівництва, реконструкції, робіт з розробки проектно-кошторисної документації, технічного нагляду та ремонтних робіт (надалі по тексту - Комісія) (протокол №05/04/23 додається), прийняте рішення щодо реалізації проекту з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41» за кодом ДК 021:2015: 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (UA-2021-02-05-010495-a) з зазначенням того, що для реалізації проекту по об’єкту «Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства «Криворізький онкологічний диспансер» Дніпропетровської обласної ради» за адресом: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл, вул. Дніпровське шосе, буд.41», необхідно виконати коригування проекту з внесенням змін до Технічного завдання з переліком необхідних додаткових робіт, які не були враховані та укласти Договір №002-23 від 18.01.2023р з ТОВ «ПБ АРХІНВЕСТ» виконання робіт з коригування проектно-кошторисної документації та отримання позитивного експертного звіту по об`єкту: «Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41» Коригування, згідно коду ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування (UA-2023-01-18-003963-a).
26.04.2023р Комісією узгоджено направлення готової проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства «Криворізький онкологічний диспансер» Дніпропетровської обласної ради» за адресом: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., вул. Дніпровське шосе, буд.41. Коригування» для проходження експертизи та отримання позитивного Експертного звіту (Протокол 26/04/23 додається).
05.05.2023р був отриманий Експертний звіт (позитивний) за №Т117-0 від 03.05.2023р. (додається)
02.06.2023р Комісією було прийняте рішення щодо необхідності реалізації розробленого проекту по об’єкту «Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства «Криворізький онкологічний диспансер» Дніпропетровської обласної ради» за адресом: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл, вул. Дніпровське шосе, буд.41. Коригування» та проведення закупівель на визначення виконавця робіт (Протокол 02/06/23 додається).
06 червня 2023 року Підприємство через авторизований електронний майданчик оприлюднило в електронній системі закупівель Prozorro інформацію про закупівлю, а саме: оголошення про проведення відкритих торгів UA-2023-06-06-002559-a, назва предмета закупівлі: ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування), тендерну документацію з додатками.
З тендерною пропозицією виступило 13 червня 2023 року ТОВ «Херсонський Альянс Будівництва». ТОВ «Херсонський Альянс Будівництва» було єдиним учасником у даній закупівлі.
15.06.2023р під час перевірки наданої кошторисної документації єдиного учасника закупівель ТОВ «Херсонський Альянс будівництва» Комісією було виявлені недоліки у наданій документації (протокол 15/06/23)
Протоколом уповноваженої особи від 19 червня 2023 року за № Т-19/2 тендерну пропозицію ТОВ «Херсонський Альянс Будівництва» було відхилено на підставі абзацу 2 підпункту 2 пункту 44 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженому постанову КМУ від 12 жовтня 2022 року за № 1178.
31 липня 2023 року Підприємство через авторизований електронний майданчик оприлюднило в електронній системі закупівель Prozorro інформацію про закупівлю, а саме: оголошення про проведення відкритих торгів UA-2023-07-31-004895-a, назва предмета закупівлі ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування).
25 серпня 2023 року заключено договір з ТОВ «Херсонський Альянс Будівництва» №148-2023 (UA-2023-07-31-004895-a).
В процесі виконання демонтажних робіт на об’єкті були виявлені роботи, які не були враховані в проектно-кошторисній документації, зокрема, але не виключно:
1. Були виявлені продольні тріщини на несучих цегляних колонах в приміщенні №115 по осі 2, які можуть негативно вплинути на конструкцію харчоблоку;
2. Не можливість підключення «Установки припливної зовнішнього виконання у комплекті Green STS-7» виробництва «ВЕНТС-СЕРВІС Україна» до шафи автоматики виробництва ТОВ «Розумна автоматика», що в подальшому не дає змоги підключення пожежної сигналізації (лист №3/23 від 09.10.2023р);
3. не можливість виконання робіт по перекладанню цегляної кладки, у зв’язку з тим, що під час розбирання існуючої цегляної кладки при виконанні демонтажних робіт виявлено, що стіни приміщення влаштовані без фундаментної основи на асфальтне покриття, що призвело до руйнування та від’єднання від основної стіни харчоблоку (лист №4/23 від 09.10.2023р);
4. не можливість виконання робіт по улаштуванню поліпшеної штукатурки стін по склосітці з чахунком 5х5мм та облицюванню поверхні стін керамічною плиткою, у зв’язку з тим, що стіни і перегородки були влаштовані з дерев’яного каркасу з утеплювачем, по якому натягнута сітка рабиця та нанесена штукатурка (лист №5/23 від 09.10.2023р);
5. виявлення аварійного провисання залізобетонної перемички у дверному прорізі (лист №6/23 від 09.10.2023р);
6. не можливість виконання робіт з улаштування дощатого покриття, у зв’язку з виявленням відсутності дерев’яних лаг та каркасу під покриттям підлоги з лінолеуму та дощатого настилу (лист №7/23 від 09.10.2023р).
Підрядник надсилав Замовнику листи з зауваженнями, які Замовником були надіслані технічному нагляду та авторському нагляду для розгляду та прийняття рішень щодо усунення недоліків (листи додаються).
На підставі листа – висновку авторського нагляду ТОВ «АРХІНВЕСТ» від 18.10.2023 №130-23 голові Комісії 30.11.2023 року, Комісією було узгоджено укладання Договору на виконання робіт з коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства «Криворізький онкологічний диспансер» Дніпропетровської обласної ради» за адресом: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., вул. Дніпровське шосе, буд.41. Коригування» для проходження експертизи та отримання позитивного Експертного звіту (Протокол 30/11/23 додається).
30.11.2023 року заключено договір №091-2023 на коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства «Криворізький онкологічний диспансер» Дніпропетровської обласної ради» за адресом: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл, вул. Дніпровське шосе, буд.41. Коригування» для проходження експертизи та отримання позитивного Експертного звіту.
05.12.2023р. був отриманий Експертний звіт (позитивний) за №Т2338-ОБ від 05.12.2023р. (додається).
В результаті проведення коригування кошторисної частини проектної документації затвердженої експертним звітом (позитивним) №Т2338-ОБ від 05 грудня 2023 року за робочим проектом «Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування» відпала необхідність проведення частини робіт передбачених договором 148-2023 від 25.08.2023 року з ТОВ «Херсонський Альянс Будівництва».
Зважаючи на проведене коригування кошторисної частини проектної документації затвердженої експертним звітом (позитивним) №Т2338-ОБ від 05 грудня 2023 року за робочим проектом «Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування» та на підставі листа Підрядника від 20.12.2023 № 18/23, Сторони домовились зменшити обсяг предмета договору та зменшити суму Договору на 4 032 484 грн. 22 коп., внести зміни до Договору від 25.08.2023 року № 148-2023 додатковою угодою. Договірна ціна договору складає 9 142 922 грн. 02 коп. Ціна договору розрахована відповідно до Настанови з визначення вартості будівництва, затвердженої Наказом Міністерства розвитку громад та територій України «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» від 01.11.2021 р. № 281.
В той же час, в результаті відповідного коригування кошторисної частини проектної документації виникла необхідність в виконанні додаткових робіт за об’єктом, які не було передбачено договором, проте були пов’язані з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт, оскільки закупівля додаткових робіт у іншого Виконавця робіт є неможливою у зв’язку з передачею об’єкта ТОВ «Херсонський Альянс Будівництва».
21.12.23 Комісією з контролю за здійсненням капітального будівництва, реконструкції, робіт з розробки проектно-кошторисної документації, технічного нагляду та ремонтних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер» Дніпропетровської обласної ради» за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41» Коригування» було прийняте рішення щодо необхідності закупівлі додаткових робіт (Протокол 21/12/2023 додається).
Відповідно до підпункту 8 пункту 13 Особливостей у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі.
Враховуючи зазначене, укладено Договір з ТОВ «Херсонський Альянс будівництва» №177-2023 від 26.12.2023 року на суму 3 927 313 грн. 09 коп. Сума договору входить у вартість кошторисної частини проектної документації затвердженої експертним звітом (позитивним) №Т2338-ОБ від 05 грудня 2023 року за робочим проектом «Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування».
Додатки додаються:
1.Протокола комісії підприємства з контролю за здійсненням капітального будівництва, реконструкції, робіт з розробки проектно-кошторисної документації, технічного нагляду та ремонтних робіт.
2. Листування між Підрядником та Замовником
3. Листування між Замовником та технаглядом, авторським наглядом
4. Проектно кошторисна документація. Коригування
5. Експертний звіт (позитивний)