-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
«Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування» код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи»
Оголошено тендер
3 927 313.09
UAH
Номер:
e79efaf6f00c40d7981c06c7c22b3fc0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-26-002093-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КП "Криворізький ОД" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Криворізький ОД" ДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Контактна особа:
Артамонова Оксана Іванівна +380679411984 onko2020@ukr.net
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 927 313.09 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування» код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
26.12.2023 11:31
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
керуючись Цивільним та Господарським кодексами України, законом України «Про публічні закупівлі», постановою Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами (далі - Особливості), пунктом 13 Особливостей «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: підпункт 8 пункту 13 Особливостей «у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю
-
Дата публікації:
26.12.2023 11:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Капітальний ремонт харчоблоку Комунального підприємства "Криворізький онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" за адресою: 50048, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, вул. Дніпровське шосе, буд. 41. Коригування» код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 08.06.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти отримані Замовником від НСЗУ
Сума3 927 313.09 UAH