-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вентиляції для укриття населення за адресою: м.Херсон, вул. Олеся Гончара,13
Тендер Prozorro UA-2023-11-01-014063-a
Завершена
2 339 479.00
UAH без ПДВ
Номер:
d1bbf88d00914a79a458f240dcfdd03e
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2024-02-20-000001
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
20.02.2024 00:00
Період моніторингу:
20.02.2024 12:07 - 13.03.2024 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
20.02.2024 № 10-з
Ужгород
Про початок моніторингу
процедур закупівель / закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з підпунктом 15 пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02.07.2018 № 185, із внесеними змінами,
НАКАЗУЮ:
1. На виконання доручення Держаудитслужби, доведеного листом від 09.01.2024 № 003100-18/303-2024, почати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Сергій ТУРЕНОК
Додаток
до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області
від 20.02.2024 № 10-з
Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель для моніторингу
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
1 UA-2023-11-01-014063-a 01.11.2023 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю в електронній системі закупівель, наявність підстав для укладання договору про закупівлю без використання електронної системи, своєчасності надання інформації у випадках, передбачених Законом № 922-VIII – порушень не установлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 29 лютого 2024 року.
Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю в електронній системі закупівель, наявність підстав для укладання договору про закупівлю без використання електронної системи, своєчасності надання інформації у випадках, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (далі – Закон № 922-VIII).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби (далі – Замовник); звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель; обґрунтування підстави для здійснення Замовником закупівлі; договір від 30.10.2023 № 30-2/10/2023.
Період усунення порушень:
29.02.2024 11:10 - 06.03.2024 00:00
Дата публікації висновку:
29.02.2024 11:10
Запити/Пояснення
Номер:
bb7d5e7d6605499bb2d104895b2a83b1
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
20.02.2024 14:33
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
24.02.2024 00:00
Опис:
У межах проведення Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області моніторингу процедури закупівлі «Поточний ремонт вентиляції для укриття населення за адресою: м.Херсон, вул. Олеся Гончара,13» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-11-01-014063-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02.07.2018 №185 зі змінами, постала потреба в отриманні інформації (пояснення) із питання:
1. Надати інформацію про те, яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Яким чином та за якими критеріями здійснено оцінку можливих потенційних надавачів послуг, що є предметом закупівлі, та вибрано для її надання саме ТІСОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЙОВИЧА (код 3277311255), з яким укладений договір від 30.10.2023 № 30-2/10/2023 без використання електронної системи закупівель?
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема, за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
1100080493164f8295e2caa1893a60ef
Назва:
Пояснення на запит замовнику від Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області
Дата опублікування:
23.02.2024 16:15
Опис:
20 лютого 2024 року, в рамках проведення моніторингу процедури закупівлі «Поточний ремонт вентиляції для укриття населення за адресою: м.Херсон, вул. Олеся Гончара,13» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-11-01-014063-a), посадовою особою органу державного фінансового контролю, відповідальною за проведення моніторингу процедури в електронній системі закупівель оприлюднено запит замовнику про надання інформації наступного змісту:
Запит замовнику на пояснення
У межах проведення Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області моніторингу процедури закупівлі «Поточний ремонт вентиляції для укриття населення за адресою: м.Херсон, вул. Олеся Гончара,13» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-11-01-014063-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02.07.2018 №185 зі змінами, постала потреба в отриманні інформації (пояснення) із питання:
1. Надати інформацію про те, яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Яким чином та за якими критеріями здійснено оцінку можливих потенційних надавачів послуг, що є предметом закупівлі, та вибрано для її надання саме ТІСОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЙОВИЧА (код 3277311255), з яким укладений договір від 30.10.2023 № 30-2/10/2023 без використання електронної системи закупівель?
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема, за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Дата, до якої необхідно надати відповідь
24 лют 00:00
На виконання частини 5 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба надає наступні пояснення.
По першому питанню: Здійснення обґрунтування розміру бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість передбачене пунктом 4-1 постанови Кабміну «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 № 710 (зі змінами) та визначене для виконання головним розпорядникам бюджетних коштів (розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня), суб’єктам господарювання державного сектору економіки. Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба (надалі – ХОКАРС) створена рішенням Херсонської обласної ради від 24 листопада 2004 року №324 як представника власника майна спільної власності територіальних громад області та відповідно до Єдиного реєстру розпорядників та одержувачів бюджетних коштів є лише одержувачем бюджетних коштів, тобто не підпадає під дію даної постанови та не має зобов’язань обгрунтовувати розмір бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначеню його очікувану вартість. Відповідно до зазначеного перший пункт запиту не має законодавчих підстав для підтвердження Херсонською обласною комунальною аварійно-рятувальною службою.
Черговість виконання робіт по ремонтам захисних споруд цивільного захисту незалежно від форми власності, в тому числі найпростіших укриттів, їх об’єми та очікувана вартість планується головним розпорядником, ХОКАРС є лише виконавцем. Кошторисна документація відповідно якої здійснювалася закупівля « Поточний ремонт вентиляції для укриття населення за адресою: м.Херсон, вул. Олеся Гончара,13» пройшла експертизу для запобігання завищення цін, що підтверджується Експертною оцінкою №22-0093/03-23 від 26.10.2024р.
По другому питанню: критеріями для здійснення оцінки можливих потенційних виконавців послуг з поточного ремонту, що є предметом закупівлі були можливість виконання поточного ремонту відповідно до розробленої згідно потреби та розглянутої (проведеної експертної оцінки) кошторисної документації в термін до 31.12.2023 року, при відсутності можливості забезпечення безпеки виконавцю. На виконання необхідних робіт, зголосився лише ФО-П Тісовський Олександр Сергійович (код 3277311255), котрий вже виконував аналогічні роботи по місту Херсон в поточному році та розумів всі ризики та особливості в яких буде виконуватися роботи.
Додатки:
Додаток № 1 – Експертна оцінка №22-0093/03-23 від 26.10.2024р
Номер:
073a15b377144ee99d7e9339410bee18
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
22.02.2024 16:25
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
28.02.2024 00:00
Опис:
У межах проведення Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області моніторингу процедури закупівлі «Поточний ремонт вентиляції для укриття населення за адресою: м.Херсон, вул. Олеся Гончара,13» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-11-01-014063-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02.07.2018 №185 зі змінами, постала потреба в отриманні інформації (пояснення) із питань:
1. Згідно інформації, що вказана в обґрунтуванні здійснення замовником закупівлі шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів, підставою визначено підпункт 4 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Враховуючи вищевикладене, просимо надати документальне підтвердження виникнення об’єктивних обставин, що унеможливили дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу.
2. Просимо повідомити про стан виконання договору про надання послуг з поточного ремонту від 30.10.2023 № 30-2/10/2023 (далі – Договір), укладеного між Замовником та Тісовським Сергієм Олександровичем (код 3277311255) (з наданням підтверджуючих документів: актів здавання-приймання виконаних будівельних робіт/наданих послуг, довідок про вартість виконаних будівельних робіт/наданих послуг, дефектних актів, платіжних документів, тощо).
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема, за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
206fda00f228486ba23c6d607671398a
Назва:
Пояснення на запит замовнику від Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області
Дата опублікування:
27.02.2024 16:26
Опис:
22 лютого 2024 року, в рамках проведення моніторингу процедури закупівлі «Поточний ремонт вентиляції для укриття населення за адресою: м.Херсон, вул. Олеся Гончара,13» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-11-01-014063-a), посадовою особою органу державного фінансового контролю, відповідальною за проведення моніторингу процедури в електронній системі закупівель оприлюднено запит замовнику про надання інформації наступного змісту:
Запит замовнику на пояснення
У межах проведення Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області моніторингу процедури закупівлі «Поточний ремонт вентиляції для укриття населення за адресою: м.Херсон, вул. Олеся Гончара,13» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-11-01-014063-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02.07.2018 №185 зі змінами, постала потреба в отриманні інформації (пояснення) із питань:
1. Згідно інформації, що вказана в обґрунтуванні здійснення замовником закупівлі шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів, підставою визначено підпункт 4 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Враховуючи вищевикладене, просимо надати документальне підтвердження виникнення об’єктивних обставин, що унеможливили дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу.
2. Просимо повідомити про стан виконання договору про надання послуг з поточного ремонту від 30.10.2023 № 30-2/10/2023 (далі – Договір), укладеного між Замовником та Тісовським Сергієм Олександровичем (код 3277311255) (з наданням підтверджуючих документів: актів здавання-приймання виконаних будівельних робіт/наданих послуг, довідок про вартість виконаних будівельних робіт/наданих послуг, дефектних актів, платіжних документів, тощо).
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема, за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Дата, до якої необхідно надати відповідь
28 лют 00:00
На виконання частини 5 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба надає наступні пояснення.
По першому питанню: На виконання підпункту 2.1 пункту 2 Рішення №8 Ради оборони Херсонської області від 12.10.2023р.(введеного в дію Розпорядженням начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 13.10.2023р. №650), з котрим можна ознайомитися на сайті Херсонської обласної державної адміністрації в розділі Розпорядження голови ОДА за посиланнямhttps://drive.google.com/drive/folders/0ByDBXdALZHQ_ZUtJTzRjTW85T1U?resourcekey=0-TbuYgrn_5lHDr-RXN-ZqJQ (оприлюднювати дані документи не маємо повноважень), для здійснення заходів щодо захисту населення міста Херсона та області, процедуру закупівлі «Поточний ремонт вентиляції для укриття населення за адресою: м.Херсон, вул. Олеся Гончара,13» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-11-01-014063-a) здійснено на підставі підпункту 4 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
По другому питанню: договір про надання послуг з поточного ремонту від 30.10.2023 № 30-2/10/2023, укладеного між Замовником та Тісовським Сергієм Олександровичем (код 3277311255), виконано в повному обсязі.
Додатки:
Додаток № 1 – Розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 13.10.2023р. №650
Додаток № 2 – Витяг з Рішення №8 Ради оборони Херсонської області від 12.10.2023р
Додаток №3 - довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати форми № КБ-3, акт здавання-приймання виконаних будівельних робіт форми № КБ-2в № 1 вiд "08" листопада 2023 року.
Додаток №4 - довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати форми № КБ-3, акт здавання-приймання виконаних будівельних робіт форми № КБ-2в № 2 вiд "20" листопада 2023 року.
Додаток №5 - довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати форми № КБ-3, акт здавання-приймання виконаних будівельних робіт форми № КБ-2в № 3 вiд "25" грудня 2023 року.
Додаток №6 - платіжна інструкція №8 (внутрішній номер 305519406) вiд "08" листопада 2023 року
Додаток №7 - платіжна інструкція №10 (внутрішній номер 308328932) вiд "21" листопада 2023 року
Додаток №8 - платіжна інструкція №211 (внутрішній номер 319422943) вiд "26" грудня 2023 року