-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Поточний ремонт вентиляції для укриття населення за адресою: м.Херсон, вул. Олеся Гончара,13
Оголошено тендер
2 339 479.00
UAH
Номер:
6a1b5cb626b04e8cbf085b491e5641aa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-31-002142-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
×
-
Код ЄДРПОУ:
33278140
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, Херсон, проспект Адмірала Сенявіна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
×
-
Код ЄДРПОУ:
33278140
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, Херсон, проспект Адмірала Сенявіна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 339 479.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт вентиляції для укриття населення за адресою: м.Херсон, вул. Олеся Гончара,13
Примітки:
Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 4 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
31.10.2023 11:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт вентиляції для укриття населення за адресою: м.Херсон, вул. Олеся Гончара,13
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 339 479.00 UAH