-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Профнастил та супутні матеріали в асортименті, за ЄЗС ДК 021:2015: 44110000-4 – конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2023-10-05-004019-a
Закупівля здійснюється згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) з врахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2002 р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами та доповненнями)
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
Нічого не знайдено.