• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Профнастил та супутні матеріали в асортименті, за ЄЗС ДК 021:2015: 44110000-4 – конструкційні матеріали

Оголошено тендер

150 000.00 UAH
Номер: bd25644b712244139a3bd05dd2726efd
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-05-001903-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Козелецька селищна рада
Замовник: Козелецька селищна рада
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Профнастил та супутні матеріали в асортименті, за ЄЗС ДК 021:2015: 44110000-4 – конструкційні матеріали
Примітки: Закупівля здійснюється згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) з врахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2002 р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами та доповненнями)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 05.10.2023 10:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 000.00 UAH