-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) світлофорного об`єкту на перехресті вул. Сумський шлях, вул. Золочівський шлях та пл. Перемоги, м. Дергачі, Харківський район, Харківська область
Тендер Prozorro UA-2023-09-15-006878-a
закупівля відбувається відповідно до потреби та на підставі Постанови КМУ "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" №1178 від 12 жовтня 2022 року (в редакції Постанови КМУ від 12 травня 2023 року №471)
Завершена
1 762 511.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 17 625.11 UAH
мін. крок: 1% або 17 625.11 UAH
Нічого не знайдено.