-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт корпусу №2 КЗ «ДНЗ «Червона Калина» за адресою: вул. Лісна, буд. 22, смт Черкаське, Новомосковського району, Дніпропетровської області». Коригування
Тендер Prozorro UA-2023-08-22-013256-a
Завершена
66 654 238.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 333 271.19 UAH
мін. крок: 0.5% або 333 271.19 UAH
Номер:
17c55b9ce35a4fa79c51318701aa597b
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2023-09-18-000016
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
15.09.2023 00:00
Період моніторингу:
19.09.2023 11:13 - 11.10.2023 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
15.09.2023 № 186
Дніпро
Про початок здійснення
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 із змінами, доручення Держаудитслужби №003100-18/8714-2023 від 03.08.2023,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель Східного офісу Держаудитслужби забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник Валентин ДОВГИЙ
Додаток
до наказу Східного офісу
Держаудитслужби
від 15.09.2023 № 186
Витяг з переліку процедур закупівель, щодо яких здійснюється моніторинг
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу назва замовника
18 UA-2023-08-22-013256-a 22.08.2023 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРКАСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЧЕРВОНА КАЛИНА" ЧЕРКАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Заступник начальника відділу Любов ОПОЛОНИК
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
- Внесення змін до істотних умов договору про закупівлю у випадках, не передбачених законом
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостям встановлено порушення вимог пункту 28 Особливостей, абзацу 1 частини 3 статті 22 Закону та не враховує вимоги частини 1 статті 884 Цивільного кодексу України та пункту 83, абзацу 3 пункту 103 Постанови № 668.
За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції ПНВП «ТЕПЛОКОМУНСЕРВІС» встановлено порушення вимог підпункту 2 пункту 44 Особливостей.
За результатами аналізу питання відповідності умов договору вимогам законодавства встановлено недотримання вимог частини 1 статті 884 Цивільного кодексу України та пункту 83, абзацу 3 пункту 103 Постанови № 668.
За результатами аналізу питання внесення змін до договору встановлено порушення вимог частини 5 статті 41 Закону, пункту 19 Особливостей.
За результатами питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» від 26. 01.1993 № 2939-XII, статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII Східний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку шляхом розірвання договору від 17.09.2023 №58 через укладання додаткової угоди з дотриманням положень Господарського кодексу України і Цивільного кодексу України та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 09 жовтня 2023 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (далі – Постанова № 710) в частині оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон №922) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця та вимогам законодавства, змін до договору та їх оприлюднення.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального закладу «Черкаський заклад дошкільної освіти «ЧЕРВОНА КАЛИНА» Черкаської селищної ради (далі – Замовник) UA-P-2023-08-22-006754-b, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію затверджену рішенням уповноваженої особи протоколом від 22.08.2023 №47, реєстр отриманих тендерних пропозицій, тендерну пропозицію ПРИВАТНОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕПЛОКОМУНСЕРВІС» (далі – ПНВП «ТЕПЛОКОМУНСЕРВІС»), протокол розкриття тендерних пропозицій, повідомлення про намір укласти договір від 01.09.2023, договір від 17.09.2023 №58 на суму 64 282 602,00 грн з ПДВ, додаткові угоди до договору від 14.09.2023 №1, від 03.10.2023 №2, від 06.10.2023 №3, пояснення (інформація та документи) Замовника надані 28.09.2023 через електронну систему закупівель на запит Східного офісу Держаудитслужби, від 25.09.2023, пояснення Замовника з власної ініціативи від 06.10.2023.
Згідно із пунктом 28 Особливостей тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей.
Відповідно до пункту 28 Особливостей у тендерній документації обов’язково зазначаються, зокрема, підстави для відмови в участі у відкритих торгах, встановлені пунктом 47 Особливостей, та інформація про спосіб підтвердження відсутності підстав для відхилення.
Пунктом 47 Особливостей установлено, що переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 та в абзаці чотирнадцятому цього пункту.
Згідно із підпунктами 3, 6 та 12 пункту 47 Особливостей Замовник приймає рішення про відмову учаснику процедури закупівлі в участі у відкритих торгах та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника процедури закупівлі в разі, коли, відповідно:
• керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією;
• керівник учасника процедури закупівлі був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку;
• керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми.
Разом з тим, під час моніторингу установлено, що відповідно у Додатку 1 «Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі» Замовник установив вимогу, що переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати Замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами, зокрема 3, 6 та 12 частини першої статті 17 Закону, згідно з додатком № 1 цієї тендерної документації стосовно службової (посадової) особи учасника процедури закупівлі.
З огляду на викладене тендерна документація сформована Замовником не у відповідності до вимог пункту 28 Особливостей, а саме:
– додатком 1 тендерної документації Замовника встановлено вимогу щодо надання переможцем процедури закупівлі документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених підпунктами, зокрема 3, 6 та 12 пункту 47 Особливостей стосовно службової (посадової) особи учасника процедури закупівлі, а не стосовно керівника учасника процедури закупівлі;
Окрім того, відповідно до Додатку 2 до тендерної документації «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ЗАМОВНИКОМ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ УЧАСНИКА ВСТАНОВЛЕНИМ КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ» встановлено, що Учасник надає інформацію про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають відповідні знання та досвід, а саме: надати документи щодо охорони праці, а саме - витяги з протоколів та посвідчення, що підтверджують, зокрема,
- проходження навчань з правил охорони праці під час виконання робіт на висоті для: головного інженера, виконроба (майстра), та всіх працівників-робітників;
Відповідно до довідки від 23.08.2023 №12 про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, (файл Пропозиція ч.2.rar, який надано у складі тендерної пропозиції учасника) зазначено: головний інженер Троценко Віталій Григорович.
Водночас, у складі тендерної пропозиції учасника ПНВП «ТЕПЛОКОМУНСЕРВІС» не надане посвідчення щодо проходження навчань з правил охорони праці під час виконання робіт на висоті для головного інженера Троценка Віталія Григоровича.
Надані в ході моніторингу пояснення Замовника не спростовують виявлених порушень.
Відповідно до підпункту 2 пункту 44 Особливостей (у редакції, що діяла на дату оголошення закупівлі) замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли тендерна пропозиція не відповідає вимогам, установленим у тендерній документації відповідно до абзацу першого частини третьої статті 22 Закону № 922- VIII.
При цьому, норми пункту 44 Особливостей є імперативними, тобто обов’язковими для виконання.
Слід зазначити, що замовник не наділений правом звільняти учасника закупівлі від надання будь-яких документів чи інформації, у складі тендерної пропозиції, які передбачені вимогами тендерної документації.
Таким чином, в порушення вимоги підпункту 2 пункту 44 Особливостей (у редакції, що діяла на дату оголошення закупівлі) Замовник не відхилив тендерну пропозицію учасника закупівлі ПНВП «ТЕПЛОКОМУНСЕРВІС», натомість визнав його переможцем процедури закупівлі та уклав договір від 17.09.2023 №58 на суму 64 282 602,00 гривень.
Також, відповідно до частини 1 статті 41 Закону №922 Договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.
Разом з тим, частиною 1 статті 884 Цивільного кодексу України та абзацом 3 пункту 103 «Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2005 № 668 (далі – Постанова № 668) визначено, що гарантійний строк експлуатації об'єкта будівництва становить десять років від дня його прийняття замовником, якщо більший гарантійний строк не встановлений договором підряду або законом (далі – гарантійний строк експлуатації).
При цьому відповідно до пункту 5 Постанови № 668, гарантійні строки якості закінчених робіт (експлуатації об’єкта будівництва) – є істотною умовою договору, яка відповідно до частини 5 статті 41 Закону змінюватись не може.
Однак, моніторингом встановлено, що в підпункті 8.1 пункту 8 проекту договору про закупівлю (Додаток до тендерної документації) та у пункті 8.1. Договору №58 від 17.09.2023 зазначено, що гарантійний строк експлуатації об’єкта будівництва становить не менше 5 років, тобто менше десяти років від дня його прийняття замовником, що не відповідає нормам частини 1 статті 884 Цивільного кодексу України та абзацу 3 пункту 103 Постанови № 668.
Надані Замовником пояснення не спростували виявлених порушень.
У ході проведення моніторингу додатковою угодою від 03.10.2023 №3 Замовником внесено зміни до істотних умов договору в частині збільшення гарантійного строку експлуатації об’єкта будівництва, що не відповідає нормі частини 5 статті 41 Закону, пункту 19 Особливостей.
Окрім того, моніторингом встановлено, що додатковою угодою від 03.10.2023 №2 сторони погодили внесення змін до істотних умов договору в частині включення до виконання договору субпідрядника, що суперечить вимогам частини 5 статті 41 Закону, пункту 19 Особливостей.
Період усунення порушень:
10.10.2023 12:47 - 25.10.2023 00:00
Дата публікації висновку:
10.10.2023 12:47
Інформація про притягнення до адміністративної відповідальності
Номер протоколу:
04/0021/2023пр
Законодавче обгрунтування:
Кодекс України про адміністративні правопорушення (8073-X, 2020-11-21) [164-14.3]
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Інформація щодо вжиття заходів
Дата публікації звіту:
16.10.2023 08:28
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Не усунуто
Результат по типу порушення:
- corruptionBiddingDocuments: Ні
- corruptionAwarded: Ні
- corruptionChanges: Ні
- other: Ні
Опис:
Відповідь на звернення у файлі
Дата публікації:
18.10.2023 10:36
Запити/Пояснення
Номер:
904460206ba645a1aab334adc6229b49
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
25.09.2023 13:51
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
29.09.2023 00:00
Опис:
Питання у файлі
Номер:
0ab972a4855a4c848cc0cb4f4d163b3e
Назва:
Відповідь на запит щодо надання пояснень
Дата опублікування:
28.09.2023 11:02
Опис:
Відповідь на запит щодо надання пояснень
Комунальний заклад «Черкаський заклад дошкільної освіти «Червона калина» Черкаської селищної ради (надалі - Замовник) на Ваш Запит про надання пояснень (інформації та документів) при проведенні процедури закупівлі «Капітальний ремонт корпусу №2 КЗ «ДНЗ «Червона Калина» за адресою: вул. Лісна, буд. 22, смт Черкаське, Новомосковського району, Дніпропетровської області». Коригування за кодом ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-22-013256-a) повідомляємо наступне:
1. Розмір бюджетного призначення, очікувана вартість, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020 р., з урахуванням чинних кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» та «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» затверджені наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281, згідно затвердженої проєктно-кошторисної документації та отриманого позитивного експертного звіту щодо розгляду проектної документації (Експертний звіт (позитивний) від 28 червня 2023 року № 05-154-23), а також відповідно до зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта, за мінусом Глави 10 “Утримання служби замовника та інжинірінгові послуги”, Глави 12 “Проектні, вишукувальні роботи, експертиза та авторський нагляд” та суми виконаних робіт станом на 17.05.2023 року (згідно Експертного звіту).
Також, відповідно до ст.4 Закону України України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 року №922-VIІІ (надалі - Закон) планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель (далі - річний план). Згідно з п.14 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12 жовтня 2022 року (надалі - Особливості) - закупівля здійснюється замовником на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів). Запланована закупівля включається до річного плану закупівель замовника відповідно до ст.4 Закону.
Технічні та якісні характеристики визначено відповідно до особливостей робіт, що необхідно виконати та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі. Перелік видів робіт та їх обсяги вказані в Додатку № 3 «Технічне завдання» та окремих файлах Тендерної документації.
Щодо посилання на сторінку веб-сайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета: Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року №710 «Про ефективне використання державних коштів» (надалі Постанова) головні розпорядники бюджетних коштів (розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня), суб’єкти господарювання державного сектору економіки з метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів повинні забезпечити: - обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі; Зазначена вище інформація опублікована на сайті за посиланням: https://chervonakalina.dnepredu.com/uk/site/publichni-zakupivli.html.
2. Стосовно відхилення тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі в участі у відкритих торгах інформуємо, що учасник закупівлі самостійно задекларував на торгівельному майданчику інформацію стосовно «ВИМОГ ДО УЧАСНИКІВ У ПРОЦЕДУРІ ЗАКУПІВЛІ (СТАТТЯ 17 ЗУ)», де зокрема була надана інформація про наявність антикорупційної програми, а саме:
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
Учасник підтверджує, що
Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом) Так
До того ж у складі пропозиції учасник надав довідку від 23.08.2023 № 4 «Про антикорупційну програму» з підтверджуючими документами, а саме: Наказ «Про призначення уповноваженої особи з антикорупційної програми», Наказ «Про затвердження антикорупційної програми» та Антикорупційну програму. Щодо інформаційної довідки від 04.09.2023 № 4 переможець зазначає, що НЕ ПЕРЕБУВАЄ у обставинах, зазначених у довідці. Таким чином тендерна пропозиція ПРИВАТНОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕПЛОКОМУНСЕРВІС" відповідає вимогам Замовника, підстави для відхилення відсутні.
Додається:
- Копія Зведеного кошторисного розрахунку (І черга);
- Копія Зведеного кошторисного розрахунку (ІІ черга);
- Копія Експертного звіту (позитивного);
- Копія Довідки від 23.08.2023 № 4 «Про антикорупційну програму»;
- Копія Наказу «Про призначення уповноваженої особи з антикорупційної програми»;
- Копія Наказу «Про затвердження антикорупційної програми»
- Копія Антикорупційної програми.
Номер:
7c45726fc619422b9c1ebdabe4ccc7fb
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
02.10.2023 14:42
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
06.10.2023 00:00
Опис:
Питання у файлі
Номер:
6bc5fbed410d443aa5771717fc41f94b
Назва:
Відповідь на запит щодо надання пояснень
Дата опублікування:
05.10.2023 19:07
Опис:
Відповідь на запит щодо надання пояснень
Комунальний заклад «Черкаський заклад дошкільної освіти «Червона калина» Черкаської селищної ради (надалі - Замовник) на Ваш Запит про надання пояснень (інформації та документів) при проведенні процедури закупівлі «Капітальний ремонт корпусу №2 КЗ «ДНЗ «Червона Калина» за адресою: вул. Лісна, буд. 22, смт Черкаське, Новомосковського району, Дніпропетровської області». Коригування за кодом ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-22-013256-a) повідомляємо наступне:
1. Відповідно до Додатку 2 до тендерної документації ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ЗАМОВНИКОМ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ УЧАСНИКА ВСТАНОВЛЕНИМ КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ Учасник надає інформацію про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають відповідні знання та досвід, а саме: надати документи щодо охорони праці, а саме - витяги з протоколів та посвідчення, що підтверджують, зокрема,
- проходження навчань з правил охорони праці під час виконання робіт на висоті для: головного інженера, виконроба (майстра), та всіх працівників-робітників;
Довідкою від 23.08.2023 № 12 Учасник підтверджує наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Зазначаємо, що згідно з витягом з протоколу від 22.06.2023 р. № 66, який також є офіційним підтвердженням проходження навчання, головний інженер Троценко Віталій Григорович пройшов навчання щодо «Правил охорони під час робіт на висоті» НПАОП 0.00-1.15-07.
Додаються:
- Копія витягу з протоколу;
- Копія довідки про наявність працівників.
Враховуючи вищевикладене, дії Замовника не суперечать чинному законодавству України. Тому просимо прийняти та врахувати дані обґрунтування та змістовні пояснення.
Номер:
7d79fb5e6e0e40ac8746c9304b6d3157
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
02.10.2023 16:58
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
06.10.2023 00:00
Опис:
Питання у файлі
Номер:
109a0f9ff0934e038a663ab516b1cd81
Назва:
Відповідь на запит щодо надання пояснень
Дата опублікування:
05.10.2023 22:02
Опис:
Відповідь на запит щодо надання пояснень
Відповідь на запит щодо надання пояснень Комунальний заклад «Черкаський заклад дошкільної освіти «Червона калина» Черкаської селищної ради (надалі - Замовник) на Ваш Запит про надання пояснень (інформації та документів) при проведенні процедури закупівлі «Капітальний ремонт корпусу №2 КЗ «ДНЗ «Червона Калина» за адресою: вул. Лісна, буд. 22, смт Черкаське, Новомосковського району, Дніпропетровської області». Коригування за кодом ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-22-013256-a) повідомляємо наступне:
1. Відповідно до Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, затверджених Постановою КМУ 1 серпня 2005 р. №668 (далі - Постанова №668) Гарантійний строк експлуатації об'єкта будівництва становить десять років від дня його прийняття замовником, якщо більший гарантійний строк не встановлений договором підряду або законом (далі - гарантійний строк експлуатації). У тендерній документації встановлено гарантійний строк на виконані роботи не менше 5 років. Учасник надав гарантійний лист, яким гарантує, що гарантійний термін на виконані роботи складатиме не менше 5 років. Таким чином дотримано вимог тендерної документації та не суперечить Постанові № 668.
2. Щодо розрахунку коштів на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами в сумі 5 407, 86 та 452,735 тис. гривень документи додаються.
Додаються:
- Копія гарантійного листа щодо гарантійного терміну;
- Копія договірної ціни з розрахунком коштів на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами в сумі 452,735 тис. гривень;
- Копія договірної ціни з розрахунком коштів на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами в сумі 5407,86 тис. гривень.
Враховуючи вищевикладене, дії Замовника не суперечать чинному законодавству України. Тому просимо прийняти та врахувати дані обґрунтування та змістовні пояснення.
Номер:
0ddd73dfa780466f941f8a214237a618
Назва:
Пояснення з власної ініціативи
Дата опублікування:
06.10.2023 17:18
Опис:
Пояснення з власної ініціативи
Комунальний заклад «Черкаський заклад дошкільної освіти «Червона калина» Черкаської селищної ради (надалі - Замовник) надає пояснення на запит Східного офісу Держаудитслужби ( обл.) в межах проведення моніторингу закупівлі ( оголошеного 18.09.2023р.) по предмету закупівлі «Капітальний ремонт корпусу №2 КЗ «ДНЗ «Червона Калина» за адресою: вул. Лісна, буд. 22, смт Черкаське, Новомосковського району, Дніпропетровської області». Коригування (код за ЄЗС ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-08-22-013256-a). Було проаналізовано запит замовнику на пояснення (02.10.2023 16:58) та прийнято рішення уповноваженою особою внести зміни до договору по 1 пункту питання щодо гарантійного строку експлуатації об'єкта.
Додаються:
- Копія додаткової угоди;
- Копія протоколу уповноваженої особи.