-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт корпусу №2 КЗ «ДНЗ «Червона Калина» за адресою: вул. Лісна, буд. 22, смт Черкаське, Новомосковського району, Дніпропетровської області». Коригування
Тендер Prozorro UA-2023-08-22-013256-a
Завершена
66 654 238.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 333 271.19 UAH
мін. крок: 0.5% або 333 271.19 UAH
Номер:
565787e929594a42aedd68a1e83fb818
Внутрішній номер закупівлі:
18749463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-22-013256-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРКАСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЧЕРВОНА КАЛИНА" ЧЕРКАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38504058
-
Адреса:
51272, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковський р-н, селище міського типу Черкаське, ВУЛИЦЯ ЛІСНА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Вітер +380679084182 nyakuba@ukr.net http://chervonakalina.dnepredu.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
66 654 238.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.08.2023 19:52 - 27.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2023 19:52 - 30.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
30.08.2023 00:03 - 01.09.2023 15:46
Період завантаження договору:
07.09.2023 00:00 - 17.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴66 654 238.40 «Капітальний ремонт корпусу №2 КЗ «ДНЗ «Червона Калина» за адресою: вул. Лісна, буд. 22, смт Черкаське, Новомосковського району, Дніпропетровської області». Коригування