-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015-50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів)
Тендер Prozorro UA-2023-06-13-011750-a
Джерело фінансування – власні кошти. Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська. На території Замовника, у межах Одеської обл. Кількість –1075 од. Детальніше згідно Додатку № 1 тендерної документації Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 (зі змінами) «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Завершена
894 900.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 474.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 474.50 UAH
Нічого не знайдено.