-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015-50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів)
Тендер Prozorro UA-2023-06-13-011750-a
Джерело фінансування – власні кошти. Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська. На території Замовника, у межах Одеської обл. Кількість –1075 од. Детальніше згідно Додатку № 1 тендерної документації Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 (зі змінами) «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Завершена
894 900.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 474.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 474.50 UAH
Номер:
a3e9928fa2b04f818ea46384216fdee7
Внутрішній номер закупівлі:
18088389
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-13-011750-a
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петрова Уляна Андріївна 380487276369 nxkz@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
894 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.06.2023 15:44 - 19.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2023 15:44 - 22.06.2023 10:00
Аукціон:
23.06.2023 14:01 - 23.06.2023 14:42
Період кваліфікації:
23.06.2023 14:42 - 17.07.2023 10:53
Період завантаження договору:
23.07.2023 00:00 - 02.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴894 900.00 ДК 021:2015-50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів)