• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги зі встановлення та налагодження систем відео нагляду за адресами: Хмельницька область, Хмельницький район, перехрестя доріг М-30 та Н-03 - «Давидковецьке перехрестя» та перехрестя доріг Е-50, Н-03 та Т-2305 - круг «Аеропорт» за кодом ДК 021:2015-51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури

За результатами проведення процедури відкритих торгів (з особливостями) на закупівлю послуг зі встановлення та налагодження систем відео нагляду за адресами: Хмельницька область, Хмельницький район, перехрестя доріг М-30 та Н-03 - «Давидковецьке перехрестя» та перехрестя доріг Е-50, Н-03 та Т-2305 - круг «Аеропорт» за кодом ДК 021:2015-51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури очікуваною вартістю закупівлі 187`500 грн. 00 коп. Ідентифікатор закупівлі UA-2023-03-21-012431-a. 29.03.2023 закупівля не відбулася у зв’язку з відсутністю пропозицій про що свідчить звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2023-03-21-012431-a Послуги зі встановлення та налагодження систем відео нагляду за адресами: Хмельницька область, Хмельницький район, перехрестя доріг М-30 та Н-03 - «Давидковецьке перехрестя» та перехрестя доріг Е-50, Н-03 та Т-2305 - круг «Аеропорт» за кодом ДК 021:2015-51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Дата формування звіту: 29 березня 2023. Відповідно до вимог підпункту 6 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: 6) відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 44 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений в тендерній документації. Враховуючи вищевикладене та наявну потребу ГУНП в Хмельницькій області у закупівлі послуг зі встановлення та налагодження систем відео нагляду за адресами: Хмельницька область, Хмельницький район, перехрестя доріг М-30 та Н-03 - «Давидковецьке перехрестя» та перехрестя доріг Е-50, Н-03 та Т-2305 - круг «Аеропорт», прийнято рішення щодо укладення договору № 591 від 26.04.2023 без використання електронної системи закупівель щодо закупівлі послуг зі встановлення та налагодження систем відео нагляду за адресами: Хмельницька область, Хмельницький район, перехрестя доріг М-30 та Н-03 - «Давидковецьке перехрестя» та перехрестя доріг Е-50, Н-03 та Т-2305 - круг «Аеропорт» за кодом ДК 021:2015-51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури, шляхом оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель.

Завершена

187 500.00 UAH з ПДВ