• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги зі встановлення та налагодження систем відео нагляду за адресами: Хмельницька область, Хмельницький район, перехрестя доріг М-30 та Н-03 - «Давидковецьке перехрестя» та перехрестя доріг Е-50, Н-03 та Т-2305 - круг «Аеропорт» за кодом ДК 021:2015-51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури

За результатами проведення процедури відкритих торгів (з особливостями) на закупівлю послуг зі встановлення та налагодження систем відео нагляду за адресами: Хмельницька область, Хмельницький район, перехрестя доріг М-30 та Н-03 - «Давидковецьке перехрестя» та перехрестя доріг Е-50, Н-03 та Т-2305 - круг «Аеропорт» за кодом ДК 021:2015-51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури очікуваною вартістю закупівлі 187`500 грн. 00 коп. Ідентифікатор закупівлі UA-2023-03-21-012431-a. 29.03.2023 закупівля не відбулася у зв’язку з відсутністю пропозицій про що свідчить звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2023-03-21-012431-a Послуги зі встановлення та налагодження систем відео нагляду за адресами: Хмельницька область, Хмельницький район, перехрестя доріг М-30 та Н-03 - «Давидковецьке перехрестя» та перехрестя доріг Е-50, Н-03 та Т-2305 - круг «Аеропорт» за кодом ДК 021:2015-51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Дата формування звіту: 29 березня 2023. Відповідно до вимог підпункту 6 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: 6) відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 44 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений в тендерній документації. Враховуючи вищевикладене та наявну потребу ГУНП в Хмельницькій області у закупівлі послуг зі встановлення та налагодження систем відео нагляду за адресами: Хмельницька область, Хмельницький район, перехрестя доріг М-30 та Н-03 - «Давидковецьке перехрестя» та перехрестя доріг Е-50, Н-03 та Т-2305 - круг «Аеропорт», прийнято рішення щодо укладення договору № 591 від 26.04.2023 без використання електронної системи закупівель щодо закупівлі послуг зі встановлення та налагодження систем відео нагляду за адресами: Хмельницька область, Хмельницький район, перехрестя доріг М-30 та Н-03 - «Давидковецьке перехрестя» та перехрестя доріг Е-50, Н-03 та Т-2305 - круг «Аеропорт» за кодом ДК 021:2015-51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури, шляхом оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель.

Завершена

187 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 8046e2b5c2b04a09960cf1384a2efdb1
Внутрішній номер закупівлі: 17625294
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-01-005435-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Контактна особа: Берладін Наталія Миколаївна +380382692436 Natalia.berladin@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 187 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі встановлення та налагодження систем відео нагляду за адресами: Хмельницька область, Хмельницький район, перехрестя доріг М-30 та Н-03 - «Давидковецьке перехрестя»
Код ДК 021:2015: 51314000-6 Послуги зі встановлення відеоапаратури
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 00000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район перехрестя доріг М-30 та Н-03 - «Давидковецьке перехрестя», перехрестя доріг М-30 та Н-03 - «Давидковецьке перехрестя» На карті
Послуги зі встановлення та налагодження систем відео нагляду за адресами: Хмельницька область, Хмельницький район, перехрестя доріг Е-50, Н-03 та Т-2305 - круг «Аеропорт»
Код ДК 021:2015: 51314000-6 Послуги зі встановлення відеоапаратури
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 00000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район перехрестя доріг Е-50, Н-03 та Т-2305 - круг «Аеропорт», перехрестя доріг Е-50, Н-03 та Т-2305 - круг «Аеропорт» На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ОХОРОННЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Ціна пропозиції 187 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.05.2023 12:44
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: af36b40aa139482099a5aeaedf647f47
Ідентифікатор договору: UA-2023-05-01-005435-a-b1
Постачальник: ПП "ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ОХОРОННЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Номер договору: 34-М/23/591
Сума договору: 187 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 156 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.04.2023 00:00 - 31.12.2023 23:59
Дата підписання: 26.04.2023 00:00
Статус:
Розірваний
2023
Договір № 591 від 26.04.2023
Додаткова угода № 1/34-М/23/591/1429
p7s
sign.p7s