-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запасні частини до автомобільної та тракторної техніки)
Тендер Prozorro UA-2023-04-26-011306-a
!!! Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону (Постанова КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами). Найменування товару: Запасні частини до автомобільної та тракторної техніки в асортименті (87 найменувань)
Завершена
243 965.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 219.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 219.83 UAH
Нічого не знайдено.