-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запасні частини до автомобільної та тракторної техніки)
Тендер Prozorro UA-2023-04-26-011306-a
!!! Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону (Постанова КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами). Найменування товару: Запасні частини до автомобільної та тракторної техніки в асортименті (87 найменувань)
Завершена
243 965.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 219.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 219.83 UAH
Номер:
cdf680e5491048e9a05aa67aca6a58b7
Внутрішній номер закупівлі:
17594019
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-26-011306-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Вінницьке шляхове управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338981
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця, вул. Гліба Успенського, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семенюк Наталія 380674303874 vindorupr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
243 965.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.04.2023 16:25 - 01.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2023 16:25 - 04.05.2023 18:00
Аукціон:
04.05.2023 18:00 - 04.05.2023 18:00
Період кваліфікації:
04.05.2023 18:00 - 29.05.2023 10:46
Період завантаження договору:
04.06.2023 00:00 - 14.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴243 965.00 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запасні частини до автомобільної та тракторної техніки)