-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Брикети торфові
Тендер Prozorro UA-2023-03-23-005223-a
Аукціони тимчасово відмінено
Завершена
2 340 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 700.00 UAH
Номер:
e37b0277b5d845ebab6eaac293af9add
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2023-05-03-000009
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
02.05.2023 00:00
Період моніторингу:
03.05.2023 11:56 - 25.05.2023 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
02.05.2023 № 19-з
Луцьк
Про початок моніторингу
процедури закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 12 пункту 4 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 №113.
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедури закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник Анатолій ОМЕЛЬЧУК
Додаток №1
до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області
від 02.05.2023 № 19-з
Перелік процедур закупівель для моніторингу Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області.
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, унікальний номер та дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: UA-2023-03-23-005223-a від 23.03.2023. Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі - інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель.
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції ДП «Волиньторф» установлено порушення вимог абзацу другого підпункту другого пункту 41 особливостей та абзацу другого пункту 2 частини першої статті 31 Закону.
За результатами аналізу питання визначення предмету закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостей, своєчасності укладення договору про закупівлю, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації, документів у випадках передбачених Законом – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, які є значущими через необ’єктивне та упереджене визначення переможця процедури закупівлі, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень шляхом розірвання договору та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 24 травня 2023 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2023 рік Сошичненської сільської ради (далі – Замовник); оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями; тендерну документацію затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи Замовника від 23.03.2023 (далі – тендерна документація); тендерну пропозицію Державного підприємства «Волиньторф»; протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою Замовника від 03.04.2023; повідомлення про намір укласти договір від 03.04.2023; договір поставки від 14.04.2023 №89 на суму 2 339 134,21 гривень; відповіді Замовника від 08.05.2023 та від 24.05.2023 на запити органу державного фінансового контролю, оприлюднені в електронній системі закупівель.
Проведеним аналізом розгляду Замовником тендерної пропозиції Державного підприємства «Волиньторф» (далі – ДП «Волиньторф») встановлено наступне.
Моніторингом встановлено, що пунктом 7 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Замовником передбачено, що вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні і кількісні характеристики) згідно з пунктом 3 частини 2 статті 22 Закону зазначено у Додатку 6 до цієї тендерної документації.
Додатком 6 до тендерної документації визначено, що технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі – технічні вимоги до предмета закупівлі Брикети торфові повинні відповідати ДСТУ 2042-92 «Брикети торф`яні на комунально-побутові потреби. Технічні умови», а саме: масова доля загальної вологи (Wp) не більше 20 %, зольність (Ad) не більше 23 %, механічна міцність - не нижче 94%, теплота згорання, середня – 14,9 МДж/кг.
Також, підпунктом 7.1 пункту 7 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Замовником зазначено, що учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником.
Проведеним аналізом документів, поданих у складі тендерної пропозиції ДП «Волиньторф» встановлено, що учасником не надано інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником, чим не дотримано вимоги пункту 7 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації.
Під час проведення процедури закупівлі, учасник ДП «Волиньторф» не звертався до Замовника з запитаннями, зверненнями, вимогами та скаргами щодо положень та умов тендерної документації.
Отже, Замовник на порушення вимог абзацу другого підпункту другого пункту 41 Особливостей та абзацу другого пункту 2 частини першої статті 31 Закону не відхилив тендерну пропозицію учасника ДП «Волиньторф», як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, а визначив його переможцем.
Період усунення порушень:
24.05.2023 16:48 - 08.06.2023 00:00
Дата публікації висновку:
24.05.2023 16:48
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
За результатами висновку моніторингу процедури закупівлі – «Брикети торфові» (ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-23-005223-a) установлено порушення вимог абзацу другого підпункту другого пункту 41 особливостей та абзацу другого пункту 2 частини першої статті 31 Закону, що зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень шляхом розірвання договору .
Відповідно пункту 7 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні і кількісні характеристики) згідно з пунктом 3 частини 2 статті 22 Закону зазначено у Додатку 6 до цієї тендерної документації.
Також, підпунктом 7.1 пункту 7 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації встановлено, що учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником.
Згідно даного Додатку 6 державне підприємство «Волиньторф» було визначено переможцем у зв’язку із найбільш економічно вигідною пропозицією закупівлі та ними була надана довідка №557 від 28.03.2023р. «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі - Технічні вимоги до предмета закупівлі Брикети торфові.» у якій вони погоджуються, що даний товар відповідає вимогам діючої нормативно-технічної документації. Кожна поставка товару яка доставляється до структурного підрозділу Замовника супроводжуються документами , які підтверджують кількість, якість та безпечність товару згідно з вимогами чинного законодавства та стандартам якості визначені документацією.
Таким чином, тендерна пропозиція повністю відповідає тендерній документації, що свідчить Додаток 6 до тендерної документації, який скріплений печаткою і підписом . Виконавчий комітет Сошичненської сільської
ради не погоджується з висновками ДАСУ та не вбачає підстав для розірвання договору. Так як з кожною поставкою товару вони надають Замовнику відповідні сертифікати відповідності, що і передбачалось у тендерній документації.
Дата публікації звіту:
30.05.2023 14:44
Запити/Пояснення
Номер:
0a91ddf22fe54d2a85db429346206032
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
04.05.2023 16:32
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
10.05.2023 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури публічної закупівлі «Брикети торфові» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-03-23-005223-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178, частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 №113, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
1) Яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість?
Надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
1a97fa748e9d4fdc9d71c5c78cbc077e
Назва:
Брикети торфові ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо
Дата опублікування:
08.05.2023 12:08
Опис:
На запит щодо закупівлі «Брикети торфові» (ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-23-005223-a) (ID моніторингу: UA-M-2023-05-03-000009)»: яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість? Надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) надаємо пояснення:
Основним із завдань для Сошичненської територіальної громади є - забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку відповідної території, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів.
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені відповідно потреб Сошичненської сільської ради, норм та стандартів зазначених законодавством України, відповідно до «ДСТУ 2042-92 Брикети торф’яні на комунально-побутові потреби» та вимог встановлених тендерною документацією. Кількісною характеристикою є обсяг споживання торфобрикету за календарний рік та норми витрати твердого палива. Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності Сошичненської сільської ради , розрахований шляхом врахування даних щодо використання твердого палива за минулі роки. Норми витрат твердого палива залежить від типу та марки котла та визначені міжгалузевими нормами витрат палива для опалення котлів, які експлуатують в Україні затверджені наказом Державного комітету України з енергозбереження від 07.05.2001 року №46.
Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено методом порівняння ринкових цін у спосіб, передбачений, пунктом 1 та пунктом 2 частини 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 р. №275, а саме шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни
товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, зокрема, на сайтах постачальників відповідної продукції та спеціалізованих торговельних майданчиках. Разом з тим надаємо посилання на сторінку веб-сайту Сошичненської сільської ради https://soshychnenska-gromada.gov.ua де в розділі Державні закупівлі міститься інформація про закупівлі організації.
Номер:
8309418478554432bef5b4b2a6fef391
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
22.05.2023 14:27
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
26.05.2023 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури публічної закупівлі «Брикети торфові» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-03-23-005223-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178, частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 №113, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
Відповідно пункту 7 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні і кількісні характеристики) згідно з пунктом 3 частини 2 статті 22 Закону зазначено у Додатку 6 до цієї тендерної документації.
Додатком 6 до тендерної документації визначено, що предмет закупівлі повинен відповідати ДСТУ 2042-92 «Брикети торф`яні на комунально-побутові потреби. Технічні умови».
Відповідно пункту 1.2 ДСТУ 2042-92 «Брикети торф`яні на комунально-побутові потреби. Технічні умови» торф`яні брикети повинні відповідати наступним показникам якості:
- масова доля загальної вологи (Wp) не більше 20 %,
- зольність (Ad) не більше 23 %,
- механічна міцність - не нижче 94%
- теплота згорання, середня – 14,9 МДж/кг.
Також, підпунктом 7.1 пункту 7 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації встановлено, що учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником.
Проведеним аналізом документів, поданих у складі пропозиції Державним підприємством "Волиньторф", встановлено, що учасником не надано інформації та документів, що підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником.
Чому Вами не відхилена тендерна пропозиція Державного підприємства "Волиньторф"?
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
bb9cdff602df43a985892dc0fc2546dc
Назва:
«Брикети торфові» (ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-23-005223-a)
Дата опублікування:
24.05.2023 09:57
Опис:
Відповідь на запит про надання пояснення щодо проведення моніторингу процедури закупівлі – «Брикети торфові» (ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-23-005223-a) постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
Відповідно пункту 7 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні і кількісні характеристики) згідно з пунктом 3 частини 2 статті 22 Закону зазначено у Додатку 6 до цієї тендерної документації.
Додатком 6 до тендерної документації визначено, що предмет закупівлі повинен відповідати ДСТУ 2042-92 «Брикети торф`яні на комунально-побутові потреби. Технічні умови».Відповідно пункту 1.2 ДСТУ 2042-92 «Брикети торф`яні на комунально-побутові потреби. Технічні умови» торф`яні брикети повинні відповідати наступним показникам якості: - масова доля загальної вологи (Wp) не більше 20 %; - зольність (Ad) не більше 23 %; - механічна міцність - не нижче 94%; - теплота згорання, середня – 14,9 МДж/кг.
Також, підпунктом 7.1 пункту 7 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації встановлено, що учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником. Державне підприємство «Волиньторф» було визначено переможцем у зв’язку із найбільш економічно вигідною пропозицією закупівлі та ними була надана довідка №557 від 28.03.2023р. «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі - Технічні вимоги до предмета закупівлі Брикети торфові.» у якій вони погоджуються, що даний товар відповідає вимогам діючої нормативно-технічної документації. Кожна поставка товару яка доставляється до структурного підрозділу Замовника супроводжуються документами , які підтверджують кількість, якість та безпечність товару згідно з вимогами чинного законодавства та стандартам якості визначені документацією. Таким чином, тендерна пропозиція повністю відповідає тендерній документації, що свідчить згідно Додаток 6 до тендерної документації, який скріплений печаткою і підписом . Враховуючи попередні договірні відносини з Постачальником він зарекомендував себе як добросовісний і відповідальний, вчасно здійснює поставку товару із супровідними документами.