-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Брикети торфові
Тендер Prozorro UA-2023-03-23-005223-a
Аукціони тимчасово відмінено
Завершена
2 340 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 700.00 UAH
Номер:
1f98104c18c342f6917f4d01f39ee085
Внутрішній номер закупівлі:
17318023
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-23-005223-a
Замовник:
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333135
-
Адреса:
44543, Україна, Волинська область, Сошичне, село Сошичне
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Савчук Оксана Григорівна 380987513968 s.oksana1221@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 340 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.03.2023 12:17 - 28.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.03.2023 12:17 - 31.03.2023 10:00
Період кваліфікації:
31.03.2023 10:01 - 03.04.2023 16:16
Період завантаження договору:
09.04.2023 00:00 - 19.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 340 000.00 Брикети торфові ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо